Cinsellik

Cinsel İlişkide Erkeğin Hoşuna Giden Sözler

Erkeğinize yatakta tatlı ve yaramaz şeyler söylemek onun daha iyi performans göstermesini sağlayabilir, ancak bu onun performansıyla ilgili iltifatlar ve açıklamalar yapmaya başladığınız anlamına gelmez. Müstehcen şeyler söylemenize gerek yok; samimi olun ve cinsel ilişkide erkeğin hoşuna giden sözler söyleyin.

Ama önce, erkeğinizin ne duymaktan hoşlandığını bildiğinizden ve doğru zamanda söylediğinizden emin olun. Erkeğinize hareketlerini nasıl beğendiğinizi bildirmek, onun cinsel cesaretini arttırmanın kesin bir yoludur.

Erkekleri yatakta heyecanlandıran şeyin kadınları uyandıran şeyden farklı olabileceğini unutmayın, ancak gerçek şu ki her partner performansları için övgüler duymayı sever.

Kadınlar için, tatlı iltifatlar ve şımartma en iyi sonucu verirken, erkekler için takdir, cinsel zevkin özüdür. Yataktayken, erkeğinizin fiziksel özelliklerini, fiziksel olmayan özelliklerini, hareketlerini ve sizin için yaptıklarını takdir etmelisiniz.

 

Erkeklerin Sevişirken Duymak İstediği Sözler

Erkeklerin Sevişirken Duymak İstediği Sözler
Erkeklerin Sevişirken Duymak İstediği Sözler

Sevişme sırasında erkeğinize ne söylerseniz söyleyin, uyarılmasını artırmalı, güvenini artırmalı ve sizi de iyi hissettirmelidir. Ancak, kirli veya tatlı konuşmadan önce bilmeniz gereken bazı genel işaretler var.

 

Dürüst Olun

Aşk olsun diye romantik şeyler söylemeyin, ciddi olun. Vücut dilinizin pek yalan söylemediğini ve numara yaptığınızı anlayacağına dikkat edin. Bu nedenle, eylemlerinizin ve sözlerinizin senkronize kalmasına izin verin.

 

Net Olun

Acele etmeyin ve doğrudan konuya girin. Neyi, ne zaman söyleyeceğinizi bilmelisiniz. Örneğin, sadece ‘tatlısın’ demeyin. Bunun yerine ona ‘dudakların çok tatlı’ deyin. Bu onun seni düşünceli bir kadın olarak görmesini sağlayacaktır. Lafı fazla uzatmadan erkeklerin yatakta duymayı sevdikleri şeylere geçelim.

Erkeklerin Yatakta Duymaktan Hoşlandığı Sözler

Erkeğiniz, seks sırasında coşku gösterdiğiniz için size teşekkür edecek. Cinsel dil, içsel gerçekliklerin bilgisini, özünü, duygularını ve sembollerini yansıtır. Erkeklerin yatakta ne duymayı sevdiğini öğrenmek için aşağıdaki taktiklere göz gezdirin.

 

1. Tutkulu Öpücüklerini Seviyorum

Erkekler, öpücüklerinin karşı konulmaz olduğunu bildiklerinde buna bayılırlar. Öpüşme tekniklerini överken, sizi en çok neyin heyecanlandırdığı konusunda net olun. Dil manevraları veya dudaklarının yumuşaklığı olabilir. Sadece iyi öpüştüğünü söylemeyin. Diğer erkeklerden farklı olduğunu bilmek isterler. Bu nedenle, sizi daha da tutkulu bir şekilde öpecektir ve elbette istediğiniz de budur. Dudaklarınız dışında diğer erojen bölgelerinizi de öpmesi için onu teşvik edebilirsiniz.

 

2. Sana Yatakta Sarılmak İyi Hissettiriyor

Siz ve erkek arkadaşınız arasındaki cinsel gerilimi yükseltmek için hemen kirli konuşmayla başlamanıza gerek yok. Erkeğiniz hayatınızı nasıl farklı kıldığını duymayı çok ister. Size sarıldığında içsel duygularınızı ifade ederseniz, kendini daha özel ve önemli hissedecektir. Tatlı sözler duymak isteyenler sadece kadınlar değil; erkekler de onları sever. En iyi yanı, buna daha fazla seks ile karşılık verecek olmasıdır.

