DiyetGenelSağlık

Hızlı Kilo Almak için 5 Destekleyici Ürün

Bu yazımda hızlı kilo almak için 5 destekleyici üründen bahsedeceğim. Bu ürünlerden bazıları pek sağlıklı olmasa da sıkça tercih edilen ürünler olmaktadır. Fakat bu ürünler destekleyici üründür, yani sporun yanında alınan ürünlerdir, bu yüzden sadece bu ürünleri alarak kilo alınmaz yada çok yavaş alınır.

Şimdi gelelim bu ürünleri kortizon ile kilo almakprimobolan depot ile kilo almak, protein tozları ile kilo almak, supplement ile kilo almak ve son olarak vitamin hapları ile kilo almak başlıkları altında inceleyeceğiz.

 

Kortizon ile Hızlı Kilo Almak

 

kortizon ile kilo almak
kortizon ile kilo almak

 

Kortizon böbrek üstü bezinden salgılanan bir hormondur. Kortizon hormon tedavisinde kullanılmaktadır. Kortizon iğne olarak vücuda enjekte edilir.

 

 

Kortizon kilo aldırabilir. Kortizon’un bazı insanların üzerinde iştah açıcı etkisi olduğu doğrudur. Aynı zaman da kortizon vücutta tuz birikmesine neden olur, bu tuz da beraberinde vücutta su tutumunu arttırır ve elleriniz ayaklarınız, yüzünüz şişer.

Bu sağlıklı bir durum değildir, bu yüzden kortizon ile hızlı kilo almak bana pek mantıklı gelmiyor. Kortizon ile kilo almak ile ilgili daha fazla bilgi almak için alttaki fotoya tıklayınız.

 

Primobolan Depot ile Hızlı Kilo Almak

 

primobolon depot ile kilo almak
primobolon depot ile kilo almak

 

Primobolan depot aslında bir steroid çeşitidir. Fakat bu ilaç diğer steroidlere göre hafiftir, kadın sporcular tarafından en çok tercih edilen steroid çeşitidir. Bu ilaç doktor kontrolünde alındığında 8 haftalık bir dilimde 7-8 kilo aldırabilir.

Fakat bu ilacında her ilaç gibi yan etkileri bulunmaktadır. Fakat illa ki steroid kullanmayı düşünüyorsanız, bu ilacı araştırın derim. Primobolan depot ile kilo almak hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki fotoyu tıklayınız.

 

Protein Tozları İle Kilo Almak

 

protein tozları kilo aldırır mı
protein tozları kilo aldırır mı

 

Protein tozları kilo aldırır mı ile ilgili sorular çok geliyor, protein tozları destekleyici bir üründür. Fakat bu ürünün niteliği çok protein içerdiğinden kasları onarmak ve kas yapımını hızlandırmaktır.

Kilo aldırıcı olarak kullanılmazlar, protein tozları genelde supplement, gainer ile karıştırılırlar. Kilo almanız için karbonhidrat tüketmeniz lazım, yani enerji almanız lazım, supplementlarada değineceğim.

 

Supplement Kullanmak Hızlı Kilo Aldırır Mı

 

supplement kullanmak kilo aldırır mı
supplement kullanmak kilo aldırır mı

 

Hızlı kilo almak için protein tozu kullanmak yerine supplement kullanmak daha mantıklıdır. Bu ürünler proteinden ziyada daha çok kalori içerirler, fakat bir miktar protein içerirler. Genelde spor yapan insanlar protein tozu ve supplementleri beraber kullanırlar. Supplementlar tek başlarına hızlı kilo aldırmazlar, yanında mutlaka spor ile uğraşmak gereklidir. Yüksek kalori içerdikleri için kilo alımına etkileri vardır.

 

Vitamin Hapları Kilo Aldırır Mı

 

vitamin hapları kilo aldırır mı
vitamin hapları kilo aldırır mı

 

Vitamin hapları kilo aldırır mı sorusu çok soruluyor. Bu haplar hızlı kilo almak için ideal değildir, çünkü bu haplar takviyedir. Fakat iştah arttırdığı doğrudur, özellikle içinde B12 bulunan vitamin hapları iştah arttırabilir. Fakat sadece kendi başlarına kilo aldırmazlar.

Kilo almak için sadece vitamin hapları içmeniz doğru değildir. Kilo almak sabır isteyen bir süreçtir, bu süreçte dengeli beslenmeli ve spor yapmalısınız.

Hızlı kilo almak için 5 tane destekleyici ürüne dair açıklama yaptık. Hızlı kilo almak için sizler ne yapıyorsunuz, değerli görüşlerinizi bizlerle paylaşırsanız mutlu oluruz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
DMCA.com Protection Status