GenelSaçSaç Bakımı

Farmasi Sarımsaklı Şampuan Faydaları | Nasıl Uygulanır

Açık hava, güneş ışınları, fön, maşa, saç düzleştirici derken saçların yıpranmaması elde değil, zaman zaman yıpranan saçlarımıza bakım yapılması elbet gerekiyor.

Günümüzde serum, krem gibi bir çok ürün ile saç bakımı yapılıyor. Saçlarınız yıpranmış ve koparak dökülmeye mi başladı? O zaman size muhteşem bir ürünü tanıtmam gerekiyor.

Farmasi markasının daha önce bir kaç ürününü sizlere tanıtmıştık, aşağıda ki linklere tıklayarak ulaşabilirsiniz;

 

 

Farmasi sarımsaklı şampuan, yıpranmış ve onarılması gereken saçlara destek olarak onarılmasını sağlıyor. İçerisinde yer alan sarımsak ve capixyl sayesinde güçsüz ve zayıf saçların, güçlenerek daha sağlıklı uzamalarına yardımcı oluyor.

Farmasi markasının en çok tüketilen ürünleri arasında yer alan sarımsaklı şampuan doğal olması ile de gönülleri fethediyor. Düzenli kullanıldığında 2 ay içerisinde saç dökülmelerini azalttığını biliyor muydunuz? Saçların güçlenerek gürleşmesine de yardımcı oluyor.

Sarımsağın güçlü bir antioksidan olması ve saçların onarılmasında etkili olan sarımsak özleri sayesinde sarımsaklı şampuan ürününü kullanan birçok kişi üründen memnun, ürün yorumlarını yazı sonunda verdik.

 

Farmasi Sarımsaklı Şampuan Nasıl Uygulanır

 

Farmasi Sarımsaklı Şampuan Nasıl Uygulanır
Farmasi Sarımsaklı Şampuan Nasıl Uygulanır

 

En çok sorulan sorular arasında farmasi sarımsaklı şampuanın uygulanış şekli, biraz uygulanışına dikkat çekmek istiyorum. Farmasi sarımsaklı şampuan aynı normal şampuan gibi kullanılır.

 

  • Duş esnasında saçınızı ıslattıktan sonra saçınızın uzunluğuna göre kullanacağınız miktarı avcunuza alın.
  • 2 dakika boyunca saçınıza masaj yaparak uygulayacağınız sarımsaklı şampuanı köpürttükten sonra bol su ile durulayın. Böylece saç derinize daha fazla etki ederek kısa sürede saçlarınızın onarıldığını, güçlendiğini göreceksiniz. Hatta bir saç yıkamada 2 defa uygulayabilirsiniz.

 

Farmasi Sarımsaklı Şampuan Kullananlar

 

Farmasi Sarımsaklı Şampuan Kullananlar
Farmasi Sarımsaklı Şampuan Kullananlar

 

Farmasi ürünlerini severek kullanan birçok kişi var. memnun kalan ve tavsiye etmek isteyenler, Farmasi sarımsaklı şampuan kullananlar gibi memnuniyetini dile getiriyor. İşte sarımsaklı şampuan kullananların ürüne yaptıkları yorumlar;

 

  • Düzenli olarak sarımsaklı şampuan kullanıyorum. Çok memnunum. Aşırı saç dökülmesi yaşadığım bir dönemde farmasinin sarımsaklı şampuanı ile karşılaştım. Saçlarım kısa sürede normale döndü herkese tavsiye ederim.
  • Sarımsağın etkili bir antioksidan olduğunu biliyordum, farmasi sarımsaklı şampuan kullanmaya başladığımda üründen oldukça memnun kaldım. Saçlarım daha gür ve güçlü hale geldi.
  • Saçlarım boyanmaktan nerede ise yanma aşamasına gelmişti. Yıpranan saçlarımı bir arkadaşımın tavsiyesi ile farmasi sarımsaklı şampuan ile yıkamaya başladım. Saçlarım eskisi gibi oldu. Herkese tavsiye ederim.
  • Farmasi sarımsaklı şampuanı saçlarım yıprandığı için kuaförüm tarafından öneri aldım. Fakat sarımsak kokusundan dolayı tedirgin oluyordum. Saçlarımda sarımsak kokusu kalacak zannettim. Fakat sarımsak kokusu olmadığı gibi saçlarım güçlendi ve istediğim gibi oldu.
  • Çalışma koşulları, stres ve farklı yan etkilerden dolayı saçımın üst kısmında açılmalar meydana gelmeye başladı. Bir arkadaşım bana farmasi sarımsaklı şampuan kullanmamı önerdi. Bitkisel olarak üretilen sarımsaklı şampuanı gönül rahatlığı ile kullandım. Açılan bölgede tekrar saç çıkmaya başladı. Saçlarım eskisinden daha gür ve çok görünüyor. Farmasiye böyle bir ürün ürettiği için teşekkür ederim. saç gürleşmesi için herkese tavsiye ederim.

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
DMCA.com Protection Status