İç Giyim

Büyük Beden İç Giyim Tavsiyeleri

Büyük Beden İç Giyim konusunda hem fazlalıkları kamufle etmek hem de seksi gözükmek mümkündür. Nasıl mı? İşte bu yazımızda, kilolu hanımların iç giyim tercihlerine göre dikkat etmeniz gereken durumlardan bahsettik.

Her şeyden önce, kilolu hanımlarımız kendiyle barışık olsunlar ve doğru seçimler yaptıkları takdirde daha iyi gözükmeleri mümkün olacaktır.

 

Büyük Beden İç Giyim Bilinmesi Gerekenler

 

Büyük Beden İç Giyim Bilinmesi Gerekenler
Büyük Beden İç Giyim Bilinmesi Gerekenler

 

Büyük beden modası çok kapsamlı olduğu için genel olarak her alanda istediğiniz ürünü bulabilirsiniz. Bu durum iç çamaşırı konusunda da geçerlidir.

Kilolu kadınlar için iç giyim modellerinde özellikle sütyen-külot veya gecelik tercihlerinde bilmeniz gerekenler nelerdir? İşte detaylar…

 

Büyük Beden Sütyen-Külot Seçimi Nasıl Olmalı

 

Büyük Beden Sütyen-Külot Seçimi Nasıl Olmalı
Büyük Beden Sütyen-Külot Seçimi Nasıl Olmalı

 

Büyük beden kadınların kiloları genellikle kalça ve basende veya bel ve göbek çevresinde toplandığını görüyoruz. Eğer bel simidi ve ayrıca göbeğiniz varsa, bunun için yüksel belli ve geniş külot tercih etmenizi öneririz. Bu şekilde göbeğinizi gizleyerek daha iyi gözükeceksiniz.

Ayrıca basende bulunan fazlalıklar için iç giyimde %100 pamuk olan modelleri satın almanız sağlığınız açısından daha uygun olacaktır. Zira, dantel ve saten gibi kumaşlar terlemeyi daha da artırıyor.

 

Büyük Beden İç Giyim
Büyük Beden İç Giyim

 

Eğer üst kısmınız daha ince alt kısmınız daha kalınsa, külot seçimini silikonlu külotlar yana tercih etmenizi öneririz. Bu sayede, orantılı hale getirdiğinizde kum saati vücut tipi görünümüne ulaşabilirsiniz.

Basenleriniz geniş ancak göğüsleriniz küçük ise, silikonlu sütyen modelleri idealdir. Ayrıca push-up etkisi bulunan sütyen modelleri de göğüslerinizi dik ve büyük gösterecektir. Göğüsleriniz büyükse, minimizer etkisi yaratan sütyenler uygun olacaktır.

 

Büyük Beden İç Giyim Modeli
Büyük Beden İç Giyim Modeli

 

Büyük Beden Gecelik Seçimi Nasıl Olmalı

 

Büyük Beden Gecelik Seçimi Nasıl Olmalı
Büyük Beden Gecelik Seçimi Nasıl Olmalı

 

Kilolu hanımlar kilolarını kamufle etmek ve daha zayıf gözükmek için seçimlerini genellikle siyah renkten yaparlar. Ancak iç giyimde siyah yerine beyaz rengi seçmenizi öneririz. Örneğin, gecelik seçimini beyaz renkten yana kullananlar, tüller sayesinde hem şık hem de kilolarınızı gizleyebilirsiniz.

 

Büyük Beden İç Giyim Seçimi Yaparken Nelere Dikkat Edilmeli
Büyük Beden İç Giyim Seçimi Yaparken Nelere Dikkat Edilmeli

 

Yine gecelik tercihinizde, günlük giyimde desensiz ve sade kıyafetler giydiğiniz gibi iç çamaşırında da düz renkler ve desensiz modellerden yana kullanınız. Zira, desenli modeller sizi olduğunuzdan daha kilolu gösterecektir. Ayrıca düz renk bir geceliğin yaka ve kollarda dantel ve süsleme kullanılmış tercihler de yapabilirsiniz.

Çekici bir görünüm için iri delikli danteller ve transparan tül detayı bulunan gecelikleri tercih etmelisiniz. Ayrıca seksi görünmenizi sağlayacak kumaş türleri ise, saten ve pamuklu kumaşlar olduğunu da belirtelim. Son olarak, büyük beden iç giyimde tek parça gecelik modelleri sizin için daha uygun olduğunu bilmenizde fayda var.

Hüner Biber

16 Mayıs 1993 yılında Rize'de doğdum. 2020 yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümünden mezun oldum. Okumayı, yazmayı ve araştırmayı seven biri olarak güncel ve trend olan konuları sizinle paylaşacağım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
DMCA.com Protection Status