Cilt BakımıGenelMakyaj

Browwauw Kaş Sabunu İncelemesi

Kaşları istediğin gibi şekillendirmek artık senin elinde! Browwauw Kaş Sabunu hem kaşları olduğundan daha dolgun hem de doğal bir görünüm kazandırmak için en büyük yardımcınız olur. Bu kaş ürünüyle birlikte kaşlarınızı çok daha kolay biçimlendirebilirsiniz.

 

Browwauw Kaş Sabunu Nasıl Kullanılır

 

Browwauw Kaş Sabunu Nasıl Kullanılır
Browwauw Kaş Sabunu Nasıl Kullanılır

 

Browwauw Kaş Sabunu yanında özel fırçası ve aplikatörüyle birlikte gönderilmektedir. Bu sayede uygulaması çok daha kolay olmaktadır. Düzenli bir şekilde kullanılması gereken kaş sabunu, akşamları kullanılarak kaş diplerinin nemlendirilmesini sağlar. Kuru ciltlerde kaş diplerinde daha fazla kurumayı engellemek adına nemlendirici krem kullanılabilir.

Siyah fırçaya kullanmadan önce bir ya da iki damla su damlatmanız ya da sıkmanız gerekmektedir. Bu noktada dikkat etmeniz gereken şey fırçayı çok ıslatmamaktır. Kullanım esnasında siyah fırça ucunun bükülebilir yapıda olduğunu da unutmayınız. Daha sonra sabunu siyah aplikatör yardımıyla alarak kaşlarınıza uygulayabilir ya da fırçayla kaşlarınızı şekillendirebilirsiniz.

Uygulamayı önce kaşlarınızın çıkış yönüne doğru daha sonra da sabundan alarak kaşlarınızı yukarıya doğru tarayınız. Kaş doldurma işlemi gerçekleştirecekseniz öncelikle kaşlarınızı sabitleyiniz. Daha sonra kaşlarınızı şekillendirmeyi deneyiniz

Saç sabununun gözünüzle temas etmesinden kaçınınız. Gözünüze temas etmesi durumunda ılık suyla bolca yıkamanız gerekmektedir. Sabunu sıcaktan korumaya dikkat edin ve kullanım sonrasında fırçanızı ılık su yardımıyla temizleyiniz.

 

Browwauw Kaş Sabunu Etkili Midir

 

Browwauw Kaş Sabunu Etkili Midir
Browwauw Kaş Sabunu Etkili Midir

 

Kaş sabunun içerisinde yer alan bal özleri ve atkuyruğu gibi doğal içeriklerle kaşınızın beslenmesine ve sağlıklı bir görünüm kazanmasına yardımcı olur. Düzenli kullanımla birlikte kaşlar çok daha canlı bir görünüme kavuşur.

Aynı zamanda kaşların gün boyunca sabit bir şekilde durmasına da olanak tanıyan Browwauw Kaş Sabunu, kaş diplerinin temizlenmesinde de etkili olur.

Gün içerisinde kaşlarınızla sık sık oynayan birisi değilseniz, sabun yardımıyla kaşlarınızın taradıktan ve sabitledikten sonra kaşlarınız uzun süre boyunca öyle kalır. Eğer kaşlarınızda doğallıktan yanaysanız ve çok fazla yapılmış duran kaşları sevmiyorsanız, kaş sabunu ile kaşlarınızı taramanız şekillendirmeniz için yeterli olacaktır.

Dilerseniz sabununuzun üzerine gül suyu ya da makyaj sabitleyici de sıkabilirsiniz. Gün içerisinde sabunu uyguladıysanız yatmadan önce kaşlarınızdan çıkarmanız önerilir.

 

Browwauw Kaş Sabunu Kullanıcı Yorumları

 

Browwauw Kaş Sabunu Kullanıcı Yorumları
Browwauw Kaş Sabunu Kullanıcı Yorumları

 

Bitkisel içeriklerle üretilen ve tamamen doğal olan Browwauw Kaş Sabunu, pek çok kişi tarafından tercih edilmektedir. Hayvanlar üzerinde herhangi bir test yapılmamakla birlikte, tamamen el yapımı olmaktadır. Bu nedenle de kaşların beslenmesinde ve şekillendirilmesinde rol oynarken, sağlık açısından tehdit edici bir yanı bulunmamaktadır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
DMCA.com Protection Status