GenelKim KimdirSaçSaç Rengi

Gigi Hadid Saç Rengi | Saç Modelleri

Bu yazımızda saçları ile sık sık gündeme gelen ünlü manken Gigi Hadid’in saç rengi, saç stilleri ve tarzına yer vereceğiz. Ünlü manken sürekli saç stili ve saç rengini değiştirerek beğeni topluyor. Yazı sonunda son derece aktif kullandığı instagram hesabını da bulabilirsiniz.

Babası Filistinli olan Gigi Hadid çocuk bayramımız olan 23 Nisan 1995’de dünyaya gelmiştir. Los Angeles doğumlu olan Gigi Hadid’in tam adı “Jelena Noura Hadid” olmasına rağmen podyum ismi Gigi’yi kullanmaktadır.

Çok kısaca sizlere Gigi Hadid’i tanıttıktan sonra saç rengi ve saç modellerine yer vereceğim.

 

Gigi Hadid Doğal Saçları
Gigi Hadid Doğal Saçları

Gigi Hadid Kimdir

 

Gigi Hadid Doğal Saç Rengi
Gigi Hadid Doğal Saç Rengi

Gigi Hadid’in annesi de Hollanda asıllı Amerikalı bir mankendir. 3 kardeş olan Gigi’nin Anwar adında bir erkek kardeşi ve Bella adında bir erkek kardeşi bulunmaktadır.

Annesi ve babası 2000 yılında daha henüz Gigi 5 yaşında iken boşanmıştır. Malibu High School’dan mezun olduktan sonra New York’a taşınan Gigi Hadid, mankenlik yapmaya başlamıştır.

 

Gigi Hadid Sarıya Çalan Kahverengi Saç Modeli
Gigi Hadid Sarıya Çalan Kahverengi Saç Modeli

Daha henüz 2 yaşındayken Guess markasının “Baby Guess” isimli reklam filminde oynamıştır. 2012 yılından itibaren tekrar Guess markasının yüzü olan Gigi, daha sonra desigual, maybelline, pirelli gibi markalar için kamera karşısına geçmiştir.

 

Gigi Hadid Dalgalı Uzun Saç Stili
Gigi Hadid Dalgalı Uzun Saç Stili

Gigi Hadid Sevgilisi

 

Gigi Hadid ve Bebeği
Gigi Hadid ve Bebeği

2015 yılı itibari ile dünyayı kasıp kavuran “One Direction” grubunda yer alan Zayn Malik ile sevgili olan Gigi Hadid’in bir de Zayn’dan yenilerde çocuğu olmuştur. Ünlü çift düğün yapmasa da gizlice evlendiği konuşuluyor.

 

Gigi Hadid Kahküllü Uzun Saç Modeli
Gigi Hadid Kahküllü Uzun Saç Modeli

Gigi Hadid Saç Rengi ve Saç Modelleri

 

Gigi Hadid Kızıl Saç Rengi
Gigi Hadid Kızıl Saç Rengi

Gigi Hadid’in sürekli değişen saç stili ve saç renkleri hayranları tarafından çok beğeniliyor. Son günlerde saçını kızıl renge boyatması ile hayranlarını ikiye bölse de, farklı saç stilleri çok seviliyor.

Yazımda sizlere şimdiye kadar ki farklı Gigi Hadid saç rengi ve stillerini vermeye çalıştım. Yazı sonunda bulunan galerimizden tüm farklı Gigi Hadid saç modellerine ulaşabilirsiniz.

 

Gigi Hadid Uçları Kıvırıcık Saç Modeli
Gigi Hadid Uçları Kıvırıcık Saç Modeli

Gigi Hadid Instagram Hesabı

 

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Gigi Hadid (@gigihadid)’in paylaştığı bir gönderi

 

Yukarıda ki verdiğim bağlantıdan Gigi Hadid’in resmi instagram hesabına ulaşarak, ünlü modeli takip edebilirsiniz, profilini çok güncel tutmaktadır.

 

Gigi Hadid Sarı Balyaj Dalgalı Saç
Gigi Hadid Sarı Balyaj Dalgalı Saç

Ayrıca aşağıda vermiş olduğum görsellerden birisine tıklayarak, görselleri büyük boyutta görüntüleyebilirsiniz. Sizler için farklı saç stillerini ve saç renklerini içeriğimde derledim.

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
DMCA.com Protection Status