GenelSaçSaç Modelleri

Kısa Saç Modelleri 2021

Kısa saçın modası hiç geçmez. Kısa saçla her zaman cool ve tarz gözükmeniz mümkündür. Ancak önemli olan yüz hatlarınızı bilip doğru modeli kestirmek ve modele uygun şekiller verebilmektir. O zaman tam anlamıyla hem saçın hakkını vermiş olursunuz hem de görünüş olarak sizde çok daha iyi duracağını söyleyebiliriz.

 

2021 Kısa Saç Modelleri

 

Farklı Kısa Saç Modelleri
Farklı Kısa Saç Modelleri

 

Sol taraftaki saç modeli ve saç rengiyle kendi yaşından bir tık daha yaşlı ve bakımsız gözükürken; sol taraftaki kısa, katlı ve grinin ahenkle saçlarında birleşmesiyle olduğundan daha genç ve fresh gözükmüştür. Aslında kendinize yakışan rengi ve saç şeklini bulunca hiç ondan vazgeçmezsiniz.

 

 

Lob Kesim Saç Modeli

 

Lob Kesim Seç Modeli
Lob Kesim Seç Modeli

 

Bob değil de lob model, “çok kısa olmasın omzumda olsun “ demenin uygulamaya dökülmüş halidir. Taze ve modern görünmek isteyenlerin tercihidir. Kuaföre gidince saç kestirmek isteyip kararsız olanların modeli diyoruz aslında.

 

Lob Kesim Seç Modelleri
Lob Kesim Seç Modelleri

 

Klasik Peri Kesimi Saç Modeli

 

Klasik Pixie Saç Kesimleri
Klasik Pixie Saç Kesimleri

 

Bu modeli tercih eden kadınlara halk arasında daha çok cesur ve çılgın olarak tabir edilirler. Daha maskülen ve daha sıra dışı modeli gencinden yaşlısına tercih edenler vardır.

 

Klasik Pixie Saç Kesimi
Klasik Pixie Saç Kesimi

 

Oldukça kullanışlı ve pratik bir saç modelidir ve bu model aynı zamanda nasıl şekil versem diye de çok fazla kafa yormanızı gerektirmeyecek modeldir.

 

Küt Kısa Saç Modeli

 

Küt Kısa Saç Modelleri
Küt Kısa Saç Modelleri

 

Küt ve kat verilmeden kesilen bir saç geleceğe yatırımdır. Saç uzadıkça düz şekilde uzayacak ve kestirmek istediğiniz modeli rahatlıkla uygulayabileceksiniz.

 

Küt Kısa Saç Modeli
Küt Kısa Saç Modeli

 

Eğer katlı bir saç kestirdiğiniz taktirde katlarının boyunu bir tık eşit derecede kestirmeniz gerekir yoksa saçınız bir tık uzadığında yapmak istediğiniz modeli ayarlayamayabilirsiniz. Ve ayrıca kilolu ve boyunuz kısa ise tercih etmeniz gereken bir model olduğunu da söylemeden geçmeyelim.

 

Bob Kesim Modeli

 

Bob Kesim Modeli
Bob Kesim Modeli

 

Oldukça tarz bir model olan bob kesim saç modeli ile harika görünmeniz mümkündür. Saçlarınız kıvırcık ise çok tatlı duracaktır. Ancak düz bir saç yapısına sahipseniz saç şekillendirici kremlerle dalgalı bir hava verebilirsiniz.

 

Kaküllü Kısa Saç Modeli

 

Kaküllü Kısa Saç Modelleri
Kaküllü Kısa Saç Modelleri

 

Hem kakül hem de kısa saç olması sizi olduğunuzdan daha sevimli ve hoş gözükmenizi sağlayacaktır. Görselde görüldüğü gibi, saçlarınızı toplarsanız yüzünüz ve kakülünüz ön plana çıkacaktır.

 

 

 

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu