Cilt BakımıGenelSağlık

Hydrafacial Cilt Bakımı Nedir | Nasıl Yapılır

Hava koşulları, beslenme tipi, yaş ve daha birçok nedenden dolayı cildimiz zamanla yıpranmaya, kırışıklıkların artmasına neden olur. Erkek veya kadın fark etmeksizin cilt bakımı yaptırarak daha genç ve pürüzsüz bir cilde sahip olabilir. Hydrafacial cilt bakımı da son zamanların en popüler cilt bakım teknikleri arasında yer alıyor. Peki, hydrafacial cilt bakımı nedir ve bu işlem nasıl yapılır?

Teknolojinin gelişmesi ile, benzersiz bir teknoloji olan hydrafacial, tek uygulamada cilt problemlerini gidermede etkili, cildin tüm ihtiyaçlarının karşılanmasına yardımcı olan bir ürün. Diğer cilt bakım ürünlerinden ayıran özelliği ciltte ki akne ve sivilce oluşumunu gidermeye çalışırken cilde hiçbir şekilde el temasının bulunmamasıdır.

 

İçindekiler

Hydrafacial Cilt Bakımı Nedir

 

Hydrafacial Cilt Bakımı Nedir Nasıl Yapılır
Hydrafacial Cilt Bakımı Nedir Nasıl Yapılır

 

Erkek veya kadın fark etmeksizin zamanla ciltte akneler, cilt sorunları, lekeler ortaya çıkabiliyor. Dış etkenlerin fazlaca etkisi olduğu gibi yaşın getirdiği bu izleri yok etmek için cilt bakımı yapıyorsunuzdur.

Cilt bakımı için birçok bakım ürünü ve cilt bakım teknolojisi mevcut bulunuyor, Hydrafacial teknolojisini diğerlerinden ayıran tek özellik hiçbir el temasının bulunmaması ve tek seansta bile sonuç elde edebilmek. Dünyanın cilt bakım ürünü üreticisi olan EDGE firması tarafından üretilen Hydrafacial teknolojisi, cilt bakımında tedavi yöntemine güvenilmesi gerektiğini öğretti.

Son zamanların en popüler cilt bakımı yöntemi arasında yer alan hydrafacial uygulaması, dünya genelinde uygulanan tedavi yöntemleri arasında yer alıyor. Bu uygulamayı bir adım daha öne çıkaran özelliği FDA onaylı tek ürün olmasıdır. Hydrafacial uygulamasını biraz daha araştırdığımızda da 2015 yılında en iyi cilt yenileme tedavisi teknolojisi ödülünü almış olması.

 

Hydrafacial Kaç Seans Yapılmalı

 

Hydrafacial Kaç Seans Yapılmalı
Hydrafacial Kaç Seans Yapılmalı

 

Hydrafacial kaç seans yapılmalı sorusuna en iyi yanıtı cilt doktorunuzdan alabilirsiniz. Çünkü ciltte ki lekelerin, sivilce ve aknelerin, kırışıklıkların ve hasarın ne durumda olduğuna bakılarak kaç seans uygulanması gerektiğini doktorunuz söyleyecektir. Aslen tek seansta ile etkisini gösteren hydrafacial cilt bakımı, ciltteki onarım sürecine bağlı diyebiliriz.

Tedavi seansları işlemin yanıt vermesine bağlı olarak 1, 4, 6 seansa kadar sürebilir.

 

Hydrafacial Etkisi Ne Kadar Sürer

 

Hydrafacial Etkisi Ne Kadar Sürer
Hydrafacial Etkisi Ne Kadar Sürer

 

Hydrafacial cilt bakımı, cildi canlandırmaya, total bir cilt bakımı yapmada etkili olan bir formüldür.

  • Genişlemiş ve tıkalı olan gözeneklere
  • Lekelere
  • Sebum dengesizliğine
  • İnce kırışıklıklara

Ve daha birçok aklınıza gelebilecek cilt problemi ile savaşan yöntemdir. Sadece cilt bakımını yapmakla kalmayıp, cilt sağlığını da dengede tutar.

