SaçSaç Bakımı

Gliss Saç Bakım Maskesi Kullanma Rehberi

Gliss saç bakım maskesi, son zamanların fiyat performans açısından gözde saç bakım maskeleri arasında yer alıyor. Eğer sizler de tercihinizi Gliss bio-tech saç bakım maskesinden yana kullandıysanız, içeriğimize göz atarak ürün hakkında faydalı bilgiler edinebilirsiniz.

Gliss Bio-Tech Saç Bakım Maskesi Özellikleri

  • Dermatolojik olarak test edilmiş bir üründür.
  • Hassas ve yıpranmış saçları onarmaya yardımcıdır. Aynı zamanda, sonradan oluşabilecek yıpranmalara karşı da etkin koruma sağlar.
  • Saç kırılmalarına karşı %90’a kadar daha güçlü saçlar sağlar.

Gliss Saç Bakım Maskesi Nasıl Kullanılır

İlk olarak saçınızı yıkayıp durulayın. Ardından, gliss bio-tech saç bakım kremini bir miktar avucunuza alarak, saçınıza masaj yaparak uygulayın. Yaklaşık 2-3 dakika beklettikten sonra saçınızı bol suyla durulayın.

Bu markanın şahane saç maskesini haftada 2-3 kere kullanarak saçlarınızdaki mucizeye tanıklık edin.

Gliss Bio-Tech Saç Bakım Maskesi Kullananlar

Gliss Bio-Tech saç bakım maskesini kullananların yorumlarını sizler için derledik. İşte kullanıcı yorumları…

Gliss saç bakım maskesi
Gliss bio-tech saç bakım maskesi kullananlar
  • Yağlı saçlara sahipseniz tavsiye etmem. Saça etkisini görecek kadar kullanmadım ama saçlarınız çok daha çabuk yağlanıyor. Ya da artık nasıl nemlendiriyorsa yağa gerek kalmıyor zaten. Saç tipime uyuyor diye düşük puan verecek değilim. Farklı saç tipleri için harika sonuçlar vermiş olabilir çünkü.
  • Çok cansız ince telli saçlarım var sürekli dökülüyor. Bu kremi kullanmaya başladığımdan beri gözle görülür şekilde fark var. Saçlarım daha parlak dolgun ve sağlıklı görünüyor. Kesinlikle herkese tavsiye ediyorum, alın aldırın. Kokusu da muhteşem.
  • Saç kremi yerine bunu kullanıyorum artık her yıkanmada. Çok yıpranmış saclara hem biraz hafiflik hem de dolgunluk hissi verdi. Kırıklar veya incelmeden değişik his veren uzamış saç uçlarım ellerime batmıyor artık. Yumuşacık hissi veriyor.
  • Ürün, pahalı maskeleri sollar geçer. 2 kutu bitirdim devamını buradan alıyorum. Ombreli saçlarımda kırık ve kuruma sıfırlandı. Mükemmel bir maske. Haftada 2-3 kez kullanın.
  • Saçlarıma eskisinden daha parlak bir görünüm verdi ilk kullandığımda ürünün yoğun bir koyuluğundan dolayı tedirgin olmuştum fakat çok güzel bir ürün herkese tavsiye ederim.
  • Saç uçlarına ve boylarına yapıyorum, diplerine yapınca saçlarım çok yumuşayıp yapışıyor. Yumuşacık yapıyor, kıvırcıklarım daha belirgin oldu.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
DMCA.com Protection Status