Genel

Bellona İmpera Koltuk Takımı

Bellona’nın göz alıcı koltuk takımlarından biri olan İmpera koltuk takımı hem klasik hem de spor bir oda dizayn etmenize izin veren tarzda bir takım. Melson petrol yeşili ve melson gri renklere sahip olan koltuklar Brisa ana desenine sahip bir takıma ait.

Takım, 1 adet üçlü koltuk, 1 adet iki koltuk ve 1 adet berjerden oluşmakta. Koltukların açılıp yatak olabilme özelliği kalabalık aileler için bulunmaz bir nimet adeta. Sırttan çalışma yapısına sahip bu koltuklar harika bir yatak mekanizmasına sahip.

 

Bellona Impera Ortopedi Koltuk Takımı
Bellona Impera Ortopedi Koltuk Takımı

 

Koltuklar aynı zamanda sandık özelliğine de sahip. Koltukların ölçüleri ise son derece geniş. Bu da oturanlara konforlu bir zemin hazırlamış oluyor. İmpera koltuk takımında çizgiler zarif bir detaydan çok daha fazlası gibi görünüyor. Nasıl yorumlandığına bağlı olsa da her türlü modern bir tasarıma sahip.

 

Bellona İmpera Koltuk Takımları İncelemesi

 

Bellona Melson Petrol Yeşili Impera Koltuk Takımı
Bellona Melson Petrol Yeşili Impera Koltuk Takımı

 

Koltukların modelinde sırt kırtlentlerinde ve koltuğun dış kısımlarında dikey desenli kapitone dikişler bulunmaktadır. Aynı zamanda dış kol bölgelerinde bakır renklerde aksesuar olarak metal parçalar bulunuyor. Bu da ilginç ve şık bir görüntü kazandırıyor. Takımın konseptini tamamlaması ve uyumlu olması açısından koltuğun ayakları da bakır tonuna boyanmıştır. Böylece detaylarla arasında bir tamamlama meydana gelmiştir.

 

Bellona Ceviz Ayaklı Impera Koltuk Takımı
Bellona Ceviz Ayaklı Impera Koltuk Takımı

 

Koltukların kol kırlentlerinde ise düğme detayı bulunmakta. Bu düğmeler de bakır renkte olduğu için uyuma katılmış ve bir bütün oluşturulmuş. Kırlentler son derece rahat ortopedik kırlentlerdir. Bu koltuk takımı herkes için rahat ve ergonomik bir kullanım sunuyor.

 

Bellona İmpera Koltuk Takımları Fiyatları

 

Bellona Koltuk Takımları
Bellona Koltuk Takımları

 

Modern bir tarzda olan berjerle de tamamlanmıştır. Berjerin sırt kısmına da sırt kırlentlerinde olan dikey kapitone deseni uygulanmış, takımın bütünlüğüne katılmıştır. İlgilenenler için söylemek gerekirse koltuk takımının ünitelerinin font kısmında 32 DNS soft sünger kullanılmıştır ve üzeri 24 DNS soft sünger ile kaplanmıştır.

 

Bellona Impera Petrol Yeşili Koltuk Takımı
Bellona Impera Petrol Yeşili Koltuk Takımı

 

Yumuşacık olan bu kumaşlar size rahatlığı tattıracaktır. Son olarak bu koltuk takımı her şey dahil peşin olarak 6,373 Türk lirası. Taksit yaptırmak istiyorsanız anlaşmalı kredi kartlarıyla belli taksitler yapma şansına sahipsiniz. Şu an indirimli bir paket halinde olduğu için kaçırmamanızı tavsiye ederiz.

 

Impera Koltuk Takımı

 

İmpera Koltuk takımlarının üstte fiyatlandırma listesini yaptık, seçenekler mevcut, bu listeden tüm fiyatları görebilirsiniz ancak bı fiyat listesi Ocak 2020 yılına aittir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
DMCA.com Protection Status