 

3. Sakalın Bu Şekilde İyi Görünüyor

Bu iyi bir iltifat. Nitekim, herhangi bir fiziksel iltifat, erkekleri daha çekici hissettirir; sahip oldukları küçük güvensizlikleri ortadan kaldırmaya yardımcı olur. Sakal gibi belirli bir şeye odaklanmak, sizin dikkatli bir partner olduğunuzu, son tıraşını veya saç stilini not ettiğinizi görmesini sağlar. Sadece söylemeyin; sakalına dokunun ve okşayın, bunun için size teşekkür edecek. Erkekler, istemeseler de kendilerini şımartılmış hissetmeyi severler. Bunu deneyin.

 

4. Seni İçimde Hissetmek İçin Sabırsızlanıyorum

Bu adamla birkaç kez birlikte olduğunuzu varsayarsak, bunu söylemekten çekinmemelisiniz. Bu harika bir ön sevişme taktiğidir. Bu sözler hayal gücünüzü çılgına çevirir. Özellikle boynunuzu öperken bu cümleyi fısıldayarak söyleyin. Onu çıldırtmanın kesin yolu bu çünkü o da aynı şeyi hayal ediyor olacak.

 

5. Bu Gece Tamamen Seninim

Erkekler, hanımlarıyla istediklerini yapmakta özgür olduklarını bildiklerinde buna bayılırlar. Bunu erkeğinize söylemeyi deneyin ve yatakta elinden gelenin en iyisini yapmasını görün. En sevdiğin seks pozisyonlarını deneyecek ve seninle son sefermiş gibi sevişecek. İstediğini yapabileceğini bilmesini sağlayın ve onu durdurmayın. Kendinizi ona bırakmadan önce birçok şeyi keşfetmeye hazır olduğunuzdan emin olun.

 

6. Vücudunla Oynamaktan Zevk Alıyorum

Bu, ondan ön sevişme için biraz daha zaman harcamasını istemekle eş anlamlıdır. Sadece doruk noktasında değil, her şeyden zevk aldığınızı bilmesini sağlayın. Onu takdir etmek için vücuduyla oynamayı ne kadar sevdiğinizi gösterin.

Göğsüne, karın kaslarına ve güçlü kollarına iltifat edin. Sonra devam edin ve göğsüne yattığınızda hissettiğiniz his için kesin yorumlar yapın. O da senin vücudunu seviyor ve seni özel hissettirmek için cildin ve kıvrımların hakkında iltifat edecek.

 

7. Beni Baştan Çıkarıyorsun

Bunu söylediğinde, erkeğinizin sizi daha çok seveceğinden emin olabilirsiniz. Ona baştan çıkarma oyununda ne kadar iyi olduğunuzu söylerseniz, sizi daha mutlu etmek için sizi yatakta çıldırtacak daha romantik taktikler geliştirecektir. Erkeğinizin yatakta olağanüstü olduğu hareketleri seçin ve bu ifadeyi kullanın. Bu ifade, onu yaparken daha rahat hissetmesini sağlayacaktır çünkü zevk alacağınızı biliyor.

 

8. Hadi, Bu Geceyi Unutulmaz Kılalım

Güven uyandırmak için ne güzel bir ifade! Erkekler istendiğini hissetmeyi sever ve bu sözler tam da bunu yapar. Bu beyan, erkeklere bazı eylemleri isteyenin sadece kendileri değil, aynı zamanda sevgili partnerleri olduğuna dair güvence verir. Bu sözleri kulağına fısıldayarak ona sevişme eylemine eşit derecede dahil olduğunuzu gösterin. Çoğu insan erkeklerin kadınlardan daha fazla cinsel yönelimli olduğuna inanır. Sevişme arzusuna da aynı ilgiyi gösterebilirseniz, bazı mucizeler gerçekleştiriyor olacaksınız.

 

9. Dokun Bana

Göğüslerine veya kalçalarına dokunmasından hoşlandığınızı söyleyin. Teşvik eden sözleriniz daha teşvik edici olacak ve onu size daha fazlasını vermeye teşvik edecektir.

