TikTok Fenomenler

Melih Erdem Saç Rengi | Tarzı ve Kombinleri

İlk olarak Esra Erol ve Zuhal Olcay’da gördüğümüz Melih Erdem şimdide Tik Tok fenomeni olarak karşımıza çıkıyor. Tekirdağ’da yaşayan ve asıl mesleği kuaför olan ünlü sosyal medya fenomeni, 1995 doğumludur.

 

Melih Erdem Beyzbolcu Stili
Melih Erdem Beyzbolcu Stili

 

Son olarak internete düşen ifşa videosu ile gündeme gelen Melih Erdem, bu görüntüler hakkında herkesten özür dilemiştir. 15 yıllık çocukluk arkadaşı tarafından haince yapılmış bir davranış olarak nitelendiren bu olay için büyük küçük herkesten özür dilemiştir.

 

 

Melih Erdem Saç Sakal Kesim
Melih Erdem Saç Sakal Kesim

 

Tik Tok platformunda 27 milyon beğenisi ve 1.3 milyon hayranı bulunan ünlü fenomen Instagram ve Youtube platformlarında da boy göstermektedir.

 

Melih Erdem Gözlük Ceket Kombini
Melih Erdem Gözlük Ceket Kombini

 

Sizlere bu yazımda Melih Erdem’in stili ve kombinlerini vereceğim. Birbirinden farklı kombinleri olan ünlü fenomenin özellikle kış kombinleri çok güzel, ayrıca farklı saç tarzı ile dikkat çeken sosyal medya fenomenini tüm görsellerine galerimizden ulaşabilirsiniz.

 

Melih Erdem Saç Tarzı ve Kombinleri

 

Melih Erdem Saç Stili
Melih Erdem Saç Stili

 

Son olarak sarıya boyattığı saçları ile dikkat çeken Melih Erdem, genelde kışlık kombinleri ile öne çıkıyor. Sizlere bir kaç farklı kombin sunacağım, galeriden tüm görsellere ulaşabilirsiniz.

 

Melih Erdem Köpeğiyle
Melih Erdem Köpeğiyle

 

Kendisi kuaför olduğu için saç kesimine ve stiline dikkat eden Melih Erdem’in farklı stilde saç stilini görebilirsiniz. Aşağıda ki galeriden bir çok farklı Melih Erdem fotoğrafına ulaşabilirsiniz. Ayrıca Tik Tok Fenomenleri kategorimizden diğer sosyal medya fenomenlerinin kısa biyografisine ve kombinlerine ulaşabilirsiniz.

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
DMCA.com Protection Status