DüğünGelinlikİç Giyim

Gelinlik İçi Jartiyer Modelleri | Jartiyer Takım Neden Kullanılır

Jartiyer, hem gelinlik içi hem de fantezi iç giysisi olarak yer alıyor. Vitrinlerde takım halinde rastlanan ve gelinlik iç çamaşırı açısından son derece konforlu parçalardır.

Gelinlik içi veya diğer özel durumlar için jartiyer satın almadan önce belli başlı durumları bilmeniz gerekir. Her ne kadar konforlu ve seksi gösterseler de, yanlış alışverişte bu durumu tam tersine çevirebilir.

Bugün bu yazımızda, jartiyer takımı neden kullanılır konusuna değineceğiz. Aynı zamanda Penti’nin gelin adayları için jartiyer koleksiyonuna bir göz atacağız.

 

Gelinliğin Altına Jartiyer Neden Giyilir

 

Gelinliğin Altına Jartiyer Neden Giyilir
Gelinliğin Altına Jartiyer Neden Giyilir

 

Jartiyer ve jartiyer çorapları, gelinlik içine giyilebilecek konforlu iç giyim ürünüdür. Zira, kabarık ve altında kasnak bulunan bir gelinlik seçiminizde külotlu çorap yerine jartiyer son derece iyi olacaktır. Bunun yanı sıra, fantezi iç giyimde de gelin adayları jartiyer takımları çokça kullanmaktadır.

Gelinliğin altına jartiyer neden giyilir sorusunun en net cevabı gelinlik içerisinde kolay hareket etmenizi sağlaması içindir. Seçmiş olduğunuz gelinliğinize uygun jartiyer takımı tercih ederseniz, düğün gününüz konforlu geçecektir.

Gelinlik için satın alacağınız jartiyerler takım halinde yer alıyor. Bu takımın içerisinde sütyen, külot, jartiyer ve jartiyer çorabı mevcut. Jartiyer takımı satın alırken dikkat etmeniz gereken bazı hususlar bulunuyor:

  • İlk olarak, satın aldığınız jartiyerin vücut ölçülerinize uygun almaya özen gösteriniz.
  • Jartiyer çoraplarının naylon olmamasına dikkat ediniz. Zira, naylon çoraplar sizi terletecek ve kaşındıracaktır.
  • Jartiyer çoraplarını seçerken de bedeninize uygun almaya çalışınız. Aksi takdirde, baldırlarınızı sıkıp çorabın aşağı kaymasını sağlayacaktır. Bu da düğün günü hiç hoş olmayacaktır.
  • Son olarak, jartiyer çorapları bedeninizi inceltme gibi etkisi bulunmuyor. Bundan ötürü, bedeninize uygun çorap seçimi yapınız.

 

Penti Gelinlik Jartiyer Modelleri

 

Penti Beyaz Gelinlik Jartiyer Takımı
Penti Beyaz Gelinlik Jartiyer Takımı

 

Penti’nin yeni sezon gelinlik koleksiyonunda gelinlik içi jartiyer tasarımları son derece iddialı. Uygun fiyatlı seçenekleri ve beyaz rengin yanında, kırmızı, siyah ve bordo renkleriyle de gelin adayları için güzel bir koleksiyonu mevcut.

 

Penti Beyaz Wow Gelinlik Jartiyer Takımı
Penti Beyaz Wow Gelinlik Jartiyer Takımı

 

Jartiyer takımları çoraplı veya çorapsız şeklinde koleksiyon içerisinde bulabilirsiniz. İhtiyacınıza ve bedeninize göre, jartiyer takımı satın alabilir ve konforlu bir düğün anı yaşayabilirsiniz.

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
DMCA.com Protection Status