SaçSaç ModelleriSaç Rengi

Demet Evgar Saç Rengi ve Modelleri

Ülkemizin en başarılı ve tecrübeli oyuncularından Demet Evgar saç rengi ile sevenlerini sürekli şaşırtan bir değişim içerisindedir. Saç rengi değişimlerini oldukça seven güzel oyuncu bu anlamda sık sık değişikliklere gitmektedir.

Beyaz tenli olan Demet Evgar bunun avantajını yaşayarak kullandığı bütün saç renklerini kendisine yakıştırmaktadır. Doğal saç rengi kumral olan ünlü güzel bu rengi de bir süre kullanmıştır. Sıklıkla saç rengi değişimi yapsa da en çok tercih ettiği renk kahverengi olarak bilinmektedir.

Demet Evgar saç boya numaraları
Demet Evgar saç boya numaraları

Beyaz teni ve mavi gözlerini en çok ön plana çıkaran renk şüphesiz koyu kahverengidir. Bu nedenle bu rengi çok fazla tercih ettiği söylenebilir. Kariyerinin bir döneminde kızıl saç rengini kullanmış ve bu renk kendisine oldukça yakıştırılmıştır.

Başka bir dönemde ise sarı rengini kullanmıştır. Kısaca güzel oyuncunun birçok saç rengini kullandığını söylemek mümkün. Masmavi gözleri ve beyaz teni ile kullandığı bu saç renklerinin tamamını da çok iyi taşıdığını söyleyebiliriz.

Demet Evgar saç modelleri
Demet Evgar saç modelleri

Demet Evgar Kimdir?

Ünlü oyuncu Demet Evgar 1980 yılında Manisa’da dünyaya gelmiştir. Televizyon macerasına henüz 20 yaşında iken 7 Numara isimli dizi ile başlamış ve ondan sonra her zaman ünü katlanarak devam etmiştir.

Komedi sektöründe az kadın oyuncumuz olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır. Ancak bu eksikliği yeteneği ve başarısı ile kapatan kadın komedi oyuncularımızın başında Demet Evgar gelmektedir.

Demet Evgar saç kesim modelleri
Demet Evgar saç kesim modelleri

Tatlı, Aslı ile Kerem ve Çınar Altı gibi dizilerde ufak roller aldıktan sonra en büyük çıkışını 1 Erkek 1 Kadın dizisinde yapmıştır. Buradaki performansıyla çok geniş kitlelere hitap etmiş ve oyunculuğun hakkını vermiştir. Bu sayede dizi Türk dizi tarihinde önemli bir yere gelmiştir.

Daha sonra Avlu dizisinde oyunculuğunu bir üst seviyeye çıkararak izleyicilerin gönlünde taht kurmuştur. Sosyal olaylara olan duyarlılığı ile de halkın gözünde değerli bir konumda bulunmaktadır. 2022 yılının Temmuz ayında hayatını Levent Babataş ile birleştirmiştir.

demet evgar saç rengi
demet evgar saç rengi

Demet Evgar Saçı Nasıl Elde Edilir?

Demet Evgar saç rengini elde etmek için öncelikle hangi saç rengini kullanacağınıza karar vermeniz gerekmektedir. Son yıllarda kullandığı doğal kumral saçlarının uçlarına hafif sarılar atmıştır. Bu sarılar koyu kumralın üzerinde şık bir görünüm oluşturmuştur.

Bunun için öncelikle kaliteli bir boya alınmalıdır. Kahverenginin en açık tonu alınarak saçların sadece uç kısımlarına sürülmelidir. Bu işlemin iyi bir şekilde tutması için kuaförde boyama yapılması önem taşımaktadır.

demet evgar toplu sac

Saçların sadece uçlarına sürülecek olan bu ton saçlardan çok fazla açık olmayacak ve bir bütünlük oluşturacaktır. Bunun için saçta renk açma işlemine gerek duyulmamaktadır.

Demet Evgar Saç Boya Numaraları

Kumral saçlarına yaptırdığı sarı dokunuşlarla kumral bir saça sahip olan Demet Evgar bu haliyle de oldukça doğal bir görünüm sergilemektedir. Bu doğallığı kendi saçlarında görmek isteyen kadınlar Demet Evgar saç boya numaralarını sık sık araştırmaktadır.

demet evgar percemli sac

Demet Evgar saç boya numaraları:

 • Palette kalıcı doğal renkler 6-0 koyu kumral
 • Palette deluxe yağ bakımlı saç boyası 8-554
 • Palette deluxe 7-0 kumral saç boyası
 • Loreal Paris Magic beyaz kapatıcı sprey kumral
 • Koleston tüp boya 7/0 kumral
 • Herbatint 6N Blond Fonce koyu kumral
 • Loreal Paris Excellence Cool Creme 6-11 koyu kumral saç renklerinden biri alınarak Demet Evgar saçı elde edilebilir.

Demet Evgar Saç Modelleri

Saç renklerindeki çeşitliliği saç modellerinde de gösteren Demet Evgar birçok model ile sevenlerinin karşısına çıkmaktadır. Genellikle dağınık ve dalgalı modelleri tercih etmektedir. Demet Evgar saç modelleri şu şekildedir;

Demet Evgar Dağınık Topuz Saç modeli
Demet Evgar Dağınık Topuz Saç modeli
 • Kısa dalgalı saç modeli
 • Kıvırcık açık saç modeli
 • Kahküllü saç modeli
 • Düz perçemli saç modeli
 • Aksesuarlı saç modelleri
 • Örgülü saç modeli
 • Sıkı ve dağınık topuz modellerini sıklıkla kullanmaktadır.

Demet Evgar Saç Rengi Modelleri

Demet Evgar Yan Percem Sac Demet Evgar Kut Sari Sac

Demet Evgar uzun kıvırcık saç modeli
Demet Evgar uzun kıvırcık saç modeli
Demet Evgar Saç Stilleri
Demet Evgar Saç Stilleri
Demet Evgar Saç Rengi ve Modelleri
Demet Evgar Saç Rengi ve Modelleri
Demet Evgar saç modeli
Demet Evgar saç modeli
Demet Evgar Kısa Saç Stilleri
Demet Evgar Kısa Saç Stilleri
Demet Evgar Kısa Saç Modeli
Demet Evgar Kısa Saç Modeli
Demet Evgar Kimdir
Demet Evgar Kimdir
Demet Evgar göz rengi
Demet Evgar göz rengi

 

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
DMCA.com Protection Status