GenelKim KimdirSaçSaç Modelleri

Ayşe Arman Saç Modeli

Olay yazılarıyla gündemi sallayan Ayşe Arman, şimdilerde bir genç kız annesi, çok iyi bir eş ve aynı zamanda kariyerinde başarılı bir yazardır.

Gazeteci ve köşe yazarı olan Ayşe Arman biyografisi, saç kesimi ve modelleri üzerine bir yazı kaleme aldık. Ünlü gazeteci ve köşe yazarı Arman hakkında merak ettiğiniz her şey yazımızda!

 

Ayşe Arman Kimdir

 

Ayşe Arman Yeni Saç Modeli
Ayşe Arman Yeni Saç Modeli

 

9 Aralık 1969 yılında Adana’da doğan Ayşe Arman, Türk gazeteci ve köşe yazarıdır. Ayşe Arman’ın boyu 1,70cm ve kilosu ise 60’tır.

Arman’ın annesi Alman, babası ise Türk’tür. Ayrıca 2 kardeşi vardır. Annesi Veronica Arman, başarılı bir balerindir. Babası Mehmet Kutman Arman ise, Avusturya Lisesi’ni tamamladıktan sonra İstanbul Üniversitesi Basın Yayın Yüksek Okulu’nu kazandı fakat eğitimini tamamlayamadan okuldan ayrıldı. 2009 yılında ise, Mehmet Kutman Arman 67 yaşında hayatını kaybetti.

 

Ayşe Arman Saç Kesimi Nasıl
Ayşe Arman Saç Kesimi Nasıl

 

Arman, orta ve lise eğitimini Adana’da tamamladıktan sonra İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo Televizyon bölümünü kazandı. Ancak 45 yaşında afla geri dönerek okulu Şubat 2015 yılında bitirdi.

Zira, 18 yaşında iken, Nokta Dergisi’nde çalışmaya başladı ve haliyle okulunu tamamlayamadı. Nokta Dergisinden sonra, Aktüel, Tempo, Marie Claire, Yeni Yüzyıl Gazetesi ve Hürriyet’te çalıştı. Hürriyet Gazetesi’nde 27 yıl çalıştıktan sonra 2019 yılında ayrıldı ve kendi sitesini açarak yazılarını yazmaya oradan devam ediyor.

 

Ayşe Arman Saçı Üstten
Ayşe Arman Saçı Üstten

 

Bunların yanında, “Kimse Okumazsa Ben Okurum”, “Kimse Sormazsa Ben Sorarım”, “Sevgilim, Alya ve ben” ve “Gezinin Güzel İnsanları” isimleriyle kitapları bulunuyor.

Ünlü gazeteci Ayşe Arman’ın başından geçen iki evlilik bulunuyor. 2000 yılında ilk evliliğini Zafer Yılmaz Acar ile yaptı. Acar’ın ismi uyuşturucuya karışıp sonrasında tutuklanmıştır.

Daha sonra, 2005 yılında Haldun Dormen ve Betül Mardin’in oğlu Ömer Dormen ile evlendi. Ayşe Arman eşinin işi dolayısıyla 2003 yılında Dubai’ye taşındı. Ancak 2010 yılında İstanbul’a kesin dönüş yaptılar.

Arman’ın Ömer Dormen evliliğinden Alya Dormen isimlerinde kızları vardır. Kızları şimdilerde 16 yaşında ve dans eğitimi alıyor.

 

Ayşe Arman Saç Stili
Ayşe Arman Saç Stili

 

Ayşe Arman Saç Modeli

 

Ayşe Arman Saçları
Ayşe Arman Saçları

 

Başarılı ve güzel kadın, genellikle kısa saç kesimini kullanıyor. Ve sarı sarı ve tonlarından asla vazgeçmiyor.

Ayşe Arman verdiği röportajda bu saç modeli ile bütünleştiğini dile getirdi. Zira, koşuşturmacalı bir hayatı bulunan Arman için bu kesim saç son derece ideal.

 

Ayşe Arman Saç Tarzı
Ayşe Arman Saç Tarzı

 

Ayşe Arman Tarzı ve Kombinleri

 

Ayşe Arman Kombinleri
Ayşe Arman Kombinleri

 

Genellikle Ayşe Arman’ı rahat kıyafetler ile ve elbiseler ile görüyoruz, bir kaç elbise görselini yazı içerisinde paylaşacağım.

 

Ayşe Arman Kırmızı Elbise
Ayşe Arman Kırmızı Elbise

 

Sade ve tek renk kıyafetleri seven Ayşe Arman, hiç bir zaman saç stilinden ödün vermiyor ve kendisi ile özdeşleşen saç stili Ayşe Arman’a çok yakışıyor.

 

Ayşe Arman Elbise Kaban Kombini
Ayşe Arman Elbise Kaban Kombini

 

Elbise kombinlerinden beğendiğim bir kaç kombini size yazı içerisinde ve yazı sonunda verdiğim galeride sunmak istiyorum.

 

Ayşe Arman Siyah Elbise
Ayşe Arman Siyah Elbise

 

Ayşe Arman Instagram

 

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Ayse Arman (@armanayse)’in paylaştığı bir gönderi

 

Instagram hesabını aktif kullanan Ayşe Arman’ın hesabını sizlerle paylaşıyoruz. Buradan ünlü gazeteci ve köşe yazarı Arman’ı takip edebilirsiniz.

 

Hüner Çelik

16 Mayıs 1993 yılında Rize'de doğdum. 2020 yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümünden mezun oldum. Okumayı, yazmayı ve araştırmayı seven biri olarak güncel ve trend olan konuları sizinle paylaşacağım.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
DMCA.com Protection Status