Cinsellik

Cinselliğe En Düşkün Burçlar

Seks, rahatlamak, stres atmak, fiziksel ve duygusal ihtiyaçları karşılamak için harika bir yoldur. Sosyal hayatımızın üzerimizde yarattığı stres, sinirlilik ve huzursuzluk oldukça yıpratıcı olabiliyor. Düzenli bir seks yaşamı hem kadını hem de erkeği tüm bu olumsuz etkilerden uzaklaştırır duygusal ve fiziksel olarak tatmin eder. Bazı insanların neden cinsel açıdan diğerlerinden daha iyi olduğunu merak ederiz, bu yazımızda cinselliğe en düşkün burçlar hangileri olduğuna değineceğiz.

Her burcun farklı kişilik özellikleri vardır ve özellikle bazı burçlar ‘‘hadi hemen seks yapalım’’ havasını verir. Burcunuza bağlı olarak, belki bu havayı veren kişi ya sizsiniz ya da belki de eşinizdir. Astrolojiden hoşlanan herkes, burcunuzu incelemenin en iyi yanının kendiniz hakkında daha fazla şey öğrenmek olduğunu bilir ve cinselliğe en düşkün burçlar arasında ilk dörtten biriyseniz, bu gerçekten cinsel enerjinize ulaşmanıza ve onu en iyi şekilde kullanmanıza yardımcı olabilir.

İçindekiler

En Ateşli Burç Hangisi?

Bu sorunun aslında net bir cevabı yok. Dürüst olmak gerekirse, her burç, kendine göre çeşitli bazı cinsel özelliklere sahiptir. Burçlarla yakından ilgilenenlerin de bildiği gibi diğerlerine nazaran daha ateşli özelliklere sahip bazı burçlar var. Örneğin, Akrep burcu çok esprili ve kelimelerle arası iyidir. En ciddi sohbeti bile kısa sürede müstehcen konuşmaya dönüştürebilmek gibi seksi bir yeteneğe sahipler. Ve bu birçok insanın isteyeceği bir şey, değil mi?

cinselliğe en düşkün burçlar
en ateşli burç hangisi

Eğer konu ateşli olmaksa, Akrebi bu konunun dışında tutamazsınız. Akrep burçları sadece yatakta değil, sizi yatağa çekecek eylem ve davranışlarda da iyidirler. Seksi gece elbiseleri, cinsel fantezileri, devamlı ve yüksek libidoları ile her akrepler eşsiz özelliklere sahiplere sahiptir. Giyim tarzlarının yanı sıra, Akrep’i daha da ateşli yapan şey mizahları ve kelime oyunlarıdır. Sıradan bir sohbete bile renk katarlar ve karşı koyamayacağınız yetenekleri vardır. Ayrıca, en sıcak burçtur, etraflarındayken daha rahat hissetmenizi sağlar. Akrep, ister yatakta ister pratik hayatta yeni şeyler denemeniz için size gerçekten ilham verir.

Sekse En Düşkün Burç Sıralaması

Bazı burçlar daha sıcak, ateşli ve yüksek cinsel dürtülere sahiptir. Sekse en düşkün ve en yüksek cinsel dürtüye sahip dört burcu sizler için derledik. Astroloji seks hayatınız için harika bir rehber olacak okumaya devam edin!

1.Akrep

Cinselliği her an her yerde en yoğun yaşayan burçtur. Bir akrebin güvenini kazanıp duygusal bir bağ kurduğunuzda en vahşi yanlarını rahatlıkla açığa çıkardığını görebilirsiniz.

2.Koç

Koç, neredeyse eylemin kendisi kadar baştan çıkarmayı ve sekse giden yolun tadını çıkarmayı sever. Koç burcuysanız, ön sevişme uzmanısınız ve partnerinizin tam olarak ne istediğini biliyorsunuz demektir. Koç, cinsel bir karşılaşma sırasında kontrolü ele alma olasılığı en yüksek olan ve bunu yaparken en çok eğlenen burçtur.

3.Boğa

Boğalar yatakta harikalar yaratır ne yaptığını bilen bildiği herşeyi de iyi yapan doğrudan bir yaklaşımları var. Seks onlar için nefes almak ve yemek yemek kadar doğaldır. Ayrıca, oral zevk konusunda uzman bir partner arıyorsanız, o zaman bir Boğa’ya ihtiyacınız var!

4.Aslan

Bir Aslan olarak, vücudunuzla benzersiz bir ilişkiniz var. Dokunmak ve dokunulmak istiyorsunuz, bu yüzden doğal olarak fiziksel bağlantılara çok düşkünsünüz. İster ön sevişme ister seks anında ne yapıyor olursanız olun, eşinizle fiziksel olarak mümkün olduğunca yakın olduğunuzdan emin olmak istersiniz. O halde partnerinizle iletişim kurun ve tam olarak nereye, nasıl dokunmasını istediğinizi gösterin. Onlara neleri sevdiklerini de sormayı unutmayın!