Ön sevişme hakkında konuşmaktan ve ona gerçek geri bildirimde bulunmaktan çekinmeyin. Size nereye dokunacağını göstermek ve hareketlerini takdir etmek, asıl şeye gelmeden önce kesinlikle duymak istediği bir şeydir.

 

10. Neden Bu Gece Yeni Bir Şey Denemiyoruz?

Kimse monoton bir sevişme seansı yaşamak istemez. Yatakta ne kadar maceracı olabileceğinizi ona göstererek bir kadın mıknatısı olmalısınız. Onunla yeni şeyler keşfetme merakınızı ve istekliliğinizi gösterin. Erkekler, kadınlarının fazladan bir mil gitmekte özgür olduklarını söylediklerini duymak isterler.

Özellikle kadın partnerleri tarafından başlatıldıklarında yeni seks pozisyonlarını ve hareketlerini severler. Nitekim erkeğiniz inisiyatif aldığınız için sizi daha çok sevecektir ve hayal ettiğinizden daha iyi performans gösterecektir.

 

11. Yatakta Sen ve Ben Hakkında Hayal Kuruyorum

Yatakta açık sözlü olmaya çalışmanızı gerçekten çok sevecektir. Erkeklerle ilgili bir şey, her zaman açık sözlü olmaları ve hanımlarının da aynı olmasını dilemeleridir. Erkeğinizle fantezileri paylaşmak, tekrar tekrar duymak isteyeceği bir şeydir.

 

12. Sana Tapıyorum

Bir erkek, vücudundan gerçekten zevk alıp almadığınızı bilmek ister. Bu nedenle, vücudunun en çok sevdiğiniz kısmından bahsetmelisiniz. Sevişme sırasında onu okşadığınızdan emin olun. Bu onu bayıltacaktır.

Sizi takdir etmesini istiyorsanız, onun üzerine düşerken bu ifadeyi kullanın. Sadece onun hakkında değil, sizi nasıl hissettirdiği hakkında da iltifat edin.

 

13. Erkekler Partnerlerinin Yatakta İnlediğini Duymaya Bayılır

Sizin içinize girdiğini duymayı hissedecek, o yüzden inleyin. Ama aşırı çığlık atmayın; numara yapıp yapmadığınızı merak edecek. O anın, daha romantik görünmesini sağlamak için kontrolü elinizde tutun. Partnerinizin inlediğini duymak her zaman güzeldir çünkü yaptığınız her şeyin heyecan verici olduğunun garantisidir.

 

14. Bu Pozisyonda Seksi Görünüyorsun

 

Size her zaman en yüksek coşkuyu veren bir seks pozisyonu vardır. Bunlar, onu belirli bir seks pozisyonunda cesaretlendirmesi için söylemeniz gereken sözlerdir.

Ama her zaman seyirci olmayın, cinsel deneyiminizi canlandırmak için yaratıcı olmalısınız. Manzarayı sevdiğinizi ona söylemekten çekinmeyin. Üzerinizde ne kadar rahat hissederse, seksiniz o kadar ateşli olur.

 

15. Oral Seks İster Misin?

 

Cevap olarak ‘evet’ten başka bir şey beklemeyin. Bunu her zaman çoğu erkek ister. Sizi öperken ve okşarken, bu açık soruyu kulağına fısıldayın.

Sizin oral seks için beklerken pantolonunu indirdiğini göreceksiniz. Bu sevişirken unutamayacağınız bir şeydir. Ona oral seks yapmak, vücudundan memnun olduğunuz anlamına gelir ve bu hareketi sözlü olarak karşılayacaktır.

 

16. Adını Bağırın

Kulağa açık geliyor ama erkeğin, onunla sevişirken başka bir erkek hakkında hayal kurmadığını bilmek istiyor. Bu yüzden, zevk yüksek olduğunda adını haykırın.

Ortalığı ısıtmak için iniltiler veya kirli konuşmalarla noktalayın. Adını söylerken, hareket sırasında hala onu düşündüğünüzü ve vücudunun sizi tatmin ettiğini göstermek için gözlerinizi kapatın. Tüm dikkatini çektiği için kesinlikle onun üzerinde büyük bir etkisi var.

Ateşli bir garson hakkında hayal kuruyorsa, onun düşüncelerini kısa keseceksin, böylece size odaklanmaya başlayacak. Onun adını söylediğini duymak, sahip olabileceği diğer fantezileri dağıtır ve onu gerçeğe geri döndürür.

