DekorasyonGenel

Evmoda Düğün Paketi ve Fiyatları 2023

Evmoda’nın birbirinden çeşitli ve güzel takımlarını duymayan kalmamıştır. Oturma odası takımından yatak odası takımına, TV ünitelerinden genç odalarına kadar bin bir çeşitle karşınıza çıkıyor. Yeni evlenen çiftlere de kıyağını yapmadan geçmiyor elbette. Pek çok düğün paketi bulunmakta. Bunlar arasından zevkinize ve bütçenize en uygun olanını seçmek de size kalıyor. Biz sizin için en çok tercih edilen birkaç paketi örnek vermeye çalışacağız.

Düğün arifesinde bu tarz düğün paketi araştırmak çiftleri olabildiğince yoruyor, bu sebeple sizlere evmoda markasının güzide 3 düğün paketini yazımızda sunduk. Çok farklı tarzda düğün paketi modellerimiz mevcuttur.

 

Evmoda Düğün Paketi ve Fiyatları İncelemesi

 

venedik modern düğün paketi
venedik modern düğün paketi

 

Evmoda düğün paketlerini görmeden düğün takımı almamanızı rica ederiz. Çok farklı tarzda modeller mevcut. Sizler için bu yılın en güzel 3 düğün paketini seçtik. Galeriden de bu modelleri görüntüleyebilirsiniz.

 

  1. Venedik Modern Düğün Paketi

 

evmoda venedik modern düğün paketi
evmoda venedik modern düğün paketi

 

Bu paket yatak odası takımı ( 1 adet karyola, 1 adet dolap, 1 adet şifonyer ve 2 adet komodin), yemek odası takımı (1 adet konsol, 2 adet konsol aynası, 1 adet masa, 4 adet sandalye ve 1 adet bench) ve Mono koltuk takımını ( 2 adet üçlü koltuk ve 1 adet berjer) içeriyor. Pek çok yere teslimatının olmasının yanı sıra garanti süresi de sizi tatmin edecek seviyede. Bu paketin fiyatı ise % 40 indirimle 16,990 lira.

 

venedik evmoda modern düğün paketi
venedik evmoda modern düğün paketi

 

  1. Miranda Düğün Paketi

 

Miranda Modern Düğün Paketi yatak odası paketi
Miranda Modern Düğün Paketi yatak odası paketi

 

Bu paketin içeriği de oldukça zengin. Modern yatak odası takımı (1 adet bazalı karyola, 1 adet 6 kapılı dolap, 1 adet şifonyer ve 2 adet komodin), yemek odası takımı (1 adet konsol, 1 adet konsol aynası, 1 adet açılabilir masa ve 6 adet sandalye) ve Goldey koltuk takımından (2 adet üçlü koltuk ve 1 adet berjer) oluşuyor. 2 yıl garantiye sahip bu paket % 42 indirimle birlikte 24,400 lira.

 

Miranda Modern Düğün Paketi yatak odası
Miranda Modern Düğün Paketi yatak odası

 

  1. Chento Modern Düğün Paketi

 

venedik modern düğün paketleri
venedik modern düğün paketleri

 

Chento paketi en beğenilen parçalardan biri. Bu paketin içeriğinde şunlar bulunmakta: Modern yatak odası takımı (1 adet bazalı karyola, 1 adet dolap, 1 adet şifonyer ve 2 adet komodin), yemek odası takımı (1 adet konsol, 1 adet konsol aynası, 1 adet masa, 4 adet sandalye ve 1 adet bench) ve Chento koltuk takımı (1 adet üçlü koltuk, 1 adet üçlü yataklı koltuk ve 1 adet berjer). Güvenli ödeme, garanti süresi gibi kolaylıkların yanında bu paket, % 30 indirimle 20,910 lira.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
DMCA.com Protection Status