SaçSaç ModelleriSaç Rengi

Birce Akalay Saç Rengi 

Ülkemizin parlayan yıldızlarından olan Birce Akalay saç rengi, oyunculuğu ve duruşu ile ekranların en çok sevilen ünlülerinden biridir. Başarılı oyunculuğu kendisine şöhretin kapılarını hızla açmış ve kendisinin bu günlere gelmesinin önünü açmıştır.

Oyunculuktaki başarısının yanı sıra dış görünümüne de oldukça önem vermektedir. Kusursuz fiziği ve güzelliğinin yanı sıra saç renkleri ile de dikkatleri üzerine çekmektedir. Saç renkleri ile havasını ve duruşunu sürekli olarak değiştirmektedir.

 

Birce Akalay Uzun Saçları
Birce Akalay Uzun Saçları

 

Gerçek saç rengi koyu renkler olan Akalay uzun bir süre bu rengi kullandıktan sonra sarı renklerini kullanmaya başlamıştır. Renkli gözleri ve beyaz tenine sarı ombre saç rengi oldukça yakışmıştır. Uzun bir süre bu rengi de kullandıktan sonra tekrar koyu tonlara geri dönmüş ve doğal görünümüne kavuşmuştur.

 

Birce Akalay Uzun Saç Modeli
Birce Akalay Uzun Saç Modeli

 

İçindekiler

Birce Akalay Kimdir?

Birce Akalay Siyah Saç Renk
Birce Akalay Siyah Saç Renk

 

Türk dizi, film ve reklam oyuncusu olan Birce Akalay 19 Haziran 1984 yılında İstanbul’da dünyaya gözerini açmıştır. Lise eğitimini Pera Güzel Sanatlar Lisesi’nde tamamlamıştır. 2003’te mezun olduğu bu liseyi ikinci olarak tamamlamıştır. Başarılı bir eğitim hayatı olan Akalay üniversite eğitimi için İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Tiyatro Eleştirmenliği ve Dramaturji bölümüne girmiştir.

Bu okulu 3. Sınıfta bırakarak konservatuara hazırlanmaya başlamıştır. Ancak 20 yaşını geçtiği için devlet konservatuarına giremeyeceği için Haliç Üniversitesi Konservatuarı Tiyatro Bölümü’ne girmeye hak kazanmış ve buradaki eğitimini tamamlamıştır.

 

Birce Akalay Siyah saç rengş
Birce Akalay Siyah saç rengş

 

2004 yılında düzenlenen Miss Turkey yarışmasına katılmış ve 3. Olmuştur. Bu derece ile ülkemizi Miss Europe’de temsil etmiştir. Bu başarılarının yanı sıra televizyonculuk ve oyunculukla da ilgilenmiştir. Televizyon sektörüne ilk olarak 2007 yılında yayınlanan Kader dizisi ile ayak basmıştır.

Bu dizideki başarılı oyunculuğu sayesinde kısa sürede dikkatleri üzerine çeken Akalay birçok projeden teklif almıştır. Kısa sürede ekranların aranan yüzlerinden biri olmuş ve birçok projede başrol olarak oynama fırsatı bulmuştur.

 

Birce Akalay Siyah Mor Saç Rengi
Birce Akalay Siyah Mor Saç Rengi

 

Kariyeri boyunca birçok film, dizi ve reklam projesinde rol almış ve başarısıyla izleyicilerin çok sevdiği isimlerden biri olmayı başarmıştır. 2017 ile 2019 yılları arasında Müjdat Gezen’in yönetmenliğini yaptığı Yedi Kocalı Hürmüz oyununda Hürmüz karakterini canlandırmıştır. Girdiği projelerdeki başarısıyla birçok ödülün de sahibi olmuştur.

 

Birce Akalay Saç Modelleri
Birce Akalay Saç Modelleri

 

Birce Akalay’ın Saçı Ne Renk?

Birce Akalay Saç Modeli
Birce Akalay Saç Modeli

 

Ekranların vazgeçilmez isimlerinden olan Birce Akalay oyunculuğu kadar karakteri ve duruşuyla da tanınmaktadır. Düzgün bir fizik ve kusursuz yüzü ile ekranlara çok yakışan Akalay saçlarıyla da ön plana çıkmaktadır.

