GenelSaçSaç Bakımı

Biomagic Doğal Saç Boyası

Yaşın ilerlemesi, saçların beyazlaması veya farklı bir stile sahip olmak için saçlarımızı boyarız. Saç boyalarının içeriğinde yer alan kimyasallar nedeni ile saçlarımız yıpranır, sertleşir ve mat bir görünüme sahip olur.

Doğaldan yana olanlar genelde bitkisel bir bakım tercih eder. Biomagic doğal saç boyası da doğallıktan yana olanlar için üretilmiş muhteşem bir ürün.

İçerisinde sertifikalı doğal hammaddeler kullandığı için saç yıpranmalarının önüne geçer. içerisinde amonyak bulunmayan saç boyaları saç diplerin, derisini yakmaz. Sülfat içermeyen formül ile güvenle saç boyama imkanına sahip olabilirsiniz.

 

Biomagic Doğal Saç Boyası İçeriği

 

Biomagic Doğal Saç Boyası İçeriği
Biomagic Doğal Saç Boyası İçeriği

 

Birçok farklı renk seçeneğine sahip olan biomagic doğal saç boyası, saça uygulandığında kimyasal saç boyaları gibi yakmaz. Aksine yumuşak ve parlak renkli saçlara sahip olursunuz. İçeriğinde saf ve doğal özdeşler kullanan bitkisel saç boyası, kaliteli hizmet vermek için saç boyası içerisinde saça faydalı ürünler kullanır.

 

  • Keratin katkılı formül
  • Argan yağı ilaveli formül
  • Anti-age microemilsiyon sistemi
  • Heliogenol içeren formül

 

Biomagic doğal saç boyası sertifikalı organik hammaddeli olarak geçiyor. İçerisinde amonyak, PDD ve Rezorsinol içermiyor. Yani saçları sertleştiren, saç yapısını bozan içerikler bulunmayıp, yukarıda saydığımız gibi yararlı içeriklere sahip bir üründür.

 

Biomagic Doğal Saç Boyası Nasıl Kullanılır

 

Biomagic Doğal Saç Boyası Nasıl Kullanılır
Biomagic Doğal Saç Boyası Nasıl Kullanılır

 

Biomagic doğal saç boyası içerisinde krem saç boyası, boyayı karıştırabilmek için bir adette oksidan mevcut bulunur. Diğer boyalardan farkı şampuanı ve saç kreminin de paket içerisinden çıkması oluyor. Eldiveni ve kullanma talimatına da kutu içeriğinden ulaşabiliyorsunuz.

İlk olarak saç rengini belirleyerek getirdiğiniz krem saç boyayı, oksidan şişesinin içerisine boşaltıyoruz. Zaten oksidan şişesi ucu bulunan bir şişe olduğu için sıkma şeklide kolay hale gelecek. Birleştirdiğimiz karışımı çalkalıyoruz, birbiri ile özleşiyor.

Eldivenlerimizi taktıktan sonra saça uyguluyoruz. Dipten uca boyadığımız saçı 30 dakika bekletiyoruz. Bekledikten sonra zaman dolunca saçımızı içerisinden çıkan şampuan ve saç kremi ile yıkıyoruz.

Saçımızın yumuşak ve tamamen istediğimiz rengi aldığını gözünüz ile göreceksiniz.

 

Biomagic Çikolata Kahve Saç Boyası

 

Biomagic Çikolata Kahve Saç Boyası
Biomagic Çikolata Kahve Saç Boyası

 

En çok tercih edilen saç boyalarının arasında biomagic çikolata kahve saç boyası yer alıyor. Rengi o kadar güzel ki, adeta doğala yakın bir renk olduğu içinde çok tercih edilenler arasında. Her boyada bu rengi yakalamak nerede ise imkansızken doğal bir boya olması ile de ilgi çeken çikolata kahve saç boyası tercih edilmesi gereken bir renk oluyor. Saçlarınızı doğal yolla boyamak için biomagic tercih edin.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
DMCA.com Protection Status