DiyetGenelSağlık

Lipogel Zayıflama Jeli

Arkadaşlar bildiğiniz üzere piyasa da ki tüm zayıflama üzerine olan ürünlerin incelemesini yapıyoruz, lipogel zayıflama jeli de bölgesel zayıflama için yeni bir ürün olarak öne çıkıyor.

Bu yazımda lipogel zayıflama jeli hakkında incelemelerde bulunacağım. Sağlık bakanlığı onayı olduğu iddia edilen ürün, kaba taslak sürüldüğü noktada ki yağları parçalıyor ve vücuttan deri yoluyla atıyor. Bana en ilginç gelen de bu deri yoluyla yağların vücuttan atıldığı iddia ediliyor, hatta beyaz giymemeniz tavsiye ediliyor.

Lipogel Zayıflama Jeli Nasıl Kullanılır

 

lipogel zayıflama
lipogel zayıflama

 

Bildiğiniz üzere lipogel zayıflama jeli, bölgesel zayıflamak için tavsiye ediliyor. Bölgesel uygulayacağınız bölgeye gün içerisinde 2 defa lipogel zayıflama jeli uygulamanız öneriliyor. Bunlardan ilk seansın gün içerisinde, ikinci seansında yatmadan önce olması tavsiye ediliyor. Bir diğer husus ise lipogel zayıflama jeli lokal olarak bölgeye uyguladıktan sonra kesinlikle bu yeri temizlemeyin, su ile yıkamayın.

 

Lipogel Zayıflama Jeli Hangi Bölgelerde Etkili

 

Lipogel zayıflama jeli altı bölgede etkili olduğu öne sürülüyor. Bu bölgeler ise;

  • Yüz bölgesi,
  • Karın bölgesi,
  • Kol bölgesi,
  • Bacak bölgesi,
  • Göğüs bölgesi,
  • Bacak bölgesi olarak belirlenmiştir.

Lipogel zayıflama jeli deriden emilerek yağları parçaladığı ve deriden tekrar parçalanmış bir şekilde atıldığı iddia edilmektedir.

 

Lipogel Zayıflama Fiyatları

 

lipogel zayıflama jeli
lipogel zayıflama jeli

 

Lipogel zayıflama jeli fiyatları kutusu yani 150 ml ürünü 59 TL’den başlıyor. 1 kutusu 15 gün giden bu ürünün, 30 günlük kullanım olan 2 kutusu 99 TL’den, 4 kutusu da 159 TL’den satışa çıkıyor.

Bu ürünü kendi resmi satış sitesinden yada bazı anlaşmalı sitelerden tedarik edebilirsiniz, fakat kargo ücretini de siz ödeyebiliyorsunuz.

 

Lipogel Kullanıcı Yorumları

 

Lipogel zayıflama jeli kullanıcı yorumlarına bakacak olursak genel kanı sürüldüğü bölgeyi çok yaktığı, herkes neredeyse bundan şikayetçi oluyor. Sürülen bölgeyi anından yakma hissi veriyormuş. Bunun dışında hiç işe yaramadığını söyleyen de oluyor işe yaradığını söyleyende bunların hepsini aşağıda vereceğim.

Yalnız şunu da söylemeden geçemeyeceğim, sitelerinde vermiş oldukları 3 tane bu şekilde zayıfladığı iddia edilen kullanıcıları yabancı sitelerde gördüm, isimleri farklıydı, bunları da aşağıda siz değerli okuyucularıma göstermeyi boynumun borcu bilirim.

 

Lipogel Kullanım Uyarısı

 

Lipogel zayıflama jeli kullanacaklara en önemli tavsiye, yağ yakımı sonrası vücuttan kir çıkacağı için açık renk kıyafet giymekten kaçınmalarıdır. Lipogel yağları deri yoluyla attığı iddia edilmektedir, bu da kıyafetlerinizi kirletebilmektedir.

Lipogel zayıflama jelini kullanmadım, sadece kullanan kişilerin yorumlarından yola çıktım. Görüldüğü üzere memnun kalan da var, memnun kalmayan da var. Bu sizin tercihiniz, fakat sitelerinde koşu, yürüyüş ile kilo vermiş yabancı insanları bu yöntem ile kilo vermiş gibi göstermeleri beni üzdü doğrusu. Benim sizlere tavsiyem ne kullanırsanız kullanın her gün yarım saat yürüyüş yada koşudan vazgeçmeyin.

Umarım yararlı olmuştur, aşağıda bir adet video paylaşacağım. Lipogel zayıflama jelini kullanan arkadaşlar aşağıdaki yorum bölümüne lütfen ürün hakkında ki düşüncelerini yazsınlar, bu diğer kullanıcıları aydınlatma açısından çok iyi olacaktır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
DMCA.com Protection Status