Dövme ModelleriGenel

Balon Dövmesi Modelleri

Bazı benzersiz ve ilginç tasarımlar söz konusu olduğunda, balon ilk sırada olabilir. Balon dövmesi, erkekler ve kadınlar için sembolik bir anlam taşır. Tıpkı günlük yaşamda olduğu gibi çeşitli farklı şeyleri anlatıyorlar.

Balon dövmeleri genellikle “Bırak gitsin” deyimiyle birlikte gelir, hafifliği temsil eder. Ve ilham verici, romantik, şiirsel ve hatta komik olabilir. Balon dövmesinin sizin için olduğuna inanıyorsanız, bu yazımız tam size göre!

Bugün sizlerle balon dövmesinin anlamı ve uçan balon dövmesi ve modellerine bakacağız.

Balon Dövmesi Anlamı

 

Çoğu dövmede olduğu gibi, balon dövmeleri de kadın ve erkekler için sembolik bir değer taşıyabilir. Aslında, balon tasarımının neredeyse tüm anlamları olumlu ve ilham vericidir. Ama unutma ki, sonunda dövmen ne istediğini temsil edecek. Bunu söyledikten sonra, aşağıda balonlarla ilişkili anlamlara bir bakalım.

 

Balon dövmesi
Balon dövme modelleri

 

Balon dövmesinin bilinen 13 anlamı bulunuyor. Bunlar özgürlük, iyileştirme, başarı, ilham, uçuş, kutlama, mutluluk, kabul, sınırsızlık, macera, aşk, yolculuk ve barışı simgeliyor.

Balon dövmesi her durum için harikadır. Seçtiğiniz balon dövmesi, bir parmağa sığacak kadar küçük veya sırtınızı kapatacak kadar büyük olabilir.

Uçan Balon Dövmesi

 

Balon dövmesinin ilk anlamları arasında özgürlük yer alıyor. Haliyle vücudunuzda uçan bir balon dövmesine yer vermek, anlamını daha da güçlü kılacaktır.

 

Balon dövmesi
Uçan balon dövme modeli

 

Çoğu zaman uçan balon dövmesine bir çocuk, bir sevimli ayı eklenmiş olur. Bu dövmeyi daha sevimli gösterir. Veyahut sizin için anlamlı başka bir simgeyi uçan balon ile birlikte kullanmak da bir seçenektir.

 

Balon dövmesi
Uçan balon dövmesi

 

Vücudunuzda dilediğiniz bir yere bir uçan balon dövmesi yerleştirin ve anlamın uçmasını sağlayın.

Sıcak Hava Balonu Dövmesi

 

Sıcak hava balonu tasarımları balon dövmesinin en popüler çeşididir ve çeşitli farklı şekil, boyut ve renklerde tasarlanabilirler. Bu, dövmenin hem sanatçısı hem de alıcısı için büyük bir avantajdır.

İster küçük ister büyük olsun, sıcak hava balonu tasarımları her zaman çarpıcı görünür.

 

Balon dövmesi
Sıcak hava balonu dövmesi

 

Bu dövme genellikle yükselişin bir temsilidir. Sıcak hava balonu yükselir ve onunla yükselebilirsiniz. Bir yere giderler ve sadece yolculuklarının onları nereye götürdüğünü görmek isterler. Birçok yönden sıcak hava balonu böyledir.

 

Balon dövmesi
Sıcak hava balon dövmesi

Sizlere ilham olacağını düşündüğümüz diğer balon dövmesi modelleri için galerimize göz atabilirsiniz.

 

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
DMCA.com Protection Status