DekorasyonGenelMobilya

İder Mobilya Yatak Odası Takımları

İder mobilya , mobilya sektöründe 29 yıllık bir tecrübeye sahip bir markadır. Cazip fiyatlarıyla modern mobilya tasarımlarını tüketicilerle buluşturmaya devam eden İder Mobilya’nın yatak odası takımları kesinlikle görülmeye değer. Yatak odasında konforu ön planda tutan İder Mobilya’nın, modern çizgiler kullanarak yaptığı tasarımları gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

 

Lotus Yatak Odası Gri
Lotus Yatak Odası Gri

 

Rahatlıkla kullanabilmeniz için uzun yıllara dayanıklı şekilde üretilen birbirinden çeşitli tasarımlar, farklı malzemeler kullanılarak yapılıyor ve alıcılara geniş bir seçenek yelpazesi sunuyor. Maksimum kapasite ilkesini göz önünde bulundurarak eşyalarınızı kolayca saklayabilmeniz için kullanışlı mobilyalar dizayn ediyor.

 

Perge Yatak Odası 7610 tl
Perge Yatak Odası 7610 tl

 

İder Mobilya Yatak Odası Özellikleri

 

Atalanta Yatak Odası
Atalanta Yatak Odası

 

Kullanışlılığı ve rahatlığı ön planda tutarken şıklığından ve tasarımından da ödün vermiyor tabii ki. Bölmeli çekmecelere ve geniş kullanım alanlarına sahip mobilyalar onun tarzı. Mobilyaların kalitesi marka için son derece önemli ve bu konuya titizlikle yaklaşıyor. Ray sistemlerinin dayanıklılığını göz önüne alıp mobilyalarını ona göre üretiyor.

 

Pierro Yatak Odası
Pierro Yatak Odası

 

İder Mobilya’nın isim yapmış yatak odası takımlarından biri olan Demre yatak odası takımı, ceviz ve beyazı harmanlayarak ortaya son derece göz alıcı bir takım çıkarıyor. Çizgili tasarımıyla estetik yönü bir hayli fazla. Çizgilerin, yatak odasına asalet kattığını düşünüyor. İder Mobilya, takımlarına güvendiği için uzun yıllar güvence imkanı sunuyor. Gardırop, şifonyer, 2 adet komodin ve karyoladan oluşan takım son derece kullanışlı ve asil.

 

Lissa Yatak Odası
Lissa Yatak Odası

 

İder Mobilya Yatak Odası İncelemesi

 

Rozella Yatak Odası
Rozella Yatak Odası

 

Parçaların uzunluğunu merak ediyor olabilirsiniz. Demre yatak odası takımının parçalarının ölçüleri şu şekilde:

 

Siena Yatak Odası
Siena Yatak Odası

 

Karyola- 171×30 cm, gardırop- 250×225 cm, komodin- 62×43 cm ve son olarak şifonyer- 110×85 cm. buna ek olarak şifonyerinde 45 cm derinliği ve gardırobunda da 64 cm derinliği bulunmaktadır. Böylece fazla saklama alanı sunmuş oluyor. Bu takımı kullanarak yatak odanızda şıklığı ve konforu bir arada bulundurabilirsiniz.

 

Nisa Yatak Odası
Nisa Yatak Odası

 

Bir diğer yatak odası takımı olan Pedesa takımı, Demre’nin parçalarından daha fazlasına sahip. Bu yatak odası takımında; gardırop, aynalı şifonyer, karyola travers, 2 komodin ve karyola başlığı bulunuyor. Gardırop da aynalı ve 64 cm derinliğiyle geniş ve kullanışlı bir alan sunuyor. Yatak başlığındaki kare siyah bölmeler farkını yansıtıyor. Diğer parçalarda da paralel şeritler ön plana çıkıp şıklık katıyor.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
DMCA.com Protection Status