Şal ve Eşarp Bağlama

Bordo Elbiseye Hangi Renk Şal Gider?

Bordo renkli bir elbisenin üzerine birkaç farklı renkte şal kullanabilirsiniz. Şal rengi, kişisel tercihinize, olayın tarzına ve elbisenin kesimine bağlı olarak değişebilir. Peki, bordo elbiseye hangi renk şal gider?

Bordo Elbisenin Üzerine Hangi Renk Şal Gider?

Bordo rengi diğer renklerle bir araya getirmek çok kolay değildir. Doğru uyumu yakaladığınızda, harika bir görünüm elde edebilirsiniz. Özellikle bordo ile siyah, lacivert, vizon, bej , desenli parçalar, bordo, ekru ve krem renkler oldukça uyumludur.

Bordo elbiseye hangi şal gider diye sorulacak olursa, birkaç seçenek sıralayabiliriz. İlk akla gelen, bordo elbise üzerine siyah renkte şal kullanımıdır. Koyu bir renk olan bordoya yine aynı koyu renkte olan siyah uyumludur. Özellikle elbise ile şalın aynı kumaştan seçilmesi kombinde bütünlük sağlayabilir.

bordo elbiseye hangi renk şal gider
Bordo Elbisenin Üzerine Hangi Renk Şal Gider

Yine koyu renk kategorisinden gidersek, bordo elbiseye lacivert şal gider. Bordo elbiseye lacivert bir şal takarak görünümünüzü bir üst seviyeye çıkarabilirsiniz.

Sonbahar ve kış aylarında bordo elbise üzerine açık veya koyu bej şal takarak elbisenin ön plana çıkmasını sağlayabilirsiniz. Tercih edeceğiniz şal modeli pamuk ipekten ise, kıyafetinizle bütünleşerek eşsiz bir görünüm elde etmenize yardımcı olur.

Bordo elbise üzerine bordo şal kullanarak kombinde bir bütünlük yaratabilirsiniz. Örneğin, jakarlı bir bordo şal kullanımı, kombini bir üst seviyeye taşıyabilir. Yani eğer elbise düz bordo bir elbise ise, kombininize biraz hareket katmak için şal modelini desenliden yana kullanabilirsiniz.

bordo uzun elbisenin üzerine hangi renk şal gider
bordo uzun elbisenin üzerine hangi renk şal gider

Bordo elbiseye bir ağırlık ve asil bir görünüm katmak istiyorsanız, seçiminizi vizon şaldan yapın. Özellikle vizon taşlanmış şal veya vizon natürel şal modellerini tercih edebilirsiniz.

Bordo elbise üstüne tercih edilen ekru şal, fresh ve özgün bir kombin elde etmenize yardımcı olur. Özel günlerde ve günlük hayatta şık kombinler yapmak için bordo elbise üzerine ekru şal takabilirsiniz.

Bordo elbise üzerine krem renginde şal kullanarak daha fresh ve naif bir görünüm ortaya çıkabilir. Bordo elbise içerisinde krem renk detayları varsa, daha uyumlu ve şık bir kombin oluşturmuş olursunuz. Bordo elbisenin üzerine krem veya bej renkte bir şal kullanarak, sofistike ve şık bir görünüm yakalayabilirsiniz.

Bordo Elbisenin Üstüne Ne Renk Şal Gider?

Bordo elbise üstüne seçeceğiniz şal modeli ne tür bir kombin yaptığınızı ortaya koyar. Örneğin, spor bir görünüm için ceviz piliseli bambu şal kullanabilirsiniz. Eğer özel bir yere davetliyseniz, bordo elbise üzerine rose z desen jakar şal modeli uyumlu olacaktır.

Modern bir kombin görünümü elde etmek için gri premium penye şal modeli tercih edebilirsiniz. Ancak sade bir bordo elbise üzerine gümüş dijital soft şal kullanarak, elbisenize hareket katabilirsiniz.

Çıtçıtlı boyunluklu siyah hazır şal ile bordo elbiseler olmak dahil her kombinlerinizde kullanım sağlayabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
DMCA.com Protection Status