GenelKombinMakyajModaSaç

Dila Kent Saç Rengi ve Kombinleri

Sosyal medyanın ünlü isimlerinden Dila Kent’i bu yazımızda sizlere tanıtıp stili hakkında bilgiler vereceğiz. Ayrıca saç modeli, tarzı hakkında bilgiler vereceğiz.

Öncelikle çok kısa Dila Kent’i tanıyalım 1994 yılında İstanbul’da doğan Dila Kent Ekim ayında doğmuştur ve terazi burcudur. Boyu 160 cm olan ünlü fenomen ailesinin tek çocuğudur. Dokuz Eylül Üniversitesi film tasarımı ve yönetmenliği mezunu olan ünlü fenomen İngilizce konuşabilmektedir.

 

Dila Kent Makyaj
Dila Kent Makyaj

 

Dila Kent Gri Kazak Tayt
Dila Kent Gri Kazak Tayt

 

Barbie  bebekleri çok seven sosyal medya fenomeni en çok Ever After High serisini ve Monster High Bebekleri çok sevmektedir. Barbie bebekleri dışında çok fazla ilgilendiği oyuncak yoktur.

 

Dila Kent Çilli Mi
Dila Kent Çilli Mi

 

 

 

Dila Kent Göz Rengi
Dila Kent Göz Rengi

 

Üniversiteden mezun olduktan sonra zaten bölümüyle de alakalı olan Medya sektörüne girmek isteyen ünlü fenomen Youtube kanalı açmaya karar vermiştir. Açtığı kanalda barbie bebekler, eğlence, meydan okuma(challenge), slime ve eğlenceli içerikler üreten Dila Kent hayranlarının beğenisini kısa sürede kazanmıştır.

 

Dila Kent Büyücü Kombin
Dila Kent Büyücü Kombin

 

Dila Kent Barbiler
Dila Kent Barbiler

 

Şu an da instagram hesabı üzerinden 145 bin takipçisi bulunan Dila Kent youtube üzerinde 2.46 milyon takipçi sayısına ulaşmıştır. Video montajları için Adobe Premiere kullanmaktadır.

 

Dila Kent Spor Kombin
Dila Kent Spor Kombin

 

Dila Kent Saçları Boya Mı
Dila Kent Saçları Boya Mı

 

Tahmini geliri aylık 100-500 bin tl arasında olan ünlü fenomenin en sevdiği sayı 4’tür.

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
DMCA.com Protection Status