Cilt Bakımı

En İyi 5 Leke Giderici Cilt Bakım Kremi

Cilt lekeleri hepimizin çileli derdi. Lekelerle baş edebilmek için belli başlı kremlere başvururuz. Sizler için araştırdık ve 5 leke giderici kremi sizinle tanıştırmak isteriz.

Cilt tipinize, cilt sorununuza ve bütçenize uygun olan kremi satın alıp düzenli kullanmanız takdirde cilt lekeleri çileli olmaktan çıkıp lekesiz temiz bir cilde kavuşacaksınız.

Neyse, fazla uzatmayalım işte en iyi 5 leke giderici cilt bakım kremleri…

İçindekiler

Laventin Leke Kremi

 

Doğum lekeleri, sivilce izleri ve güneş lekeleri için etkili ve dermatolojik olarak test edilmiş Laventin leke kremi, tüm cilt tipleri için uygundur.

Leke giderici
Laventin leke giderici krem

 

İçerisinde bulunan E vitamini sayesinde cildin kolajen üretimini artırarak besler. Kullanırken göz çevresi hariç temiz bir cilde sabah ve akşam olmak üzere uygulayınız.

Laventin leke kreminin piyasalarda şu anki fiyatı 109 TL’dir.

 

Capicade Leke Giderici Krem

 

Capicade Dark Spot leke giderici krem 30 SPF özelliği sayesinde hem lekeler üzerinde etkili hem de sizleri güneşin zararlı ışınlarından korur ve parlaklık verir.

Leke giderici
Capicade Dark Spot leke giderici krem

 

Niacinamide ,Hentowhite, Çinko ile lekeleri açarak cilt beyazlatmaya yardımcı olur. Aynı zamanda kırışıklığa karşı savaşarak cilde esneklik ve sıkılaştırmaya çalışır.

Capicade leke giderici krem fiyatı 91,50 TL’dir.

 

Capicade Leke Giderici Krem Uygulanışı

 

Hassas ciltler için de kullanıma uygun olan Capicade Dark Spot krem, yüz, bikini bölgesi, koltuk altı, vücut gibi yerlerde de kullanılabilir. Herhangi bir tahrişe sebep olmaz.

Sabah akşam tüm yüze, boyuna ve ellere ince bir katman halinde uygulayınız ve kremi serin bir yerde muhafaza ediniz.

La Roche Posay Pigmentclar Leke Kremi

 

Düzensiz ve mat görünüm, yüz, boyun ve eldeki koyu lekeler ve pigment kusurları için etkili olan La Roche Posay Pigmentclar krem, 30 SPF sayesinde güneşin UV ışınlarından sizleri korur.

Leke giderici
La Roche Posay Pigmentclar Leke Kremi

 

Tüm cilt tipleri için kullanılabilir olan La Roche Posay leke giderici kremin fiyatı 180-200 küsür fiyatlarda seyrediyor.

Göz çevresi hariç tüm yüze, boyun ve ellerinize uygulayabilirsiniz.

 

Dermaderm Leke Giderici Krem

 

Lekeli ciltler için uygun olan Dermaderm leke giderici krem, güneş lekelerinin giderilmesi için kullanılıyor.

Bu krem gece ve gündüz leke giderici krem olarak iki ayrı ürün satılıyor. İkisini birlikte kullandığınızda daha etkili sonuçlar almanız muhtemeldir.

Leke giderici
Dermaderm leke giderici gündüz ve gece kremi

 

SPF 50 faktörlü oluşu ile güneşin zararlı ışınlarından korur ve içerisinde bitki özleri ve arbudin bulunmasıyla yeni leke oluşumunu engelleyip var olan lekeleri de açıcı özelliği vardır.

Dermaderm Leke Giderici Krem Uygulanışı

 

Gece kremini yatmadan önce lekeli olan bölgelere uygulayınız. Gündüz kremini ise sabah leke olan ve tüm yüze uygulayarak gün içerisinde 6 saatte bir uygulanması gerekir. Ayrıca yüzme sonrası veya terleme olursa kremi tekrar uygulamalısınız.

Gece ve gündüz leke kremi uyguladıktan sonra durulama yapmayınız. Her iki ürünün de fiyatı 24,50 TL gibi uygun fiyatlarda bulunuyor.

 

Farmasi Leke Giderici Krem

 

Farmasi Dr.Cevdet Tuna White Correct Aydınlatıcı leke giderici set halinde satılıyor. İçerisinde 100 ml cilt aydınlatıcı peelingli temizleyici, 225 ml cilt aydınlatıcı tonik, 30 ml koyu leke giderici, 75 ml aydınlatıcı krem ve 15 ml göz balmı bulunuyor. Bu seti 100-150 TL gibi uygun fiyatlarda bulabilirsiniz.

Leke giderici
Farmasi Dr.Cevdet Tuna White Correct Aydınlatıcı leke giderici set

 

Bu ürünleri sırasıyla ve düzenli kullanımda etkisini fazlasıyla görmeniz mümkün. Ve her yaş için uygundur.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
DMCA.com Protection Status