CinsellikGenelSağlık

Cinsel Organa Vicks Sürmek Etkili Mi

Cinsel organa vicks sürmek ne derece etkili, geç boşalmaya olumlu yada olumsuz etkisi var mı? Bu konuya hem erkek hem de kadın açısından bakacağız.

Özellikle cinsel organa vicks sürmeyi deneyimleyen tecrübe sahibi  birisinin yorumu ile başlamaya ne dersiniz?

Bu kişi quara sitesinde deneyimlerini yazan Heimel Schzbit nickli üye vicks sürmenin erekte olmayı kolaylaştırdığı ve ateşli bir cinsel ilişki yaşattığını savunuyor.

” Eski kız arkadaşım mastürbasyon yapmak için Vick’s yada bengay tarzı icy-hot kremlerin, yada yağları denemişti ve bunları kullanmayı çok seviyordu.

Bir keresinde penisimi mavi renkte yakma hissi veren bir kremle ovdu, tabi ki cinsel organımda yanma hissettim. Daha sonra daha da çılgınlık yapıp içine girmemi ve yanma hissinin azalması için hızlı hızlı gidip gelmemi söyledi. Gerçekten de işe yaradığını hissettim, yanma hissi geçmişti ve harika hissettiriyordu.

Bu olaydan sonra bir çok kez bu şekilde anal ve ön taraftan ilişkiye girdik ve zamanla bununla zevk almayı öğrendim.

Halen bazen mastürbasyon yapmak için vazelin yerine vicks yada icy-hot kullanıyorum. Vicks cinsel organınızı yakıyor fakat mastürbasyon yaparken ritim arttırırsanız yanma hissi azalır ve harika hissederseniz.”

Yanma hissi oluşursa sakın soğuk su ile yıkamaya çalışmayın çünkü daha çok yanacaktır.

 

“Mastürbasyon ihtiyacımın yaklaştığı günlerde, mastürbasyon yapmadan 3-4 gün önceden cinsel organıma yakıcı yağlar ve vicks gibi kremler uyguluyorum. Bu mastürbasyon yaptığım zaman daha çok isterik olmamı sağlıyor.

Fakat bu tip yakıcı yağların ve kremlerin uyguladıktan sonra terleteceği için iç çamaşırınızı ıslatacağını söyleyebilirim. Fakat mastürbasyon yada ilişki esnasında çok ateşli olursunuz.”

 

Cinsel Organa Vicks Sürmek İsteyenlere Tavsiyeler

 

Cinsel Organa Vicks Sürmek İsteyenlere Tavsiyeler
Cinsel Organa Vicks Sürmek İsteyenlere Tavsiyeler

 

İlk defa cinsel organınıza vicks uygulayacaksanız, öncelikle cinsel organınızı alıştırmalısınız. Bu sebeple vicks’i %50 oranda vazelin ile karıştırmalısınız. Yine de bir sıcaklık hissettirecektir, eğer bu durum hoşunuza giderse ilerleyen aşamada sadece Vicks kullanabilirsiniz.

Fakat ileryleyen zamanda bu da sizi kesmezse Icy-Hot ve Vicks karışımını uygulayabilirsiniz.

 

Kadınlarda Cinsel Organa Vicks Sürmek Nasıl Etki Eder

 

Kadınlarda Cinsel Organa Vicks Sürmek Nasıl Etki Eder
Kadınlarda Cinsel Organa Vicks Sürmek Nasıl Etki Eder

 

Kadınlar için doğrudan Vick’i vajinaya sürülmemelidir. Çünkü rahatsızlık verebilir ve vajenin doğal florasını bozabilir, ayrıca hassas bir cildiniz varsa sorun yaşayabilirsiniz.

İlişkiye girecek erkekler için önce uygulama yapılmalı daha sonrasında bir kaç dakika beklenilmeden ilişkiye girilmemelidir.

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
DMCA.com Protection Status