Dövme Modelleri

Jartiyer Dövmesi Modelleri

Bir dövme taşıyıcısı bir dövme için bir tasarım seçtiğinde, gerçekten aradığı şey, sembolizme eklenen görsel çekiciliktir. Ve jartiyer dövmesi, bu anlamı somutlaştırır.

Erkekler bir dövme tasarımında ana özellikler olarak gücü ve erkekliği tercih ederken, kadınların bir tasarımda en çok istediği şey duygusallık ve zarafettir.

Jartiyer dövmeleri, bu özelliklere sahip olan ve bir kadını arzu edilir kılan ve hissettirebilen tasarımlardır. Bir jartiyer tasarım dövmesinin arkasındaki temel unsur, bir kadının çoraplarına veya iç çamaşırlarına destek vermek için giydiği bir aksesuar olan jartiyer kayışıdır.

Bacakta Jartiyer Dövmesi

 

İlk zamanlarda dantelli jartiyer giyen bir kadın, incelikli zevke sahip bir kadın olarak görülüyordu ve modern kadınlar için stil ifadeleri haline gelen jartiyer tarzı dövmelerle trend devam ediyor.

 

Jartiyer dövmesi
Bıçaklı jartiyer dövmesi

 

Bu iki asırlık giysi parçası bugün işlevselliğini yitirmiş olabilir, ancak görsel çekicilik söz konusu olduğunda hükmetmeye devam ediyor.

 

Jartiyer dövmesi
Jartiyer dövme modeli

 

Jartiyer dövmeleri, genellikle uyluğa veya dizin hemen üzerine yapılmaktadır. Orijinal jartiyerlerin tasarımlarında olduğu kadar çeşitlilik vardır. Ayrıca bir dövme sanatçısının doğru renk ve yaratıcılık kullanımı jartiyer tasarımında büyük bir fark yaratabilir.

 

Jartiyer dövmesi
Kuru kafalı jartiyer dövmesi

 

Jartiyer dövmeleri, bir kadının kişiliğinin maceracı ve yaramaz yönünü ortaya çıkarır ve her kadın için ideal bir vücut süsleme tasarımıdır.

 

Jartiyer dövmesi
Dantelli kurdeleli jartiyer dövmesi

 

Bazı kadınların jartiyer dövmelerini yaptırmasının bir nedeni, her zaman seksi hissetmek istemeleridir. Tasarımın bacaklarının üzerinde olduğunu bilmek, onlara en seksi hissetmediklerinde bile ihtiyaç duydukları ekstra güven duygusunu verir.

 

Jartiyer dövmesi
Jartiyer dövmesi silahlı

 

Tüm dünya sizi alt etmeye çalışıyor gibi göründüğünde moralinizi yükseltebilecek bir dövme tasarımı arıyorsanız, jartiyer dövmesinin sizin için harika bir seçenek olduğunu görebilirsiniz.

 

Jartiyer dövmesi
Çiçekli jartiyer dövmesi

 

Pek çok kadın jartiyer dövmesini sadece seksi görünümleri için değil, aynı zamanda kadın olmakla gurur duymak için de yaptırıyor.

 

Jartiyer dövmesi
Kalın bacakta jartiyer dövmesi

 

Jartiyer, çoğunlukla kadınlar tarafından giyildiği ve kadınlara gerçek bir kontrol hissi verdiği için kadınlığın en iyi sembollerinden biri olarak görülebilir. Jartiyer dövmeleri, sadece jartiyer tasarımındaki diğer unsurları dahil ederek diğer kadınsı dövmelerle kolayca birleştirilebilir.

 

Jartiyer dövmesi
Kalın bacakta jartiyer dövme modeli

 

Kadınların jartiyer dövmelerini yaptırmayı seçmelerinin pek çok nedeni var, ancak oldukça yaygın görünen bir tanesi gün içinde saklanabilmeleri ve istedikleri zaman “serbest bırakılabilmeleridir”.

 

Jartiyer dövmesi
Jartiyer dövme tasarımları

 

Normalde uyluğun yukarısına çıkarlar, bu nedenle görünür olacakları tek zaman, sahiplerinin görünür olmasını istediği zamandır. Ayrıca, kıyafetlere daha da seksi bir görünüm kazandırmak isteyen kadınlar için daha kısa eteklerle harika görünüyor.

 

Jartiyer dövmesi
Jartiyer yazı dövmesi

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
DMCA.com Protection Status