 

17. Sert İstiyorum

Romantik, tatlı ve yumuşak ilişkinin yanı sıra erkekler de biraz pürüzlülükten hoşlanır. Bazen kirli ve sert seksi tercih eder. Onu tahrik eden içinizdeki yoğun arzudur.

Sert bir seks talep ederek kirli zihnini beslemesine yardım etmenizi ister. Ancak bundan emin olduğunuzda spontane hareket edin.

 

18. Lütfen Durma

Yatakta işler ısınırken kimse kısa kesilmek istemez. Adamını yaptığı şeye devam etmesi için teşvik etmelisin. Bir dahaki sefere samimi bir anınız olduğunda durmamasını söyleyin.

Ona söylediğin gibi bazı romantik inlemeler ekleyin. Erkeğinizin güçlü bir libidosu varsa, ayak uydurduğunuzda buna bayılacaktır. Adamına durmamasını söylemek çok yaramaz bir ifadedir. Anın zevkini en üst düzeye çıkarmaya yardımcı olacaktır.

 

Cinsel İlişkiden Sonra Erkekler Ne Duymak İster

Cinsel İlişkiden Sonra Erkekler Ne Duymak İster
Cinsel İlişkiden Sonra Erkekler Ne Duymak İster

 

Şehvetli ve uzun soluklu bir cinsel ilişki sonrasında, erkeğinize teşekkür etmek adına, duymaktan hoşlanacağı bazı sözler söylemek, bir sonraki seks deneyiminizi daha mükemmel kılabilir.

1. Vay Canına

Vay canına! Genelde sizi şaşırttığında söylüyorsanız, neden seks sonrası olmasın? Bu teşekkür etmenin bir yolu. Bu, onu hafife almadığınızı ve tekrar isteyeceğinizi görmesini sağlar.

 

2. Harikaydın…

Bazen erkekler yaptıklarının doğru olup olmadığından emin olamazlar ve “doğru mu yaptım?” gibi bir şey sormakta zorlanabilirler. Böylece, yaptığı bir şeyi gerçekten heyecanlandırdığını söyleyerek tahmin yürütmeyi durdurmasına yardımcı olabilirsiniz.

Bu sadece bir takdir değil, yatakta sizi neyin çılgına çevirdiğini ona bildirmenin bir yolu. Yatakta tercih ettiğiniz romantik şeyleri bilmek istiyor ve öğrenebileceği bir yol bu. Devam edin ve birkaç gün sonra bile becerilerini övün. Asla bilemezsiniz, sizi başka bir büyüleyici seansla şaşırtabilir. Daha fazlası için hazırlanın.

 

3. Sonsuza Kadar Seninle Yatakta Kalmak İstiyorum

Bu bir klişe gibi gelebilir ama bu, erkek arkadaşınız veya kocanızla daha fazla yakınlık için can attığınız anlamına gelir. Orgazmdan sonra kadın vücudu, oksitosin olarak bilinen ve güveni ve yakınlığı besleyen bir bağlanma (sarılma) hormonu üretir. Seksten sonra ona derinden bağlı hissetmenizin nedeni budur, bu yüzden duygularınızı ifade etmekte özgür olun. Aranızdaki romantik bağa ne kadar değer verdiğinizi gösterir.

 

4. Yaşadığım En İyi Orgazm

Ona daha önce hiç böyle doruğa ulaşmadığınızı söyleyin. Başka hiçbir erkeğin ulaşamadığı bir rekor kırdığını bilecek. İster ilk aşkınız, ister onuncu erkek arkadaşınız olsun, her erkek bunu yatakta duymak ister. Ama bunun uğruna, şimdiye kadar yaşadığınız en iyi seks olduğunu söylemeyin. Çiftler arasındaki yakınlığı artıran bunlar gibi en küçük şeylerdir. İkiniz cinsel olarak tatmin olduysanız, bundan daha iyi ne olabilir?

Hüner Biber

16 Mayıs 1993 yılında Rize'de doğdum. 2020 yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümünden mezun oldum. Okumayı, yazmayı ve araştırmayı seven biri olarak güncel ve trend olan konuları sizinle paylaşacağım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
DMCA.com Protection Status