SaçSaç Rengi

Kum Sarısı Saç Rengi

Kış aylarında genelde koyu saç rengi hakimdir, ancak bahar gelir gelmez herkes koyu renk saçlardan kurtulmak ister. Koyu renk saçlarınızdan gerçekten sıkıldıysanız, sizin için mükemmel bir önerimiz var: kum sarısı saç rengi

Kum sarısı saç rengi, sahil kenarındaki kumlar gibi küllü, açık sarı ve kumlu kahverengi patlamalarla boyutlandırılmış bej, altın sarısı karışımı bir renktir. Kum sarısı rengi, saçlarınızı olduğundan daha canlı, parlak ve çekici gösterecek. Yüzünde daha genç bir görünüm arayanlar bu rengi mutlaka denemeli.

Seçebileceğiniz birçok sarı saç tonu var. Platin sarısından kumlu sarıya, küllü sarıdan bal karamel sarısına pek çok çeşit mevcut. Yaz için içinizi ısıtacak sarı tonda renkler arıyorsanız, kumlu sarı, doğal kumlu sarı gibi daha sıcak tonlar yaz ve bahar ayları için harika bir tercih olur. . Bu renk size ayak parmaklarımızı kuma batırma, deniz kenarında kokteyl içme ve teninize tuz basma hissiyatı verecek. Tam bir yaz rüyası.

Kum Sarısı Saç Rengi Kimlere Yakışır?

Yazın güneş parladığı ve sıcaklıkların artmaya başladığı an, saçlarımızda heyecan verici değişik bir şey yapmanın hayalini kurmaya başlarız, örneğin sarı tonda vurgular yapmak gibi. Havanın 20 derecenin üzerine çıkmasına bile gerek yok ve yaz başlar başlamaz bikinileri seçiyoruz, yaz akşamları hiç bitmesin istediğimiz partiler planlıyoruz ve saçlarımıza o mükemmel, yaza özgü sarışın güncellemeyi yaptırmak için kuaförden randevu ayarlıyoruz.

Kum sarısı saç rengi hemen hemen her saç modeline uygun çok şık görünen bir renk. Peki kum sarısı saç rengi en çok kimlere yakışır, hangi tenle uyumlu ve hoş görünür? Kum sarısı renkleri daha çok açık, kumral ten renklerinde kendini belli eder ve natural bir görünüm yaratır. Sarışın veya kumralsanız hiç vakit kaybetmeden bu rengi denemelisiniz.

Kum Sarısı Saç Rengi Nasıl Elde Edilir?

Kum sarısı saç rengini oluşturmak için, renk uzmanı birine danışın. Muhtemelen orta derecede kirli bir sarı tonuyla başlamak isteyecektir. Doğal olarak kirli sarı saçlarınız varsa, şanslısınız! Değilse, renk uzmanınız mükemmel bir temel oluşturmak için doğal saç renginizi koyulaştıracak veya açacaktır. Mükemmel temel renge sahip olduğunuzda, renk uzmanınız en bozulmamış kumsallara rakip olacak bir renk tonu yaratmak için orta ve açık sarı tonlarını elle boyamak için balyaj tekniğini kullanacaktır.

Her kum sarısı rengin dönüşüm süreci, üzerinde çalıştığınız temel renge bağlıdır, bu nedenle herkese uyan tek bir renklendirme tekniği yoktur. Orijinal saç renginize veya saç tipinize bağlı olarak ideal saç rengini yakalamak kişiden kişiye önemli ölçüde değişir. Kum sarısı elde etmek için büyük olasılıkla doğal saçınızı biraz açmanız gerekecek.

Kum sarısı saç rengini evde kendiniz denemek istiyorsanız küllü kumral saç boyası kullanabilirsiniz. Bu konuda en çok tercih edilen saç boyalarından biri Garnier Color Naturals 7.1. Kum sarısı, küllü kahveye oldukça yakın bir saç rengidir. Kum sarısı saç renginin bu kadar popüler bir ton olmasının sebebi çok doğal durması olabilir.

Kum Sarısı Saç Boyası Numaraları

  • Miss Magic Herbal Extract Set Paint No: 9.2
  • Wella Koleston Perfect Me No: 12/1
  • Neva Naturalis Saç Boyası No: 7.08
  • Element Hair Color 60 ml No: 7.03
  • L’Oreal Paris Excellence Creme No: 8.1
  • Garnier Color Naturals No: 7.1
  • Glam Look No: 8.31, 8.11, 8.00 karışımı
  • Herbatint Ff5 Bitkisel Blond Sable Kum Sarısı

Kum Sarısı Saç Rengi Modelleri

Saç renginizi mi değiştirmek istiyorsunuz? O halde bir sonraki randevunuzdan önce, en popüler kum sarısı saç rengi fikirlerinin olduğu bu ilham verici fotoğraflara bir göz atın derim!

En doğru kum sarısı rengi, ilham aldığı plaj tatilleri kadar pastoral, soft, tozlu, pudramsı bir renk tonudur. Işığı yansıtan bir parlaklık ile saf pigmentler sağlar, ayrıca havalı, canlı, sıcak ve zengin bir duruşu var.

Kumlu sarı bir ombreden daha kusursuz bir şey var mı? Ombre dokunuşlarıyla elde edebileceğiniz sıcak, havalı, çekici, fildişi vurgular..

Kum sarısı saçları seviyorsanız sıcak ve soğuk tonların uyumlu bir şekilde harmanlanmasını düşünebilirsiniz. Baktığınız kum rengi türüne bağlı olarak, doğadaki gerçek kum gibi soğuk veya sıcak tonlar olabilir. Bu koyu kumlu sarı renk ilk bakışta baştan aşağı sıcak tonda görünüyor. Ancak, daha yakından bakarsanız saça maksimum parlaklık veren sert vurguların ve soğuk ışıkların saçıldığını göreceksiniz.

Kumlu sarı balayage saçınızın parlaklığını arttırır. Açık kahverengi köklerden kumlu sarı uçlara geçiş yapan bu model, içinden sızan sıcaklıkla saçlarınızı daha hacimli ve canlı tutar. Havalı vurgulara sahip bu rengi denemeye var mısın?

Bu ışıl ışıl kum sarısı vurgular, özellikle ince olan saçlarda daha fazla hacim yaratmak için mükemmel bir seçimdir. Balayage veya ombre tekniğinden farklı olarak, bu kumlu sarı vurgular daha açık renktedir. Bu renk buklelerinize doğal görünen ve oldukça fazla derinliğe sahip bir tarz katacak.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
DMCA.com Protection Status