GenelTesettürTesettür GiyimTesettür Kombin

Genç Kadınlar için Tesettür Elbise Modelleri

Günümüzde internet alışverişinin de popüler olmasıyla birlikte herkesin alışveriş seçenekleri artmış bulunmakta. Bu durum en çok tesettürlü kadınların işine geldi diyebiliriz. Çünkü önceki yıllara göre her yıl daha çok çeşit üretiliyor ve tesettür modası renkleniyor. Bugün yazımızda tesettür elbiselere değineceğiz. Bir çok farklı tesettür elbise modelleri ve görselleri sizler için editörlerimiz tarafından seçildi.

Elbise seçimi yapılırken giyinilecek ortama uygun olması son derece önemlidir. Özel bir akşam yemeğe spor şıklığında bir elbiseyle gitmek çok da hoş bir görüntü sergilemeyecektir. Bu nedenle nerede giyineceğinize karar verdikten sonra elbise seçiminiz oldukça kolay olur.

 

 

Tesettür Elbise Modelleri Türleri

 

Genç Kadınlar için Tesettür Elbise Modelleri
Genç Kadınlar için Tesettür Elbise Modelleri

 

Bir kaç tesettür elbise modeli ve türlerini sizler için yazımızda inceledik, detaylı bir şekilde galerimizde görsellere yer verdik. Tesettür giyimde elbise seçimi, şal ve ayakkabı seçimini beraberinde getirir. Bu sebeple farklı tarz kombinleri galerimizde verdik, detaylı bir şekilde yazı sonundan inceleyebilirsiniz.

 

Belden Bağlamalı Tesettür Elbise Modelleri

 

Tesettür Genç Kışlık Kombin
Tesettür Genç Kışlık Kombin

 

Tesettür elbiselerin pek çoğunda karşılaşabileceğiniz bir detay belden bağlamalı olmalarıdır. Çoğu kadın tarafından beğenilmiş olacak ki belden bağlamalı tesettür elbiseler oldukça rövanşta. Elbiselerin belden bağlamalı olmasının sebebi ise kişiye daha zarif ve daha şık bir görüntü kazandırmasıdır. Eğer ince bele sahip biriyseniz bu elbiseler sizde olduğundan daha güzel duracaktır. Ayrıca romantik bir görünüm için de belden bağlamalı tesettür elbiseleri tercih edebilirsiniz.

 

Siyah Beyaz Genç Tesettür Kombin
Siyah Beyaz Genç Tesettür Kombin

 

Genç Tesettür Elbise Modelleri

 

Tesettür Çok Şık Kombin
Tesettür Çok Şık Kombin

 

Gençler elbisenin yanı sıra kullandıkları aksesuarlarla da göz önüne çıkmak ister. Tesettür elbiselerle aksesuarları kombinlemek de doğal olarak önemlidir. Son yıllarda özellikle tesettür giyimlerde elbisenin her detayına dikkat ediliyor. Bu da dikkatli genç kızların istediği şey olsa gerek. Gençler tesettür elbisede daha çok cep, fermuar, düğme gibi detaylarla ilgileniyorlar. Bu nedenle tasarımcılar gençler için hazırladıkları elbiselerde bolca detaya yer veriyor. Bunların yanı sıra tül ve danteller de tercih edilen elbise detayları arasında gösteriliyor.

 

Keten Pantolon Tesettür Genç
Keten Pantolon Tesettür Genç

 

Yazlık Tesettür Elbise Modelleri

 

Tesettür Yolculuk Kombin
Tesettür Yolculuk Kombin

 

Tesettür elbiselerin amacının vücudu göstermemek olmasından dolayı yaz aylarında terletmeyecek kumaşa sahip kıyafetler tercih edilmelidir. Sıcaklarla baş etmek için serin tutacak kumaşlarla dikilmiş olmasına özen gösterin. Bunun haricinde yaz aylarında genellikle çiçek desenli elbiseler tercih edilir ki yazın coşkusunu üzerinizde taşıyın ve bu güzel duyguları yaşayın. Çiçekli desenlerin yanı sıra renk olarak genellikle açık renk tonları kullanılır. Alacağınız elbise açık renkli olursa sıcakla uğraşmanız açısından da şıklık açısından da sizin lehinize olacaktır.

 

Genç Kızlara Tesettür Giyim Önerileri
Genç Kızlara Tesettür Giyim Önerileri

 

Tesettür Düğmeli Elbise Modelleri

 

Genç Tesettür Uzun Etek Kombin
Genç Tesettür Uzun Etek Kombin

 

Tesettürlü elbiselerde yukarıda da değindiğimiz üzere detaylar önemlidir. Çünkü dekolte gibi detaylar yer almadığı için üzerindeki aksesuarlar önemli bir görev üstlenmektedir. Fermuarlar, düğmeler, danteller bu detayların en çok kullanılanlarındandır. Bunların yanı sıra bağcıklı, kurdeleli, puantiyeli elbiseler de bulabilmeniz mümkün. Hangisinin sizin tarzınız olduğuna karar verdikten sonra tek yapmanız gereken şey aralarından istediğinizi seçmek. Düğmeler, tesettürlü elbiselerin genellikle yakalarında ve kollarında bulunur. Elbisenin türüne göre spor ya da klasik olmasına karar verilir. Bazı kollar göze çarpıcı olması için düğmelerle donatılır ve elbisenin geri kalan kısmı sade renklerden oluşur. Bu tür modellere çok kez şahit olmuşsunuzdur.

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
DMCA.com Protection Status