SaçSaç ModelleriSaç Rengi

İrem Sak Saç Rengi ve Saç Modelleri

Sanat dünyasının en popüler ve güzel isimlerinden olan İrem Sak saç rengi ve enerjisi ile her zaman gündemde olmayı başarmıştır. bu günkü yazımızda İrem Sak saç rengi ve modelleri ile alakalı merak edilen her soruya cevap vermeye çalışacağız.

Saç renklerinde her türlü değişime açık olan İrem Sak bunu her projesinde farklı bir renk kullanarak göstermektedir. Bu değişiklikler ünlü oyuncunun girdiği her karaktere farklı bir hava katmasının yolunu açmıştır. Bu değişiklikler sayesinde her kesimin beğenisini alan ünlü oyuncu güzelliğini ön plana çıkaracak şık renkler kullanmaktadır.

 

İrem Sak Yeni Saç Rengi
İrem Sak Yeni Saç Rengi

 

İrem Sak Yalan Dünya dizisinde kullandığı uzun ve kızıl saçları ile izleyenleri kendine hayran bırakmıştı. Bu sebeple İrem Sak saç rengi denince akla ilk kızıl renkleri gelmektedir. Bu proje bittikten sonra doğal kahve olan saç rengine geri dönmüştür.

 

İrem Sak Uzun Saçları
İrem Sak Uzun Saçları

 

Bir süre sonra bu rengi de değiştirerek kahverengi saçının üzerine karamel balyaj ombre uygulamış ve tenine farklı bir hava kazandırmıştır. Bunun yanında koyu kahve, açık kahve ve siyah saç renklerini de sık sık kullanmaktadır.

 

İrem Sak Uzun Saç Modeli
İrem Sak Uzun Saç Modeli

 

İrem Sak Kimdir?

 

İrem Sak Siyah Saçları
İrem Sak Siyah Saçları

 

Ünlü oyuncu İrem Sak 9 Şubat 1986 yılında Sivas’ta dünyaya gelmiştir. Türk dizi, sinema, tiyatro ve reklam oyunculuğu yapmaktadır.

Çocukluk yıllarını Sivas’ta geçiren Sak Çerkez kökenli bir ailenin kızıdır. İlköğretim, orta ve lise eğitimi yıllarını Sivas’ta geçirmiştir. Daha sonra üniversite eğitimi için 2006 yılında İstanbul’a yerleşmiştir.

 

İrem Sak Siyah Saç
İrem Sak Siyah Saç

 

Yüksek öğrenimini İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Amerikan Dili ve Edebiyatı bölümünde yapan Sak bu bölümden mezun olduktan sonra ekranlara ilk adımını atmıştır. Henüz dizi ve film teklifi almanda önce birçok reklam filminde oynama fırsatı bulmuştur.

 

İrem Sak Siyah Saç Modeli
İrem Sak Siyah Saç Modeli

 

İlk dizi deneyimi ise Şen Yuva dizisiyle olmuştur. Bu dizide Şehrazat karakteri ile izleyicinin karşısına çıkmıştır. Daha sonra 5’er Beşer dizisinde Sinem karakterini canlandırarak dizi sektöründe adından söz ettirmişitir.

 

İrem Sak Saç Stilleri
İrem Sak Saç Stilleri

 

2012 yılında yüksek reytingli Yalan Dünya dizisinde Tülay rolünü oynamış ve bu karakter sayesinde büyük kesimlere hitap etme şansı bulmuştur. Güldür Güldür ekibinde de bir süre oyunculuk yapan Sak böylece herkes tarafından tanınan biri olmuştur..

 

İrem Sak Saç Stili
İrem Sak Saç Stili

 

Birçok dizi, tiyatro, ve filmde oynayan ünlü oyuncunun birçok ödülü ve ödül adaylıkları bulunmaktadır. Son olarak Show Tv’nin reyting rekortmeni olan Çukur dizisinde Seren Erdenet karakterini canlandırmıştır.

 

İrem Sak Saç Rengi
İrem Sak Saç Rengi

 

İrem Sak Saç Rengi Nedir?

İrem Sak Saç Modelleri
İrem Sak Saç Modelleri

 

Güzelliği, güçlü karakteri ve başarılı oyunculuğu ile adından sıklıkla söz ettiren İrem Sak saç renkleri ile de ne kadar özgüvenli olduğunu ortaya koymaktadır. Değişiklik yapmaktan kaçınmayan ve bu konuda örnek olabilecek ünlülerimizden biridir.

