GenelKim KimdirKombinSaç Rengi

Buse Varol Yeni Saç Rengi | Tarzı ve Kombinleri

Bu yazımızda size ikinci kez anne olan Buse Varol yeni saçları ve tarzına ve saç modellerine yer vereceğiz. Öncelikle Buse Varol’u çok kısa tanıtmak istiyorum. Buse Varol sahne adı Alişan olan Burak Tektaş ile 2018 yılında hayatını birleştirmiştir. Bu evlilikten bir kız ve bir erkek çocuk olmak üzere 2 çocukları vardır.

 

Buse Varol Kimdir

 

Buse Varol Yeni Saç Rengi
Buse Varol Yeni Saç Rengi

 

Lisans eğitimini Öğretmenlik üzerine alan Buse Varol, 2012 yılında Miss Turkey güzellik yarışmasına katılmıştır. Yarışmadan sonra bir süre mankenlik yaptıktan sonra ilk oyunculuk deneyimini 2012 yapımı “Tozlu Yollar” dizisinde yaşamıştır. Bu dizide Selda Alkor ve Yücel Erten gibi usta isimlerle rol almıştır.

Müfit Aytekin, Bahar Kerimoğlu, Mota Ayla Algan ve Ümit Çırak gibi isimlerden oyunculuk dersi alan Buse Varol, “Tozlu Yollar” dizisi sonrası sırası ile “Sevda Kuşun Kanadında” ve Kanal D’nin uzun süredir devam eden dizisi “Arka Sokaklar” dizisinde Polis Memuru Yasemin karakterini canlandırmıştır.

  • Şehrin Melekleri
  • Kış Güneşi
  • Rüya

Yukarıda ki dizilerde oynadıktan sonra 2017 yılında “Dostlar Mahallesi” dizisinde Alişan ile rol arkadaşı olmuş ve bu arkadaşlık 2018 Mayıs ayında evlilik ile noktalanmıştır.

 

Buse Varol ve Alişan
Buse Varol ve Alişan

 

Güzel oyuncu şu anda “Payitaht: Abdülhamid” dizisinde “Mislimelek Sultan” karakterini canlandırmaktadır. İkilinin Burak ve Eliz adında iki çocukları bulunmaktadır.

 

 

Buse Varol Kaç Yaşında ve Nereli

 

Buse Varol ve eşi Alişan
Buse Varol ve eşi Alişan

 

25 Mart 1990 tarihinde doğan Buse Varol, bu yazıyı yazdığım tarih itibari ile 31 yaşındadır. Buse Varol Manisa’da dünyaya gelmiştir.

 

Buse Varol Yeni Saç Rengi ve Stili

 

Buse Varol Uzun Dalgalı Saçları
Buse Varol Uzun Dalgalı Saçları

 

Buse Varol yeni saç rengi ve stili ile dikkat çekiyor, instagram da paylaştığı fotoğraflar takipçileri tarafından çok beğenildi, bizlerde güzel saç rengi ve stiline yazımızda yer vermek istedik.

 

Buse Varol Uzun Saç Modeli
Buse Varol Uzun Saç Modeli

 

Buse Varol Tarzı ve Kombinleri

 

Buse Varol Limonlu Elbise Modeli
Buse Varol Limonlu Elbise Modeli

 

Bu kısımda ise güzel oyuncunun günlük tarzı, elbiseleri ve kombinlerine dair sizlere bir kaç görsel sunacağız. Tüm görselleri yazı sonunda bulunan galeriden ulaşabilirsiniz.

 

Buse Varol Koyu Mavi Siyah Elbise Modeli
Buse Varol Koyu Mavi Siyah Elbise Modeli

 

Buse Varol Instagram Hesabı

 

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Buse Tektaş (@busewarol)’in paylaştığı bir gönderi

 

Son olarak üst kısımda Buse Varol’un instagram hesabını veriyorum, tıklayıp takip edebilirsiniz. Buse Varol instagram hesabını aktif kullanmaktadır.

 

Buse Varol Saç Modeli
Buse Varol Saç Modeli

 

Ayrıca aşağıda ki galeride Buse Varol’un saç rengi, tarzı ve kombinlerine dair görseller paylaştık, herhangi birisine tıklayarak galeri sayfasına yönelebilirsiniz.

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
DMCA.com Protection Status