Sağlık

Epimedyumlu Macun Ne İşe Yarar?

Epimedium nedir, ne işe yarar? Epimedyumlu macun etkili mi? Epimedyumlu macun nasıl tüketilir? gibi soruların yanıtlarını bu içeriğimizde yer verdik. Özellikle cinsel hayatı olumlu yönde etkileyen epimedium bitkisi hakkında merak ettiğiniz her şey yazımızda…

 

İçindekiler

Epimedium Nedir? Ne İşe Yarar?

 

Ülkemizde “azgın teke otu” olarak bilinen epimedyum, Uzakdoğu’da yetişen bir bitkidir. Afrodizyak etkili bir bitki olduğundan orgazm, iktidarsızlık, erken boşalma gibi cinsel sorunların tedavisinde kullanımı vardır. Epimedium macun olarak piyasalarda yer almaktadır.

 

Epimediumlu Macun Nasıl Tüketilir?

 

Cinsel aktiviteden 1 saat önce, 1 çay kaşığı ve günde sadece 1 defa kullanılması önerilir. Epimedyumlu macunu tüketmeden önce iyice karıştırılması gerekiyor.

Macunun etkisini hızlı bir şekilde almak için yemeklerden 15-30 dakika önce aç karnına; tok karnına ise, yemeklerden 2-3 saat sonra tüketilebilir. Ayrıca bu macunun alkol ile birlikte tüketilmesi uygun değildir.

 

Epimedyumlu macun hakkında daha detaylı bilgi almak ve kullanıcı yorumlarını görüntüleyebilirsiniz;

 

Epimedyumlu Bitkisel Macun Nedir ve Nasıl Kullanılır? Ne İşe Yarar?

Epimediumlu Macun Etkisi Ne Kadar?

 

Macun kullanıcılarının yorumlarına göre, macunu yedikten sonra 30 dakika içerisinde etkisini gösterdiğini ve bu etkinin 12-72 saat arasında devam ettiği tespit edilmiştir.

Epimedyumlu Macun Kadınlara Etkisi

Afrodizyak etkili olan Epimedyumlu macun kullanan kadınlarda cinsel istek artışı görülür. Böylelikle, cinsel hayatları oldukça aktif ve renkli geçer.

Epimedyumlu Macun Etkili Mi?

Epimedyumlu macun en etkili kuvvet macunları arasında yer alır. Özellikle erkek cinsel sorunlardan biri olan iktidarsızlık problemini anlık çözmeye yardımcıdır.

Epimedyumlu Macun Hangi Marka İyi?

Piyasalarda epimedyumlu macun olarak birçok marka yer almaktadır. Ancak bunlardan hangisi veya hangileri etkili?

Epimedyumlu macun
epimediumlu macun hangi marka iyi

Epimedium macunun yasaklanan bazı markaları mevcuttur. İçerisinde sildenafil, tadalafil vb. kimyasalları barındırdığı için bazı epimedium macun markaları yasaklanmıştır. Yasaklı olmayan ve en etkili olarak bilinen Epimedium Force markası olsa da bir çok farklı markayı araştırabilirsiniz.

Epimedyumlu Macun Zararlı Mı?

Epimedyumlu macunu fazla kullanımda baş ağrısı, yüksek tansiyon ve kalp çarpıntısı gibi sağlık problemlerine neden olabilir. Bundan dolayı, ölçülü kullanılması önerilir.

Epimedyumlu Macunu Kimler Kullanamaz?

Epimedyumlu macun içerisinde çiçek balı yer alıyor. Özellikle şeker hastaları, tansiyon ve kalp hastalarının kullanması sakıncalı görülmüştür. Bundan dolayı, bu hastalıkları olan kişilerin epimedyumlu macun kullanmadan önce doktora danışmaları önemlidir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
DMCA.com Protection Status