Cinselliğe En Düşkün Burç Sıralaması

cinselliğe en düşkün burçlar
cinselliğe en düşkün burç sıralaması

1.Akrep (24 Ekim – 22 Kasım)

Seksi Akrepler, macera ve yakınlık ihtiyaçlarından beslenen yüksek cinsel dürtüleriyle ünlüdür. Akrep burçları hassas, sadık ve koruyucu burçlardır. Akrepler aynı zamanda partnerleri konusunda oldukça seçicidir ve yüksek standartlara sahiptir.

2.Boğa (21 Nisan – 20 Mayıs)

Şehvetli Boğalar, fiziksel teması ve her türlü zevki sever, bu nedenle listemizin en üstüne bu kadar yakın olmaları şaşırtıcı olmamalı. Partnerlerini gerçek anlamda tatmin ederler.

3.Koç (21 Mart – 20 Nisan)

Mars, Koç ve Akrep burcunun yönetici gezegenidir. Cesaret, bağımsızlık, cinsel dürtü Marsın en temel konuları arasında. Koç, cinsel ilişki dahil olmak üzere hemen hemen her konuda çok iddialıdır. İşe koyulmayı, ihtiyaçlarının karşılanmasını ve bunu yaparken kendilerini suçlu veya mahcup hissetmeden eğlenmek isterler.

4.Yay (23 Kasım – 21 Aralık)

Cilveli Yay, kaçmayı sever ve bir ateş burcu olarak çeşitlilikten beslenirler. Yay her zaman seks için hazırdır ve olabildiğince çok farklı partnere sahip olmaktan zevk alırlar. Kolayca sıkılmaya eğilimlidirler, bu nedenle partnerlerinin her an her şeye hazır olması ve kendi fikirlerini dile getirmesi gerekir. Yay bir kez doyduğunda, eski bir partneri yenisiyle değiştirmesi muhtemeldir.

5.Aslan (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Bir Aslan’ın cinsel dürtüsü tamamen karşısındaki kişiye bağlıdır. Onlara ormanın kralı gibi davranmaya istekli birini bulurlarsa, ateşli Aslanın libidosu epey yüksek olur ve kendini dizginlemekte zorlanır.

Aslan ilgi odağı olmayı sever ve yatakta alev alev yanan tutkulu bir aşığa dönüşürler. Eğlence ve yaratıcılık onların kanında var. Ancak soğuk görünen veya soğukkanlı görünmeye çalışan biriyle tanıştıklarında, cinsel dürtüleri hızla kaybolacaktır.

6.Balık (20 Şubat – 20 Mart)

Balıklar seksi ve cinsel ilişkiyi sever, ancak cinsel dürtüleri tamamen partnerleri ile aralarındaki tutkuya bağlıdır. Ritmi yakaladıklarında , cinsel dürtüleri tavan yapıyor. Ancak tutkuyu yakalayamazlarsa yatakta Antartika’daki bir buz kütlesi gibi soğuk olabilirler.

Seks sırasında bazen kafalarının içinde kaybolabilirler; ancak modunu yakalamış iyi bir ruh halindeki balığın kapalı kapılar ardındaki zengin hayal gücü sizi şaşırtabilir.

7.Yengeç (22 Haziran – 22 Temmuz)

Yengeçler, cinsel hayatlarının anlamlı ve besleyici olmasını tercih ederler. Yengeçlerin cinsel arzuları yoğundur, ancak cinsel yanlarını göstermeden önce bir güven temeline sahip olmaları gerekiyor.

Eşlerinin nasıl hissettiğini gerçekten önemsedikleri için, çok iyi aşıklar olarak tanınır, sevgililerine karşı şefkat doludurlar ve eşlerine zevk vermek için neredeyse her şeyi yaparlar. Seksi romantik ve şehvetli bir eylem olarak görerek diğerlerinden biraz daha ciddiye alır. Zevk almaktansa vermeyi tercih ederler.

8.Oğlak (22 Aralık – 20 Ocak)

Oğlaklar, çekincelerini aştıklarında tam tatmin sağlamaya çalışırlar. Ne kadar sürerse sürsün pes etmezler. İnanılmaz bir dayanıklılığa ve harika bir öz kontrole sahipler. Oğlaklar, cinsel partnerleri için mesafe kat etmek isterler ve onları mutlu etmek için çalışmaya fazlasıyla isteklidirler.

Seks, yapılacaklar listesinde kontrol edilmesi gereken bir görev gibidir oğlaklar için. Oğlak burcunun hırslı doğası, ihtiyaçlarınızı karşılamak için onları son derece cömert ortaklar yapar. Oğlaklar aceleye getirilmekten hoşlanmazlar. İşleri kendi hızlarına göre yapmayı severler. Yani sabır, onlarla ihtiyacınız olan şeydir. Seks öncesi ruh halini ayarlarken abartılı olmanıza gerek yok. Çiçekler ve mumlar vs. Oğlaklara göre değil. Onların ilgilendiği şey, içindeki romantik sen ve kişiliğin.

