GenelKim KimdirTikTok Fenomenler

Berfinmis Kimdir | Tarzı ve Kombinleri

Bu yazımızda TikTok platformunda giderek popülaritesini arttıran Berfinmis’in tarzı, kombinleri ve hayat hikayesine yer vereceğiz. Sizleri popüler TikTok yıldızları ile buluşturmaya devam ediyoruz.

Daha önce de TikTok Fenomenler kategorimizden sizlere bir çok fenomenin tarzını ve hayat hikayesini vermiştik, linke tıklayarak ulaşabilirsiniz.

 

Berfinmis Kimdir

 

Berfinmis Göz Rengi
Berfinmis Göz Rengi

 

9 Temmuz 2004 yılında İzmit’te doğan ünlü TikTok fenomeni berfinmis 17 yaşındadır. Yengeç burcu olan güzel fenomen, 1.67 boyunda ve 51 kilodadır.

 

Berfinmis Deri Ceket Kombini
Berfinmis Deri Ceket Kombini

 

Tiktok platformunda 1.6 milyon takipçisi ve 130 milyon beğenisi bulunan ünlü fenomen berfinmisin instagram platformunda ise 424 bin takipçisi bulunmaktadır. Fakat instagramını çok aktif bir şekilde kullanmamaktadır.

 

Berfinmis Saç Rengi
Berfinmis Saç Rengi

 

Çok az görseli olsa da sizler için tarzı ve kombinlerini derledim. Genel olarak rahat kombinleri tercih ediyor, penye kumaşlı eşofman, elbise modellerini kombinlerinde sıkça kullanıyor. Ayrıca sneaker ayakkabıları çok seviyor, genelde kombinlerini bu tarz bir ayakkabı ile tamamlıyor.

 

 

Berfinmis Tarzı ve Kombinleri

 

Berfinmis Penye Elbise Modeli
Berfinmis Penye Elbise Modeli

 

Bu kısımda berfinmisin birbirinden güzel kombinlerini sizlere sunacağım. Birbirinden güzel kombinleri mevcut, açık ve koyu kombinleri mevcut ve spor giyinmeyi çok seviyor.

 

Berfinmis Pembe Eşofman Modeli
Berfinmis Pembe Eşofman Modeli

 

Elbise dahi giyse penye rahat kıyafetlerden kombinlerini oluşturuyor. Tarzına dair tüm görselleri yazı içeriğimizde vereceğiz.

 

Berfinmis Oduncu Ceket Kombini
Berfinmis Oduncu Ceket Kombini

 

Sizlere daha önce farklı Tiktok fenomenlerini de verdik aşağıda ki isimlerin üzerine tıklayarak profillerine ulaşabilirsiniz.

 

 

Bu fenomonlerin özellikle tarzlarına örnekler vererek, sizlere örnek teşkil etmesi açısından bu içerikleri hazırladık.

 

Berfinmis Motoru
Berfinmis Motoru

 

Berfinmis motor merakı ile bilinmektedir, görselde ki gibi Yamaha motoru bulunmaktadır, kendisi çok tutkun bir motorcudur.

 

Berfinmis Tiktok Hesabı

 

@berfinmis♬ Gods Plan Slowed – x)

 

Berfinmisin Tiktok hesabını üstte ki linkten takip edebilirsiniz. Ayrıca yenilerde “Hepimizi tanır İstanbul” isminde bir şarkı yayımladı, aşağıda sözlerine ulaşabilirsiniz.

 

Berfinmis Hepimizi Tanır İstanbul Şarkı Sözleri
Berfinmis Hepimizi Tanır İstanbul Şarkı Sözleri

 

Yenilerde bu şarkısına klip çeken Berfinmis’in klip görsellerine yazı sonunda ki galerimizden ulaşabilirsiniz.

 

Berfinmis Penye Pantolon Modeli
Berfinmis Penye Pantolon Modeli

 

Son olarak galerimizde diğer görsellerine yer vermek istiyorum. Birbirinden özel kombinlere galerimizden herhangi bir görseli tıklayarak büyük boyutta ulaşabilirsiniz.

Berfinmis Tarzı Galerisi

 

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
DMCA.com Protection Status