SaçSaç Modelleri

Erkek Çocuk Saç Kesimi

Tepeden tırnağa tarzına önem gösteren anne ve babalar aynı özeni çocuklarında da gösteriyor. Çocuklarının da kendileri gibi tarz sahibi görünmelerini sağlamak için ellerinden geleni yapıyorlar. Kız çocuklarında kullanılan sınırsız saç modeli ve şekli kadar olmasa da erkek çocuklarında da uygulanan modeller bir hayli fazla.

Özellikle erkek çocuklarında onları ön plana çıkaran en önemli husus saç kesimlerdir. Saç kesimi tarz bir görünüm kazanmak için olmazsa olmazdır. Siz de çocuğunuzun yüz tipine uygun saç modelini seçerek çocuğunuzun karizmatik görünmesini sağlayabilirsiniz. Her kişiye uygun saç modeli farklı saç modelleri vardır. Yüzünüz, kişiliğiniz, tarzınıza uygun saç modeline uygun doğru kararı vermek önemlidir. Gelin birlikte çocuklarınıza yakışacak saç modellerini birlikte inceleyelim.

Daha fazla saç kesim modeline erkek çocuk saç kesim modelleri içeriğimizden ulaşabilirsiniz.

 

İçindekiler

Erkek Çocuk Saç Modelleri

 

Sarı Uzun Saç Kesimi
Sarı Uzun Saç Kesimi

 

Aşağıda sizlere birbirinden güzel erkek çocuk saç modellerini verdik, daha fazla görsel için yazı sonunda bulunan galeride ki fotoğraflara tıklayabilirsiniz. Farklı stillerde uzun, klasik, kısa, çizgili saç modeli, mantar kesim saç modeline dair bulabilirsiniz.

 

 

1.Uzun Saç Modeli

 

Uzun Sarı Saçlı Erkek Saç Modeli
Uzun Sarı Saçlı Erkek Saç Modeli

 

Uzun saç modeli çocuğunuzun hem sevimli hem de orijinal bir görünüme sahip olmasını sağlar. Bu saç modeli okul döneminde pek kullanışlı olmayacaktır. Çocuğunuz uzun saç modelini tercih ediyorsa okul kapandıktan sonra saçlarını özgürce uzatmasına izin verin. Uzun dalgalı saçlar çok tarz duruyor.

 

2.Klasik Saç Modeli

 

Kısa Erkek Çocuk Saç Stilleri
Kısa Erkek Çocuk Saç Stilleri

 

En sık tercih edilen modellerden biridir klasik kesim saç modeli. Klasik saç modelinde saçların yan tarafları kısa, üst orta veya ön tarafları biraz daha uzun bırakılır. Rahat ve şık kullanılan modellerden biridir.

 

3 numara sarı saç kesimi
3 numara sarı saç kesimi

 

3.Kısa Saç Modeli

 

5 numara saç kesimi
5 numara saç kesimi

 

Kısa saç modeli annelerin genelde favorisi oluyor. Kısa saç modeline karar verdiyseniz ara makas veya makine uçlarına takacağınız aparatlarla istediğiniz uzunlukta saç kesmeniz mümkün.

Asker tıraşı modeline yakın bir kesim tercih edecekseniz yüzü yuvarlak ve kafa yapısı düzgün kişilerde tercih edilen bir model olması sebebiyle kesimden önce çocuğunuza yakışıp yakışmayacağına karar vermelisiniz. Saçın yer yeri eşit uzunlukta olmalıdır. Bu hususlar dikkate alındığında bu tarz modeller çocuğunuzun hem her zaman tatlı ve sempatik hem de temiz ve bakımlı görünmenizi sağlar.

 

4.Çizgili Saç Modeli

 

Erkek Saç Modelleri
Erkek Saç Modelleri

 

Hareketli hiperaktif bir erkek çocuğuna sahipseniz saç modeline de hareket katacak bazı dokunuşlar yapabilirsiniz. Cristiano Ronaldo tarzı çizgili saç modeli oldukça iddialı olacaktır.

 

Çok Klas Saç Kesimi
Çok Klas Saç Kesimi

 

5.Mantar Kesim Saç Modeli

 

Kısa Erkek Saç Keçimi
Kısa Erkek Saç Keçimi

 

Sarı Erkek Saç Kesimi
Sarı Erkek Saç Kesimi

 

Mantar kesim saçların alt kesiminin kısa kaldığı üst kesiminin daha uzun bırakıldığı bir model. Bu model saçları daha hacimli ve havalı gösterir. 90’ların başında oldukça popüler olan mantar kesim modelini yaparken keskin hatlarla bitiş yapmak yerine yumuşak katlı geçişlerle bitirmenizi öneririz.

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
DMCA.com Protection Status