Cilt Bakımı

Innofacial Cilt Bakımı

Lazersiz cilt yenileme işlemi olarak bilinen Innofacial cilt bakımı, daha temiz ve daha canlı bir cilde kavuşmanızı sağlar. Ve bunu yaparken cildi tahriş etmeden üstün bakım uygular.

Innofacial Cilt Bakımı Nedir?

En yeni ve gelişmiş lazersiz cilt yenileme sistemi olan Innofacial cilt bakımı, temizleme, peeling, antioxidan ve nemlendirme işlemlerini birlikte yapan hydradermabrazyon işlemidir.

Innofacial Cilt Bakımı Avantajları

  • Kuru, hassas, olgun, yağlı fark etmeksizin tüm cilt tiplerine uygulanabilir.
  • Kırışıklıklar, ince çizgilerin görünümü azaltır ve cildin yaşlanmasının önüne geçer.
  • Gözeneklerin daralmasına yardımcı olur.
  • Kadın ve erkek herkese her mevsim uygulanabilir.
  • Ciltteki ton farklılıklarını giderir.
  • Cildi nemlendirir ve yeniler.
  • Daha sıkı ve gergin cilde kavuşmayı sağlar.
  • Cilde esneklik kazandırır.
  • Ciltteki ölü dokuyu temizler.
  • İşlem sırasında herhangi bir ağrı ya da acı hissi olmaz.

Innofacial Cilt Bakımı Nasıl Yapılır?

Innofacial cilt bakımında innofacial cihazı kullanılarak, özel solüsyonlar ve vakumlama tekniği ile cilt yüzeyindeki ölü tabakalar ağrısız ve acısız olarak ciltten temizlenir.

Innofacial cilt bakımı
innofacial cilt bakımı nasıl yapılır

Vakumlama sayesinde kan akışı hızlanır, ince çizgiler ve kırışıklıklara müdahale edilir. Üstelik bu teknikte cilde el değmeden, son derece hijyenik olarak bakım uygulanır.

Cilt bakımı esnasında cilt, 10 dakika aralıklarla 3 aşama temizlenir ve problemlerden arındırılır. Totalde 45 dakika süren bir bakımdır. Bakım sonrasında ise, cilt tipine uygun serum uygulanarak işlem sonlandırılır ve rahatlıkla kişi günlük hayatına devam edebilir.

Innofacial Cilt Bakımı Sonrası Dikkat Edilmesi Gerekenler

Innofacial uygulamasından sonra özellikle yapıldığı gün cildi yıkamamanız ve herhangi bir krem, kozmetik ürün ya da ilaç kullanmamalısınız. Cildinizdeki olumlu değişimlerin kalıcı olması için ayda 1 kere seanslara gitmenizi tavsiye ederiz.

Innofacial Hydrafacial Farkı

Hydrafacial cilt bakımında, klasik bakımdan daha derinlemesine temizlik sağlanarak ve cilde zarar vermeden vakum ve solüsyonlar kullanılır. Innofacial Hydrafacial farkı ise, düzenli uygulandığında ciltte melanin üretimini engelleyerek ve birikimini dağıtarak cilt beyazlatma amaçlanmıştır.

Innofacial Cilt Bakımı Fiyatı

Lazersiz cilt yenileme sistemi olan Innofacial cilt bakımı fiyatları tercih edilecek medikal merkezlere göre değişiklik göstermektedir. En sağlıklı bilgiyi onlarla iletişime geçerek öğrenebilirsiniz.

Hüner Biber

16 Mayıs 1993 yılında Rize'de doğdum. 2020 yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümünden mezun oldum. Okumayı, yazmayı ve araştırmayı seven biri olarak güncel ve trend olan konuları sizinle paylaşacağım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
DMCA.com Protection Status