DüğünGenelSaçSaç Modelleri

Kır Düğünü Saç Modelleri

Kır düğünlerinin atmosferi bir başka güzel! Her genç kızın hayali gelinlik giymek ve güzel bir düğün yapmak.  Ve düğünde her şeyin mükemmel gitmesi her gelin için çok önemli. Bugün burada özellikle kır düğünü saç modelleri ve saç aksesuarlarından bahsedeceğiz.

 

İçindekiler

Kır Düğünü Saç Modelleri

 

Kır Düğünü Saç
Kır Düğünü Saç

Kır konseptli düğün için birbirinden farklı ve güzel saç modellerini sizler için sıraladık.

 

  1. Kır Düğünü Papatyalı Saç Modeli

 

Kır Düğünü Papatyalı Saç Modeli
Kır Düğünü Papatyalı Saç Modeli

 

Seviyor sevmiyor seviyor seviyor diyelim … papatya falına girmeden güzel bir örgüye adeta bir aksesuar amacı taşıyan papatyalar serpiştirelim ve gözleri kamaştıralım. Özellikle bu modeli sırt dekolteli bir gelinlikle tamamlayabilirsiniz.

 

  

  1. Düğün Örgü Saç Modeli

 

Düğün Örgü Saç Modeli
Düğün Örgü Saç Modeli

Önden taç misali örgülü ve çiçeklerle süslediğiniz bu model, oldukça kullanışlı ve zarif gösterir.

 

  1. Kır Düğünü Açık Saç Modeli

 

Kır Düğünü Açık Saç Modeli
Kır Düğünü Açık Saç Modeli

 

Romantik ve Retro tasarımlardan hoşlanan gelin adayları için bu model tam onlara göre! Önden arkaya doğru sarmal biçimde toplanmış ve aralarına inciler takıp saçları salık bırakıp bir kır düğünü için saç modeli düşünebilirsiniz.

 

 

  1. Çiçek Taçlı Kır Düğünü Gelin Saçı

 

Çiçek Taçlı Kır Düğünü Gelin Saçı
Çiçek Taçlı Kır Düğünü Gelin Saçı

Ruhu özgür olan gelinlerimiz için alışıla gelmiş saç modelleri yerine daha dikkat çekici ve bohemlik yaratmak adına düz bir atkuyruğu veya salaş iki taraftan örgü yaptırmak da bir tercih meselesi. Hadi konsepte de uygun olsun diye saçımıza da çiçekli kocaman bir taç takalım.

 

Kır Düğünü Saç Aksesuarları

 

Kır Düğünü Saç Modeli
Kır Düğünü Saç Modeli

Kır düğününde saç modellerine dikkat ettiğimiz kadar saç modellerini güzelleştiren ve son noktayı koyan aksesuara da değinmeden olmaz.  Gelinlerimiz zaten güzeldir ama onları bir aksesuarla da taçlandırırsak güzelliğine güzellik katmış oluruz. Lafı fazla uzatmayalım, birkaç özellikle kır konseptli düğünde kullanılacak aksesuarlara değinelim!

  

Gaios Design –Aurora Saç Aksesuarı

 

Kır Düğünü Canlı Çiçek
Kır Düğünü Canlı Çiçek

Genellikle orta veya uzun saçları olanlar için ideal bir aksesuar. Saçınızı yarım bir şekilde toplayıp bu taşlı aksesuarı takabilirsiniz.

 

Gaios Design-Carolyn Vual Saç Aksesuarı

 

Kır Düğünü Canlı Saç Modeli
Kır Düğünü Canlı Saç Modeli

 

Biraz Vintage azıcık da romantik bir hava katmak isteyenler için bu saç aksesuarını düşünebilirsiniz. Kısa-orta-uzun saçların rahatlıkla kullanabileceği; ve saçlarınızı ister açık isterseniz toplu bir vaziyette yapıp bu aksesuarla taçlandırabilirsiniz.

  

Büyük & Açık Renk Çiçek Jennifer Behr Saç Aksesuarı

 

Çiçek Jennifer Behr Saç Aksesuarı
Çiçek Jennifer Behr Saç Aksesuarı

 

Alışılmışın dışına çıkmak isteyenler için ve madem kır düğünü, kıra yaraşır çiçekleri neden aksesuar yapmayalım?  Evet, kocaman çiçekleri kısa saçlarınızla birleştirdiğimizde –görselde de görüldüğü gibi- oldukça sade ve modern bir görünüm elde etmiş olursunuz.

 

Ensede Topuz & Jennifer Behr İnci ve Yıldız Detaylı Tokalar

 

Jennifer Behr Yıldız Detaylı Tokalar
Jennifer Behr Yıldız Detaylı Tokalar

 

Orta ve uzun saçlı kadınların ensede yaptırdığı topuzunu yıldız ve inci detaylı tokalarla süslemesi ile kır düğününde tüm kadınların gözdesi olacağını söyleyebiliriz. Görselde de görüldüğü gibi oldukça zarif bir görünüm sağlamış olursunuz.

 

  

Yarım Toplu Kısa Saç & Çiçek ve Yaprak Detaylı Twigs & Honey Saç Aksesuarı

 

Yarım Toplu Kısa Saç & Çiçek ve Yaprak
Yarım Toplu Kısa Saç & Çiçek ve Yaprak

 

Yine kısa saçların hayran kalacağı bir aksesuardan bahsetmek istiyoruz. Özellikle kısa saçlı kadınların düğünlerde özel bir saç yaptırmasına gerek kalmıyor. Zira çoğu zaman sade bir fön veya maşa yeterli olabiliyor. Sadelikten yana olanlar görseldeki aksesuarla masum ve zarif bir görünüm elde etmeniz mümkün.

 

Gaios Design – Sweetheart Taç

 

Çiçekli Saç Modeli
Çiçekli Saç Modeli

 

Rustik, romantik, vintage ve aynı zamanda sıra dışı bir hava kattıran Sweatheart Taç, orta ve uzun saçlı kadınların tercih edebileceği bir modeldir.

Kır Düğünü Saç Modelleri Galerisi

 

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
DMCA.com Protection Status