Dekorasyon

Duvar Dekorasyon Fikirleri

Salonunuzun duvarlarını yenilemek için duvar dekorasyon fikirleri mi arıyorsunuz? O boş duvarlara birkaç ekleme yaparak bir evi ev gibi hissettirmeyi başarabilirsiniz. Bu sade, çıplak duvarları şık bir alana dönüştürmek istiyorsanız, doğru yerdesiniz!

Tarzınız ne olursa olsun, duvarlarınızı güçlendirecek, kişiliğinizi ve zevkinizi ortaya çıkarabilecek püf noktalarına sahibiz. İster bir sanat koleksiyoncusu , ister bir doğa tutkunu ya da bir kitap aşığı olun, duvarlarınız, sevdiğiniz şeylerle çevrili olabilmeniz için özelleştirilebilir. İşte evinize stil katacak modeller…

 

Salon Duvar Dekorasyon Modelleri

 

Hiçbir duvar dekorasyonu, bir galeri duvarı kadar salonunuza kişilik ve renk vermeyeceğini bilmelisiniz. Duvarınızda bir sanat veya fotoğraf koleksiyonu sergileyerek modern bir görünüm sağlayabilirsiniz.

Duvar dekorasyon
Sanat galerisi duvar dekorasyon örneği

Aynalar ışığı yansıttığı için özellikle küçük salonları daha büyük ve daha parlak göstermeye yardımcı olur. Salon duvarınıza büyük boy bir ayna asıp farklılık katabilirsiniz.

Duvar dekorasyon
Büyük ayna dekorasyon

Yapışkanlı duvar kağıtları lüks bir mat yüzeye ve çeşitli stillere sahiptir. Eğer ev sizin değilse ve duvarlara zarar vermek istemiyorsanız çıkarılabilir duvar sanatı mükemmeldir.

Duvar dekorasyon
Tuğla duvar kağıdı dekorasyon

Tuval duvar dekorasyonu, diğerleri arasında geniş oturma odası, mutfak, yatak odası, banyo, bar, ofis dekorasyonu için uygundur.

Duvar dekorasyon
Tuval dekorasyon duvar

Geometrik duvar tasarımları, duvarınıza şık ve otantik bir görünüm veren benzersiz bir sanat eserini tasvir eder. Geometrik şekillerin çoğu, duvara monte edilmesi, tavana asılan veya masa üstüne konması kolay metal tellerdir. Metal telli formların dışında bazı geometrik tasarımlar, metal olanlar kadar gerçek görünen % 100 3D baskılardır.

Duvar dekorasyon
Geometrik duvar dekoru

Kendin yap duvar dekoru, bütçe bilincine sahip ve manzara ve benzersiz sanat eserleri konusunda tutkulu olanlar için her zaman en iyi seçenektir. Basit ev yapımı malzemelerden hazırlanmış sanatsal tasarımlarınızı duvarınızda sergileyin.

Duvar dekorasyon
Kendin yap duvar dekoru

 

Modern Salon Duvar Dekorasyonu

 

Çerçevelerin içi her zaman dolu olmak zorunda değil. Farklı boyutlarda çerçeveleri duvarınıza yerleştirin ve salonunuza modern bir görünüm katıverin.

Duvar dekorasyon
Çerçeveli duvar dekorları

Önemli fotoğrafları siyah beyaz çıkartarak duvarınıza çerçeveletin. Bu sayede salonunuza vintage bir hava katmış olacaksınız.

Duvar dekorasyon
Vintage duvar dekorasyon fikirleri

Kendin yap duvar dekorasyon fikirleri olarak Afrikan hasır tabaklar yapabilir ve duvarınızın bir köşesini bu sanatsal çalışmanızla süsleyebilirsiniz.

Duvar dekorasyon
Afrikan sepet duvar dekoru

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
DMCA.com Protection Status