Kadınların kimliği gibi görünen saçların kullanımı oldukça önemlidir. Ünlü oyuncu Birce Akalay bu konuda oldukça başarılı isimlerden biridir. Saçlarını hem kesim açısından hem de renk açısından sıkça değiştiren Akalay bu şekilde sürekli bir fark yaratmaktadır.

 

Birce Akalay Saç kesimi
Birce Akalay Saç kesimi

 

Koyu kızıl, koyu kahverengi, sarı ve siyahlar güzel oyuncunun sıkça kullandığı renkler arasında yer almaktadır. Saçlarını bir süre önce çok kısa bir modele kestiren Akalay bu modele koyu renk bir boyama yapmıştır.

Ünlü oyuncunun uzun bir süredir kullandığı saç rengi koyu kahverengi olarak bilinmektedir. Doğal saç rengine oldukça benzeyen bu renk sayesinde doğal bir görünüme kavuşmuştur.

Birce Akalay Saç Boya Numarası
Birce Akalay Saç Boya Numarası

 

Birce Akalay’ın Saçı Nasıl Elde Edilir?

Birce Akalay Kısa Saç
Birce Akalay Kısa Saç

 

Ülkemizin en önemli projelerinde yer alma fırsatı bulan Birce Akalay zamanla büyük bir hayran kitlesine sahip olmuştur. Oyunculuğunun yanı sıra özel hayatı ile de dikkatleri üzerine çeken oyuncunun sevenleri kendisini birçok konuda örnek almaktadır. Bu konulardan biri de ünlü oyuncunun saçlarıdır.

Kullandığı saç renkleri ve modellerinin kendisine yakışması birçok seveninin aynı renkleri kullanmasına neden olmaktadır. Bu nedenle bu konuda araştırmalar yapılmakta ve güzel oyuncunun saç renkleri soruları sorulmaktadır.

 

Birce Akalay Kısa Saç
Birce Akalay Kısa Saç

 

Ünlü oyuncunun kullandığı koyu kahverengi saç rengi risk barındıran bir renk değildir. Kolaylıkla tutacağı için ister evde ister kuaförde güvenle kullanılabilir. Ancak saçların yıpranmaması adına kullanılacak olan boyanın kaliteli olmasına dikkat edilmelidir.

Ayrıca boyanın kutusunda yazan talimatlar aynen uygulanmalıdır. Saçta boyanın uzun süre kalması veya talimatların dışına çıkılması saçın yıpranmasına veya yanmasına sebep olabileceğinden bu konuya oldukça dikkat edilmelidir.

 

Birce Akalay Kısa Saç Stili
Birce Akalay Kısa Saç Stili

 

Birce Akalay Saç Modelleri

Birce Akalay Kısa Saç Modelleri
Birce Akalay Kısa Saç Modelleri

 

Saç renklerinde yaptığı farklılıkların yanında ünlü oyuncu Birce Akalay saç modellerinde de sık sık değişikliklere gitmektedir. Girdiği her role uygun modeller kullanarak uygun bir profil oluşturmaktadır. Bunun yanında saç kesim modellerinde de değişiklikleri seven oyuncu saçlarını sık sık kestirmektedir.

Birce Akalay’ın kullandığı saç modelleri:

  • Alnını kapatan kakül modeli
  • Açık dalgalı saç modeli
  • Kısa kıvırcık saç modeli
  • Ortadan ikiye taranmış sıkı saç modeli
  • Sıkı taranmış ıslak topuz modeli
  • Atkuyruğu modeli
  • Ensede topuz modeli
  • Düz maşalı saç modeli ve ıslak saç modellerini sıklıkla kullanmaktadır.

Birce Akalay Saç Rengi ve Modelleri

Birce Akalay Sac Kesimleri

Birce Akalay Saç Kesimi ne
Birce Akalay Saç Kesimi ne
Birce Akalay Kısa Saç Modeli
Birce Akalay Kısa Saç Modeli
Birce Akalay Kısa Saç Kesimi
Birce Akalay Kısa Saç Kesimi
Birce Akalay Kimdir
Birce Akalay Kimdir
Birce Akalay Göz Rengi 
Birce Akalay Göz Rengi
Birce Akalay göz rengi ne
Birce Akalay göz rengi ne
Birce Akalay Düz Saç Modeli
Birce Akalay Düz Saç Modeli
Birce Akalay Dalgalı Saç Modeli
Birce Akalay Dalgalı Saç Modeli
Birce Akalay Boya Rengi Ne
Birce Akalay Boya Rengi Ne

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
DMCA.com Protection Status