Cinsellik

Cinsel Organa Sarımsak Sürmek Ne İşe Yarar?

Sarımsak sadece sağlık için değil, aynı zamanda cinsel dürtünüzü de iyileştirebilir. Bunun nedeni, hem erkek hem de kadınlarda cinsel organlara kan akışını artıran bir bileşik olan sarımsakta allicin bulunmasıdır. Ama tek seferde işe yaramıyor. Yaklaşık bir ay boyunca günlük olarak minimum sarımsak tüketimi, dikkat çekici faydalarından yararlanmanıza ve libidoyu artırmanıza yardımcı olabilir. Peki, cinsel organa sarımsak sürmek ne işe yarar?

Sarımsak, kadınlarda libidoyu artırmak için aktif bir ajan görevi görür. Östrojen açısından zengin bir besin olduğu için kadınlarda cinsel isteği arttırır. Östrojen seviyeleri ne kadar yüksek olursa, elde edilen cinsel dürtü o kadar yüksek olur.

Sarımsağın erkeklerde cinsel gücü arttırdığı bilinmektedir. Sağlıklı bir kardiyovasküler sistem için hayati önem taşıyan vitaminleri ve diğer besinleri büyük miktarlarda içerir. Allicin ayrıca erkek vücudundaki sperm sayısının sağlıklı kalmasını sağlar. Optimum sonuçlara ulaşmak için sarımsak çiğ tüketilmelidir, ancak kavrulmuş sarımsak çorbası, sarımsaklı karides veya sarımsaklı ekmek gibi gıda maddelerine de eklenebilir.

Sarımsak Cinsel Organı Sertleştirir Mi?

En olası baştan çıkarma teknikleri gibi gelebilir. Ancak bir araştırmaya göre, sarımsak yiyen erkeklerin kızı kapma olasılığı daha yüksek olabilir.

Cinsel organa sarımsak sürmek
sarımsak cinsel organı sertleştirir mi

Araştırmalar, sarımsağın kan akışını artıran Allicin adlı bir bileşiğe sahip olduğunu keşfetti. Bu, erkeklerin gücünü artırabilir ve cinsel dürtülerini artırabilir. Ayrıca penise giden kan akışını artırmaya yardımcı olabileceği için erken boşalma ve erektil disfonksiyonu tedavi edebilir.

Erkekler, sarımsağın faydalarından yararlanmak için her gün iki ila üç diş sarımsak yiyebilir. Çiğ olarak tüketilebilir veya kavrulduktan sonra yemeklere eklenebilir.

Sarımsak Yağı Cinsel Organa Sürülür Mü?

Cinsel organa sürülebilen yağlar arasında yasemin yağı, badem yağı, ylang ylang yağı, gül yağı, susam yağı, sandal ağacı yağı, lavanta yağı ve avokado yağı yer alır. Sarımsak yağının cinsel organa sürülmesi hakkında herhangi bir bilgi yoktur. Sarımsağın cinsel faydasından yararlanmak için çiğ olarak tüketilmesi veya yemeklere eklenmesi önerilir.

Sarımsak Yutmak Erken Boşalmayı Önler Mi?

Araştırmalar, hareketsiz yaşam tarzı ve kötü beslenme nedeniyle, önümüzdeki yıllarda giderek daha fazla erkeğin erektil disfonksiyona sahip olacağını gösteriyor. Ancak sarımsak, kanı incelten ve kan akışını iyileştiren bir madde olan allisin içerir. Viagra ile aynı etkiye sahiptir, size daha güçlü ve daha uzun süreli ereksiyon sağlar.

Sertleşme sorunu olan veya olmayan ancak cinsel performansını doğal çözümlerle geliştirmek isteyen erkeklere sıklıkla tüketilmesi önerilir. Tatmin edici seks yapmak veya güçlü, sert ve kalıcı bir ereksiyon elde etmek istediğinizde gerçek bir destek verdiği söylenir.

Sarımsağın Sertleşmeye Faydası

Sarımsak binlerce yıldır mucizevi bir ilaç olarak müjdelenmiş. Babilliler, Yunanlılar, Mısırlılar, Romalılar ve Çinliler tarafından tıbbi amaçlarla kullanılmıştır. Cinsel sağlık için de kullanımı bulunan sarımsakta, kan akışını iyileştiren allicin bileşiği yer alır. Bu bileşik de erektil disfonksiyonu düzeltmeye yardımcı olabilir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
DMCA.com Protection Status