SağlıkCinsellik

Limonun Cinsel Organa Faydası

Hayat sana limon verdiğinde, harika seksin tadını çıkar!

Limon suyu inanılmaz bir içecektir – tadı harikadır, sağlığımızı korur ve en önemlisi cinsel gücü artırır. Peki, limonun cinsel organa faydası var mı, varsa bu faydasından yararlanmak için limonu nasıl kullanmalıyız? Limon cinsel organa sürülürse ne olur? Hepsi ve daha fazlası için okumaya devam edin.

İçindekiler

Limon Cinsellik İçin Faydalı Bir Besin Mi?

Limon Cinsellik İçin Faydalı Bir Besin Mi
Limon Cinsellik İçin Faydalı Bir Besin Mi

Sağlıklı bir yaşam tarzının ayrılmaz bir parçası dengeli bir diyet, bol miktarda egzersiz ve harika bir cinsel yaşamdır.

İnternet modası geçmiş diyetler, yeni egzersiz rutinleri ve tabii ki libido artırıcı haplar ve iksirlerle dolu. Aramızda daha fazla sağlık bilincine sahip olanlar, ister diyet seçimi yoluyla isterse yalnızca doğal bazlı takviyeleri kullanma kararı yoluyla olsun, temiz sağlıklı yaşamın faydalarını bilecektir – bununla birlikte, cinsel dürtünüzü güçlendirmek istiyorsanız, doğal bir çözüm var mı?

Cevap evet ve muhtemelen bunu duyduğunuzda şok olacaksınız. Suyunuza biraz taze sıkılmış limon suyu eklemek, düşük libidonuza doğal çözüm olabilir. Limonun cinselliğe faydası olarak başka neler vardır diye soracak olursanız, okumaya devam edin.

Kan Akışını Artırır

Limonlu su vücudunuz için en iyi seçenektir. Her şeyden önce, diyetinize limon suyu eklemek kabızlık semptomlarını yatıştırır, bir anti-inflamatuardır ve genel kan akışınızı artırır. Kan akışı, cinsel dürtümüzden ve yatak odasında ne kadar iyi işlev görebileceğimizden bahsederken en önemli şeylerden biridir! Şaşırtıcı kan akışı, ereksiyon kalitesi, dayanıklılık ve zevkle bağlantılıdır.

Seks söz konusu olduğunda, limonlu su tek başına su içmekten daha iyidir. Dehidrasyon, kan akışıyla bağlantılı olduğu için libidonuzu etkiler. Bu yüzden dikkat edin, vücudunuz susuz kaldığınızda sinyaller gönderir – onları kaçırmamaya çalışın! Bazen vücudumuzun bize gönderdiği işaretleri fark etmeyiz.

Testesteron Seviyelerini Optimize Eder

Limon suyu, testosteron seviyenizi optimize etmeye yardımcı olur. Limon, testosteronu etkileyen B1, B2, B3 ve B6 vitaminlerini içerir.

Düşük testosteron seviyeleri (erkeklik hormonu) sekse olan ilginin azalmasına ve bazı durumlarda ereksiyon problemlerine neden olabilir. Sertleşme sorunları sadece libidonuzla ilgili sorunlara neden olmakla kalmaz, aynı zamanda ruh sağlığınızı da etkiler.

Günde bir kereden fazla limon suyu içmek, testosteron seviyelerini optimize edebilir ve cinsel dürtünüzü artırabilir. Kısacası, limonu cinsel organa sürmek yerine, limonlu su içmek veya limonu beslenme listenize ekleyerek, cinsel sağlığınızı iyileştirebilirsiniz.

Cinsel Dürtüyü Artırır

Limonlu su, zihinsel sağlığınıza yardımcı olduğu için cinsel dürtünüz için harikadır. Limon, çeşitli dejeneratif durumlara ve hatta bazı beyin hastalıklarına karşı çalışan antioksidan ve antienflamatuar işlevlere sahiptir.

Libidonuz kırılgan olabilir, bu yüzden onunla ilgilenmek için elinizden gelenin en iyisini yapmalısınız. Stres, depresyon ve kaygı ruh sağlığımızı etkiler, bu da libidonuz üzerinde feci bir etkiye sahiptir.

Limonlu su içmek kendinizi daha sakin ve mutlu hissetmenizi sağlar. Ruh haliniz libidonuzu etkiler çünkü beyniniz yüksek oksijen tüketen metabolik hızı nedeniyle oksidatif hasara karşı savunmasızdır. Bu nedenle askorbik asit, beyindeki oksidatif stres ile size yardımcı olur ve iç dengeyi yeniden kazanmak için önemli ve en etkili takviyedir.

C vitamini, gezegendeki en iyi bilinen vitamindir, ancak herkes onu doğurganlıkla ilişkilendirmez. Limon, bir antioksidan olan çok fazla C vitamini içerir. Limonlu su içmek, vücut hücrelerinin kendilerini onarmasına yardımcı olur. Beyler, sperminizi neyin oluşturduğunu hiç düşündünüz mü? Sperm ile karışan sıvıya seminal plazma adı verilir ve yüksek konsantrasyonda C vitamini içerir. Vücudunuzdaki C vitamini miktarı ne kadar fazlaysa sperminizin kalitesi o kadar yüksektir.

Kilo Vermeye Yardımcı Olur

Bazen susamayı aç olmakla karıştırırız ve bu, limonlu su içmeyi düşünmeye başlamanız gereken en önemli aşamadır. Limonlu su, sadece suyun “tadını” sevmeyen bizler için mükemmeldir. Gazlı, şekerli içecekleri kesmenize ve kilo vermenize yardımcı olur.

Uyandığınızda kendinize taze sıkılmış limon suyu ve su için, güne en iyi şekilde başlayacaksınız. Daha iyi göründüğünüzü hissettiğinizde, cinsel dürtünüz daha yüksektir. Güven bulaşıcıdır – Limonlu su onu artırmak için birçok şey yapar – yüksek C vitamini seviyeleri nedeniyle cildinize yardımcı olur (ki bu aynı zamanda kırışıklık belirtilerini de azaltır), kuru cildi yaşlanmaya ve güneş hasarına karşı korur.

Limonlu su içmek daha iyi görünmenizi ve hissetmenizi sağlar ve bu yüzden libido artar! Ancak her şeyin fazlası zararlı olduğu bilincinde olarak, limonlu su ve limon tüketin.

 

Ağrı Kesici Özelliğe Sahiptir

Limonlu su böbreklerinizi böbrek taşlarından, sizi cinsel ilişki ve idrar yaparken ağrıdan korur. Günde iki kez limonlu su içmek böbrekte taş oluşum oranını azaltır. Normalde libido ile böbrek sağlığını ilişkilendirmeyiz ama acı ve zevk arasındaki bağlantı açıktır. Limonlu su, cinsel dürtünüzü kontrol etmenize yardımcı olur ve sizi böbrek taşı nedeniyle ağrı hissetmekten korur. Kilonuz aynı zamanda libidonuzu da etkiler.

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
DMCA.com Protection Status