SaçSaç Rengi

Kahve Köpüğü Saç Rengi ve Boya Numaraları

Naturel görünüme sahip olan kahve köpüğü saç rengi, özellikle bakım yapmaya üşenen kişiler için ideal bir renktir. Hafif bir makyajla son derece enerjik ve aydınlık bir görünüme sahip olmanızı sağlar. Kahve saç üzerine hafif soğuk ve akaju yansımaların yer aldığı bir renk olan kahve köpüğü saç rengi hakkında daha fazlasını öğrenmek için okumaya devam edin.

İçindekiler

Kahve Köpüğü Saç Rengi Nasıl Elde Edilir?

Kahve Kopugu Sac Rengi Esmere Yakisir Mi

Saçlarınızı kahve köpüğü saç rengine çevirmek istiyorsanız, ilk önerimiz, saçlarınızı uzman ellere bırakmanız olacaktır. Zira, en iyi sonuçları orada alacağınıza emin olabilirsiniz.

Kahve Köpüğü Saç Stilleri
Kahve Köpüğü Saç Stilleri

Evde boyama işlemi yapmak istiyorsanız, öncelikle kahve köpüğü saç boyası satın almanız gerekir. Koyu renk saçlara sahipseniz, boyama öncesinde saçınızı birkaç ton açmanız gerekecektir. Ancak saç açma işlemi evde ilk kez yapılacaksa, zor ve tehlikeli bir işlem olduğu bilinmelidir. Bu yüzden, koyu saçtan kahve köpüğü saç rengine geçiş yapmak için kuaförün yolunu tutmanız daha sağlıklı olacaktır.

Evde kahve köpüğü saç rengini elde etmek için satın aldığını kutuda yazan talimatlara uyarak saçınızı boyayın ve ortalama 40 dakika bekletin. Daha sonra, saçınızı yıkayın ve kurulayın. Hepsi bu kadar.

Kahve Köpüğü Saç Rengi
Kahve Köpüğü Saç Rengi

Kahve Köpüğü Saç Rengi Boya Numaraları

Evde kahve köpüğü saç rengini elde etmek isteyenler için bu saç renginin boya numaralarını sizler için sıraladık. Fiyat-performans bakımından aynı olmadıkları için kullanıcı yorumlarına bakarak hangisini alacağınıza karar verebilirsiniz.

 • Palette Deluxe 8-65 Kahve Köpüğü
 • Biomagic Saç Boyası Kahve Köpüğü No: 6.03
 • MAXX DELUXE 8.33 Kahve Köpüğü Krem Tüp Boya -60ml
 • Mimoza Krem Saç Boyası Kahve Köpüğü 8.03
 • Vital Saç Boyası Colors 8/4 Kahve Köpüğü 60 Ml
 • Neva Color 9.07 Kahve Köpüğü Saç Boyası
 • Dieci10 Perfect Kit Boya Açık Kahve Köpüğü 93
 • Lilafix 8.33 Kahve Köpüğü Tüp Boya
 • L’rouge Kahve Köpüğü / Renk; 6.03
Kahve Köpüğü Saç Rengi Tonları
Kahve Köpüğü Saç Rengi Tonları

Kahve Köpüğü Saç Rengi Tonları

Kahve köpüğü saç rengi esmer ve buğday tenlilere yakışmaktadır. Bu rengin iki farklı alt tonu vardır. Açık kahve köpüğü esmerlere uygunken; koyu kahve köpüğü ise, buğday tenlilerde iyi durmaktadır.

Kahve Köpüğü Saç Rengi Olan Ünlüler
Kahve Köpüğü Saç Rengi Olan Ünlüler

Kahve Köpüğü Saç Rengi Kimlere Yakışır?

Kahve tonları arasında yer alan kahve köpüğü saç rengi, her mevsime uyum sağlar ve kullanan kişiye doğal, aydınlık ve enerjik bir hava katar. Bu saç rengi daha çok esmer ve buğday tenlilere yakışıyor.

Kahve Köpüğü Saç Rengi Nasıl Elde Edilir
Kahve Köpüğü Saç Rengi Nasıl Elde Edilir

Kahve Köpüğü Saç Rengi Kullananlar

Kahve köpüğü saç rengi kullananların yorumlarını sizler için araştırdık ve derledik. Saç renginizi bu renge çevirmeden önce aşağıdaki yorumlara göz atmanızı tavsiye ederiz.

 • “Yıllardır kullandığım, toplu taşımada girdiğim her ortamda insanların sorduğu saç rengimin mucidi boya. Ayrıca saçlarımda asla sertleşme ve aşırı yıpranma yaratmadı. Tabi sonrasında ve süreklilikle kullandığım yağ bakım ürünleri mevcut.”
 • “Yıllardır kullandığım renk. Saçımda bakır duruyor. Harika!!”
 • “Renk koyu oldu, saçlarım açık renk olmasına rağmen. İstediğim tonu yakalayamadım.”
Kahve Köpüğü Saç Rengi Kullananlar
Kahve Köpüğü Saç Rengi Kullananlar

Kahve Köpüğü Saç Rengi Olan Ünlüler

Kahve köpüğü saç rengini kullanan ünlüler arasında Hollywood yıldızlarından Jennifer Lopez ile ülkemizden Hadise yer almaktadır. Her ikisinde de bu saç rengi mükemmel iyi durmuştur. Ten rengine uygun saç rengi olmasının yanında, doğru saç kesimi ile de kullanmış olmaları mükemmel durmasının sebepleri arasındadır.

Kahve Köpüğü Saç Rengi Kimlere Yakışır
Kahve Köpüğü Saç Rengi Kimlere Yakışır

Kahve Köpüğü Saç Rengi Bakımı Nasıl Olmalı?

Doğal saç görünümü veren bir renk olan kahve köpüğünün bakımı son derece kolaydır. Ancak boyalı saçlar için önerilen rutin bakımların yapılması gerekir. Boyalı saçlara uygun şampuan ve saç kreminin kullanımı, saçları ılık suyla yıkamak, haftada 1 kere saç maskesi uygulamak gibi bakımlar yapılmalıdır.

Kahve Köpüğü Saç Rengi Bakımı Nasıl Olmalı
Kahve Köpüğü Saç Rengi Bakımı Nasıl Olmalı
Kahve Köpüğü Saç Nasıl Elde Edilir
Kahve Köpüğü Saç Nasıl Elde Edilir
Kahve Köpüğü Saç Modeli
Kahve Köpüğü Saç Modeli
Kahve Köpüğü Saç Kimlere Yakışır
Kahve Köpüğü Saç Kimlere Yakışır

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
DMCA.com Protection Status