 

İrem Sak Saç Modeli
İrem Sak Saç Modeli

 

Uzun yıllar boyunca kahverengi olan doğal saç rengini kullanmıştır. Ancak Yalan Dünya’ya girişi ile beraber rolüne uygun olan uzun ve kızıl bir saç rengi kullanmıştır. Bu renk kendisine çok yakışsa da ünlü oyuncu değişikliğe gitmekten kaçınmamış ve eski kahve tonlarına dönmüştür.

 

İrem Sak Saç Dönerse Senindir Saç Modeli
İrem Sak Saç Dönerse Senindir Saç Modeli

 

Bu kapsamda saçlarını açık kahve üzerine karamel balyaj ombre saç rengine boyatmıştır. Birçok saç rengini kullanan Sak bu renkleri hem özel hayatına hem de günlük hayatta kullanabilecek şekilde ayarlamıştır. Bu renklerin yanında arada siyah, koyu kahve, açık kahve gibi saç renklerini sıklıkla kullanmaktadır.

 

İrem Sak Saç Boya Numarası
İrem Sak Saç Boya Numarası

 

İrem Sak’ın Kullandığı Saç Boya Numaraları

İrem Sak Küt Saç Kesimi
İrem Sak Küt Saç Kesimi

 

Hayran kitlesi her geçen gün gelişen İrem Sak bu artışa paralel olarak birçok sorunun da muhatabı olmaktadır. Kullandığı saç renklerini hem tenine hem de göz rengine uygun olacak şekilde boyatmıştır.

 

İrem Sak Kızıl Saç Rengi
İrem Sak Kızıl Saç Rengi

 

Kullandığı saç renkleri yerine göre çılgın veya ağır başlı olarak kendisini göstermektedir. Ünlü oyuncunun girdiği bu saç renkleri sevenlerini de heyecanlandırmış ve bu renkleri kullanmaya teşvik etmiştir. Bu bakımdan ünlü oyuncuya yöneltilen en önemli soruların başında saç boya numaraları gelmektedir.

İrem Sak saç boya numaraları:

 • Wella Koleston Perfect 8/07 karamel saç boyası
 • Loreal Paris Excellence 6.32 karamel kahve saç boyası
 • Loreal Paris Casting Creme 732 karamel saç boyası
 • Koleston Natural Kit 7/3 karamel kumral saç boyası
 • Palette Bitkisel İçerikli 7-5 açık karamel saç boyası renklerinden herhangi biri alınarak İrem Sak’ın saç rengi elde edilebilir.

 

İrem Sak Kızıl Kahve Saç Rengi
İrem Sak Kızıl Kahve Saç Rengi

 

İrem Sak Saç Modelleri

İrem Sak Kısa Saç Modeli
İrem Sak Kısa Saç Modeli

 

Saç modellerinde de saç renklerinde olduğu gibi değişim tercih eden İrem Sak birçok saç modeli kullanmaktadır. Uyguladığı her modeli kendine yakıştırmakta ve tüm gözlerin üzerinde olmasına uygun ortam oluşturmaktadır.

 

İrem Sak Kısa Saç Kesimi
İrem Sak Kısa Saç Kesimi

 

Saç kesimlerinde de birçok stil denemiş ve sonunda kendisine en çok yakışan omuzda saç kesimini kullanmaktadır. Yalan Dünya dizisinde beline kadar uzanan uzun saçları ile izleyicinin karşısına geçtikten sonra genelde orta ve kısa boyları kullanmaya başlamıştır.

 

İrem Sak Kahverengi Saç
İrem Sak Kahverengi Saç

 

İrem Sak saç modelleri:

 • Açık düz uzun saç modeli
 • Açık önleri dalgalı saç modeli
 • Sıkı atkuyruğu modeli
 • Ensede topuz modeli
 • Kısa dalgalı saç modeli
 • Ortadan ikiye ayrılmış saç modeli
 • Balıksırtı saç modeli
 • Tepede sıkı topuz modeli gibi modelleri sıklıkla kullanmaktadır.

İrem Sak Saç Rengi ve Modelleri

İrem Sak Dövme Modeli
İrem Sak Dövme Modeli
İrem Sak Doğal Saç Rengi
İrem Sak Doğal Saç Rengi
İrem Sak Dalgalı Saç Modelleri
İrem Sak Dalgalı Saç Modelleri
İrem Sak Dalgalı Saç Modeli
İrem Sak Dalgalı Saç Modeli
İrem Sak Dalgalı Saç Kesimi
İrem Sak Dalgalı Saç Kesimi
İrem Sak Çukur Saç Rengi
İrem Sak Çukur Saç Rengi

 

 

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
DMCA.com Protection Status