Cilt BakımıGenelSağlık

Arko Ultramed Cilt Bakım Kremi

Cilt yüzeyini korurken, beslenmesine de yardımcı olan Arko UltraMed Cilt Bakım Kremi, cildin su kaybetmesinin önüne geçerek cilde yumuşaklık kazandırır. Nemlendirici özelliği sayesinde cildin yumuşaklığını korumasına yardımcı olur.

Arko Ultramed Cilt Bakım Kremi ellerinizin ve yüzünüzün yanında bakıma ekstra ihtiyaç duyan cilt bölgelerinize de uygulayabilirsiniz.

Elinize alacağınız az miktardaki krem dahi, cildinizin ihtiyaç duyduğu nemi geri kazanmasına olanak tanır. Cilde masaj yaparak, nazik hareketlerle uygulayabilirsiniz.

Yaz aylarında güneşe fazla maruz kalmak, kış aylarında ise soğuk hava akımı cildin tahriş olmasına neden olabilir. Bu nedenle cildinize iyi gelecek bir ürüne ihtiyaç duyabilirsiniz.

 

Arko Ultramed Cilt Bakım Kremi Ne İşe Yarar

 

Arko Ultramed Cilt Bakım Kremi Ne İşe Yarar
Arko Ultramed Cilt Bakım Kremi Ne İşe Yarar

 

El ve yüzünüzdeki hassas cilt yapısına göre geliştirilmiş olan Arko UltraMed Cilt Bakım Krem, cildinize ihtiyaç duyduğu bakımı yapar. Çatlama durumunda ve derinin pul pul dökülmesinde cildi yenileyerek nem verir.

Kızaran ve gerginleşen ciltte kullanmaya uygun olan krem, günde bir ya da iki sefer uygulanabilmektedir. Cildin günlük bakımı için de kullanıma uygundur.

Cildin alerjiden kaynaklı kızarıklıklarını ve tahrişini de en aza indirir ve yatıştırır. Aynı zamanda yağlı bir his bırakmaz. Cildi onarmada en büyük yardımcılardan biri olurken cildin rahatlamasını da sağlar.

Cildin parlak ve canlı bir görünüm kazanmasına yardımcı olur ve rahatlık hissi verir. Arko UltraMed Cilt Bakım Krem, cildin ihtiyaç duyduğu üç farklı bakımı sunar:

 

  • Onarım,
  • bakım ve
  • nem.

 

Bu sayede cildiniz çok daha yumuşak ve parlak bir görünüme sahip olurken, siz de kendinizi daha rahat hissedersiniz.

 

Arko Ultramed Cilt Bakım Kremi İçeriği

 

Arko Ultramed Cilt Bakım Kremi İçeriği
Arko Ultramed Cilt Bakım Kremi İçeriği

 

Arko UltraMed Cilt Bakım Kremi içerisindeki provitamin B5 ve bal peteği ile cilde bakın yapar. İçeriğinde cilde zarar veren silikon, alkol ve paraben içermez. Ayrıca panthenol sayesinde cildi destekleyen bir bariyer özelliği sunar.

 

Arko Ultramed Cilt Bakım Kremi Kullananlar

 

Arko Ultramed Cilt Bakım Kremi Kullananlar
Arko Ultramed Cilt Bakım Kremi Kullananlar

 

Arko Ultramed Cilt Bakım Kremi kullananlar, özellikle kremin yumuşak yapısını çok beğenmektedir. Kuru ciltlerdeki üstün nemlendirme gücü sayesinde serin havalarda çabuk koruyan cilde sahip olan kişilerin memnuniyetini kazanmaktadır.

Harici kullanımlara uygun olduğundan dolayı göz ile temasından kaçınılması gerekir. Eğer gözünüze gelirse bol su ile yıkayabilirsiniz.

Doğrudan güneşe bırakmamanız gerekmektedir. Bu nedenle de 25 derecenin altındaki normal oda koşullarında saklayabilirsiniz. Cildin günlük olarak alması gereken nemi ona kazandıran Arko Ultramed Cilt Bakım Kremi, kuru ve hassas ciltlerin kullanımına uygundur.

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
DMCA.com Protection Status