Diyet

Meltem Şarkışlalı Diyet Listesi

Ünlü Estetisyen Meltem Şarkışlalı, ahtapot zayıflama sistemi ile bölgesel incelmeyi sadece tek seansla sağlıyor. İstanbul ili Ataşehir ve Mecidiyeköy Zayıflama Merkezlerinde uzman kişiler tarafından bölgesel incelme ve kilo takibi yapılıyor.

Fazla kilolar ve yağlar çağımızın vebası. Hemen hemen her 3 kişiden 2 kişide böyle bir problem yaşanıyor. Ancak kilolardan öte fazla bölgesel yağlar kişiler tarafından daha fazla sorun aslında. Göbek yağları, basen, yan simitler, bacak içleri, kollardaki fazlalıklar ve gıdı pek çok kişinin ortak problemi. Ancak ahtapot zayıflama sistemi sayesinde artık bu problemler problem olmaktan çıkıyor.

Meltem Şarkışlalı Ahtapot Zayıflama Yöntemi Nedir?

Ahtapot zayıflama dünyada en yeni trendlerden bir tanesi. Türkiye’de de çok yeni bir sistem. En önemli özelliği ameliyatsız, ağrısız ve acısız olarak bölgesel yağlarda etkili olması. Yağ hücrelerini tanımlayarak vücuda şaşırtmaca yapan bir yöntemdir.  Ayrıca herhangi bir yan etkisi olmamakla birlikte seans sırasında hastaların acı ve ağrı yaşamaması ile bölgesel zayıflama konusunda tercih edilen sistemler arasındadır.

Ahtapot Zayıflama İşe Yarıyor Mu?

Ahtapot zayıflama sisteminde minimum 5 cm, maksimum 14 cm incelme mümkün. Ancak yağ oranına göre değişebilir.

Ahtapot Sistemi İle Nasıl Zayıflanır?

Bu sisteme ahtapot denilmesindeki en önemli özelliği 5 etkinin bir arada kullanılabilmesi. Bu sistemde yağı hem tanımlayıp hem atmaya başladıktan sonra vücuttaki sarkmayı engeller. Aynı zamanda sıkılaşmayı sağlar ve toparlar.

Meltem Şarkışlalı
Meltem Şarkışlalı ahtapot zayıflama

Ahtapot sistemi, tek seans ve ortalama 2,5 saatte yapılıyor. Ancak sonrasında hasta düzenli takip ediliyor. Sürekli telefonla iletişime geçerek, kişilere alışkanlıkları ile de ilgili yardımcı olmaya çalışılıyor.

Ahtapot zayıflama uygulamasında yağlar idrar yoluyla atılabiliyor. Bunun için hastanın o gün içerisinde 2,5 litre su içmesi önemlidir.

Ahtapot Zayıflama Sonrası Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Günde en az 2-2,5 litre su içilmeli.
  • Alkol kesinlikle kullanılmamalıdır.
  • Sağlıklı beslenmeye özen verilmeli.

Meltem Şarkışlalı Ahtapot Zayıflama Kimlere Yapılır?

16 yaşından 70 yaşına kadar pek çok kişiye uygulanabiliyor. Ancak hamileler üzerinde uygulanması söz konusu değildir. Ayrıca organ eksikliği bulunan kişilere de uzman denetimlerinde uygulanıyor.

Ahtapot Zayıflama Sistemi Tercih Eden Ünlüler

Yurtdışında da oldukça popüler olan bu sistemden ülkemizde Teknik Direktör Yılmaz Vural memnun kaldığını ve bu işlem sonrasında 7 cm incelme gerçekleştiği bilinmektedir.

Hüner Biber

16 Mayıs 1993 yılında Rize'de doğdum. 2020 yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümünden mezun oldum. Okumayı, yazmayı ve araştırmayı seven biri olarak güncel ve trend olan konuları sizinle paylaşacağım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Başa dön tuşu
DMCA.com Protection Status