En çok karşılaşılan sorular arasında Hydrafacial etkisi ne kadar sürer oluyor? Nemlendirici etkileri 1 hafta kadar devam ederken, uzun vadede kalıcılık istiyorsanız seansların tekrarları yapılması gerekir. Etkili ve kalıcı bir çözüm için 4-6 seans uygulanmalıdır.

 

Hydrafacial Sonrası Nelere Dikkat Edilmeli

 

Hydrafacial Sonrası Nelere Dikkat Edilmeli
Hydrafacial Sonrası Nelere Dikkat Edilmeli

 

Hydrafacial uygulama sonrası kişiler günlük hayatlarına devam edebilirler. Yapılması, uygulanması gereken özel bir durum söz konusu değildir. Hatta istediğiniz zaman makyaj bile yapmaya başlayabilirsiniz. Hydrafacial sonrası nelere dikkat edilmeli diye sorulursa, birkaç gün güneş ışığına maruz kalmamaları gerektiğin, hatta güneş kremi kullanmalarını önerirler.

 

Hydrafacial Hamilelikte Yapılır Mı

 

Hydrafacial Hamilelikte Yapılır Mı
Hydrafacial Hamilelikte Yapılır Mı

 

Hamilelik döneminde hormonların artmasından kaynaklı olarak sivilce ve akne oluşumu yoğun yaşanabilir. Hydrafacial hamilelikte yapılır mı, diye sorarsanız yapılmasında bir sakınca yoktur, fakat tamamen hormonsal ortaya çıkan problemlerin hamilelik sonrasında yok olacağını size belirtmek isteriz. Yaptırmak isterseniz bile belirli aralıklar yapılan hydrafacial uygulaması uygundur.

 

Hydrafacial Kimlere Yapılmaz

 

Hydrafacial kimlere yapılmaz, sorusunun cevabı uzmanlar tarafından herkese yapılabileceğini belirtiyor. Genellikle ileri yaşlarda kırışıklıkların artmasından dolayı yaşı ilerlemiş kişiler hydrafacial uygulaması yaptırmak istiyor.

Fakat belirli bir yaş sınırı bu tedavi yönteminde söz konusu mu? Yapılan cilt bakımı her yaştaki insana hitap ettiğinden dolayı, talep her yaş grubundan geliyor. Bu uygulamada herhangi bir yaş sınırının bulunmadığını sizlerle paylaşmak isteriz.

Her yaşta bu tedavi yöntemine başvurarak ciltte ki istenmeyen problemlerinizden 4 ile 6 seans aralığında kurtulabilirsiniz. Uygulanan yöntem sayesinde kişiler memnun kaldıklarını dile getirmekte.

 

Hydrafacial Cilt Bakımı Yorumları

 

Hydrafacial Cilt Bakımı Yorumları
Hydrafacial Cilt Bakımı Yorumları

 

  • Hydrafacial teknolojisi ile geçtiğimiz aylarda uzman doktorum sayesinde danıştım. 1 seans yaptırdıktan sonra işlemin 4. Ve 5. Gününde etkilerini görmeye başladım. Bu sayede cildimin yenilendiğini ve ferahladığını hissediyorum.
  • Yüzümde oluşan yoğun lekelerden dolayı hydrafacial uygulamasını 15 gün aralıklarla 3 seans uygulattım. Doktorumdan çok memnun kaldım. Bu uygulamadan çok memnun kaldım. Kesinlikle tavsiye ederim.
  • Klasik cilt bakım ürünlerini ve yöntemlerini unutun. Hydrafacial teknolojisi sayesinde tek uygulamada kesin çözüm elde edeceksiniz. Cildim hem yağlı hem de siyah noktalarım vardı. 4 seans uygulattım ve sonuç mükemmel. Diğer cilt bakım uygulamalarından memnun kalmayanlar kesinlikle hydrafacial teknolojisini keşfetmeli.

 

Bunun gibi birçok hydrafacial teknolojisinden faydalanan ve sonucunu sizlerle paylaşmak isteyen kişiler oldu. Uygulamanın kesin sonuç verdiğini ve tavsiye ettiklerini belirttiler. Hydrafacial cilt bakımı yorumları baktığımızda uzman kişiler tarafından gelişen son teknoloji ile yapılan bir cilt bakımı diyebiliriz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
DMCA.com Protection Status