Hakkımızda

Sitemizin kuruluş amacı tesettür giyime ışık tutacak içerikler ve zengin görseller ile bayanlara bilgiler vermektir. Zaman zaman, kendin yap bölümleri ile zaman zaman ise şal eşarp bağlama yada kolay topuz yapımı gibi konular ile karşınızda olacağız.

Editörlerimiz her güne bir yazı yayınlama çalışmalarını sürdürüyorlar. Ayrıca sizin fikirlerini ve geri dönüşleriniz bizler için çok önemlidir. Bu yazı dizimize 2019 yılı Ağustos itibari ile başlasak da çok önceden hayal kurduğumuz bir projeydi. İlerleyen zamanda e-ticaret yapmayı düşünsek de şu an için tesettür ile ilgili konularda ve en çok sorulan tesettür kombin konularında içerik üreteceğiz.

 

hakkımızda 2

 

Çok çeşitli konu aralığımız olsa da sitemizin adı itibari ile de ana hedef noktamız tesettür moda ve tesettür giyim olacaktır. Fakat bu sizi yanılmasın, kapalı olmayan kadınlar içinde içeriklerimiz olacaktır. Her kesime, her görüşe, her dine saygılı bir güçlü editör kadromuz mevcut.

Güncel hayat, moda, sağlık, tesettür giyim, kombinler, diyet listesi, yemek tarifleri ve dekorasyon ana kategorilerinde sizlere içerik aktarmaya çalışacağız. Bize her zaman görüş ve önerilerinizi yazabilirsiniz. Fikirlerimiz doğrultusunda sizlere yardımcı olmaya çalışacağız.

Ayrıca ne nasıl yapılır kategorisi içinde bir youtube kanalı açmış bulunmaktayız. Bu youtube kanalında uygulamalı olarak şal bağlama, eşarp bağlama, saç örme gibi aydınlatıcı konularda bilgiler vereceğiz.

Siz okurlarımıza yakışan en güzel içeriklerimizle her gün karşınızda olacağız, ayrıca pinterest hesabımızla da aktif olarak görsel paylaşımı yapacağız. Şu an için instagram hesabımız aktif değildir.

Bilgi almak için yada görüşlerinizi belirtmek için iletişim bölümünü kullanabilirsiniz.

 

Başa dön tuşu
DMCA.com Protection Status