9.İkizler (21 Mayıs – 21 Haziran)

İkizler burcunun cinsel bir birleşim için ısınması biraz daha uzun sürebilir, ruh halini yumuşatmak için harika bir sohbet ve bolca kahkaha gerekir. Konu seks olduğunda, ikizler sadece eğlenmek ister. Asansörde seks yapma olasılığı en yüksek burçtur. İkiz burcu aşk oyunu oynamayı sever; ama emin olun, bu süreçte her iki tarafta en iyisini elde edecek.

Aktif bir hayal gücüne sahip yaratıcı bir ikizler burcunun cinsel dürtüsü, kışkırtıcı ve baştan çıkarıcıdır. İkizler plansız, pervasız ve bir fırtına gibi heyecanlı seksten hoşlanırlar. Alay edilmekten hoşlanırlar ve ayrıca partnerleri onları daha fazla isteyene kadar dalga geçmeyi severler. Onlarla oynamanıza izin verirler ve öpüşme konusunda oldukça yeteneklidirler

10.Başak (24 Ağustos – 23 Eylül)

Başakların, saçlarını gerçekten bırakabilecekleri yegane yerlerden biri olduğu için yatakta maceracı olmakla bilinirler. Sorun aslında onları oraya götürmek. Başakların, kafalarından çıkmalarına, rahatlamalarına, sekse öncelik vermelerine ve içlerindeki tutkuyu serbest bırakmalarına yardımcı olacak bir partnere ihtiyacı vardır.

Başak burcunun kesinlikle iki tarafı vardır ve her zaman cinsel bir hava yaymıyor olsalar da, bunu hissettiklerinde şehvetli olurlar. Partnerlerine güvenebileceklerini hissettiklerinde içlerindeki canavarı serbest bırakırlar. 23 Ağustos ile 22 Eylül arasında doğanlar, yatak odasının içinde ve dışında mükemmellik için çabalarlar. Diğer burçların aksine, Başak’ın cinsel yaklaşımı daha hesaplı ve kesindir. Usta birer organizatör olarak Başak burcu ön sevişme ile içinde yanan cinsel alevleri körüklemek için gerilim yaratmayı sever.

11.Kova (21 Ocak – 19 Şubat)

Kova her şeyden önce özgür olmayı arzular, cinsel bir ilişkinin bunun önüne geçeceğine dair en ufak bir şüphe duydukları an seksten vazgeçebilirler. Kovalar cinsel şeyler söylemeyi severler, ancak akıllarındaki tek şey seks olduğu için değil. Seksten hoşlanırlar ama cinsel dürtüleri çok zayıftır.

Uzun süre seks yapmadan yaşayabilmeleri ve yine de iyi hissetmeleriyle tanınırlar Sonunda biraz seks yaptıklarında, tüm bu bastırılmış cinsel enerji onları inanılmaz kılıyor. Yatakta çoğu zaman sıkıcı olabiliyorlar bu yüzden zihinsel olarak uyarılmaya ihtiyaçları var. Kova için seks sadece seks değil, sevişmektir. Gündelik seks ve üçlü seks onlara çekici gelmiyor. Kova tipik olarak yalnızca yanında çok rahat oldukları bir kişiyle ilişkiye girer.

12.Terazi (24 Eylül – 23 Ekim)

Teraziler seksten ziyade arkadaşlık ve aile gibi farklı yakın ilişkilere öncelik verirler. Seks, gerçekten sevgi ve bağlılık göstermek istediklerinde devreye girer ve diğer burçlara göre gelişi güzel bir şekilde ilgilenme olasılıkları çok daha düşüktür.

Teraziler seksi sever ama tutkulu ve cinsel değildir. Seks yaparken acele etmezler. Bunun yerine, işleri yavaş ve istikrarlı bir şekilde yaparlar. Dahası, oral seksi diğer tüm burçlardan daha çok seviyorlar.

Hangi Burç Seksten Sonra Ne Der?

 • AKREP: Duşta devam etmeye ne dersin?
 • BOĞA: Acıktım! Hadi bir şeyler yiyelim.
 • KOÇ: Hadi tekrar yapalımmm!
 • YAY: Seni daha sonra ararım.
 • ASLAN: Tanrım! Bugün de oldukça formumdayım.
 • BALIK: Tatlımm.. Harikaydınn!
 • YENGEÇ: Evlenelim mi?
 • OĞLAK: Kartvizitiniz var mı?
 • İKİZLER: Maillerimi kontrol etmem gerek.
 • BAŞAK: Hemen duş almalıyım.
 • KOVA: Magic Mountain pozisyonuna ne dersin hayatım?
 • TERAZİ: Seni tatmin etmek benim için büyük bir zevk.

Hüner Biber

16 Mayıs 1993 yılında Rize'de doğdum. 2020 yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümünden mezun oldum. Okumayı, yazmayı ve araştırmayı seven biri olarak güncel ve trend olan konuları sizinle paylaşacağım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
DMCA.com Protection Status