DekorasyonGenel

Bellona Mistral Koltuk Takımı

Bellona yılların verdiği tecrübeyi mobilyalarında kullanmaya devam ediyor. Birbirinden güzel koltuk takımlarıyla yine karşımızda. Bu takımlardan bir tanesi de Mistral koltuk takımı. Bu koltuk takımı aynı adı taşıyan Mistral yemek odası takımına uyumlu bir şekilde üretilmiş. Alıcının odasının boyutuna göre koltuk sayıları değişebilecek şekilde satılması oldukça güzel bir düşünce. Mistral koltuk takımı parçalarının sırt ve kol taraflarında düğme çektirme uygulaması uygulanmış ve bu da şık bir görüntü oluşturmuş.

Göz dolduran zengin tasarımıyla dikkat çeken bu takımın oval hatlı kol kısmı altın sarısı olmakla birlikte metal detayları da ön planda. Başarılı bir salon çizgisi oluşturan koltuk takımı fonksiyonel olarak da oldukça kullanışlıdır. Alıcının ihtiyaçlarını en iyi şekilde kullanabilmesi için dizayn edilmiştir.

 

Bellona Vizon Krem Mistral Koltuk Takımı
Bellona Vizon Krem Mistral Koltuk Takımı

 

Bu takımın içinde 1 adet üçlü koltuk, 1 adet ikili koltuk ve 1 adet berjer bulunmakta. Üçlü ve ikili koltuk sandık mekanizması içeren bir yapıdadır.

 

Bellona Mistral Koltuk Takımı Özellikleri

 

Bellona Krem Katlanır Koltuk Takımı
Bellona Krem Katlanır Koltuk Takımı

 

Böylece eşyalarınızı saklamak için ekstra dolap kullanmak yerine kullanabileceğiniz alanlar oluşturulmuştur. Aynı zamanda yatak pozisyonuna da dönüşebilen bu koltuklar kalabalık aileler ya da misafiri eksik olmayanlar için birebir.

Koltukların ayak kısımları da altın sarısına boyandığı için gösterişli ve görselliği yüksek bir biçim almış. Ayaklar aynı zamanda yuvarlak formlara sahiptir. Ünitelerinin font bölümünde ise 28 soft üzeri 24 soft sünger kullanılmış. Bu da ona rahat bir oturma imkanı katmıştır.

 

Bellona Krem Vizon Mistral Koltuk Takımı
Bellona Krem Vizon Mistral Koltuk Takımı

 

Temizliği kolaylaştırıcı bir özelliğe sahip olan Mistral koltuk takımı kolaylıkla silinebiliyor. Temizlenebilir kumaşa sahip olması pek çok alıcı için önemli bir etken. Bu özelliğinin yanı sıra yumuşak bir kumaş dokusuna sahip olması da onu cazip hale getiren bir diğer etken. Süngeri sağlığa zarar vermeyen ve konforlu bir ortam sağlayan bir sünger olma özelliğine sahip.

 

Bellona Mistral Koltuk Takımı Fiyatları

 

Bellona Mistral Koltuk Takımı Fiyat Listesi
Bellona Mistral Koltuk Takımı Fiyat Listesi

 

Bu koltuk takımının kumaşlarının rengi ağırlıklı olarak krem ve pudra rengi tonlarında. Mistral koltuk takımının fiyatı peşin olarak 6,651 lira ancak taksit seçenekleri ile birlikte fiyat listesi de değişebiliyor. Bu fiyatlar Ocak – Mart ayları için geçerli olduğu için elinizi çabuk tutmakta fayda var diyebiliriz.

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
DMCA.com Protection Status