GenelKim KimdirSaçSaç Rengi

Meyra Saç Rengi | Tarzı ve Kombinleri

Saçları ile dikkat çeken güzel sanatçı Meyra’nın bu yazımızda kim olduğuna biraz değindikten sonra, sizlere saç rengi, saç modelleri ve tarzına dair küçük ipuçları vereceğiz.

Yazı sonunda ise çok aktif kullanmasa da belli aralıklar ile içerikler paylaştığı instagram hesabını vereceğiz. Tüm görsellerine ve videolarına ulaşabilirsiniz.

 

Uzun Dalgalı Kızıl Saç Rengi
Uzun Dalgalı Kızıl Saç Rengi

 

Meyra Kimdir

 

Meyra Kısa Düz Saç Modeli
Meyra Kısa Düz Saç Modeli

Müziğe küçüklükten beri yetenekli olan Meyra, 9 yaşındayken ünlü bir bestekar olan Avni Anıl tarafından keşfedilmiştir. Daha sonrasında ise henüz 10 yaşındayken İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Musikisi Devlet Konservatuarına kabul edilen Meyra, 18 yaşındayken mezun olmuştur.

Henüz lise yıllarında iken çeşitli ünlü sanatçılara geri vokallik yapmıştır. 1996 yılında yayınladığı albümü vesilesi ile Kral TV Video Müzik Ödülleri’nde en iyi çıkış yapan sanatçıya aday olmuştur, fakat o yıl ödülü Özlem Tekin almıştır.

 

Meyra Kimdir
Meyra Kimdir

 

İlk albümünden sonra ABD’de yaşamaya karar veren güzel sanatçı 5 yıl süresince “New World School of The Arts” okulunda akademik opera eğitimi almıştır.

2003 yılında Türkiye’ye kesin dönüş yapan güzel sanatçı üçüncü stüdyo albümü olan “Başka bir Kadın” albümünü piyasaya sürmüştür.

 

Meyra Karamel Saç Rengi
Meyra Karamel Saç Rengi

 

Meyra Nerelidir ve Kaç Yaşındadır

 

Meyra Dalgalı Kızıl Saç Rengi
Meyra Dalgalı Kızıl Saç Rengi

 

Asıl ismi Hümeyra Toparlak (Ilıcak) olan ve sahne adı olarak ilk çıktığı yıllarda Hümeyra ismini kullanan daha sonra ise Meyra ismini kullanan güzel sanatçı 20 Mart 1978 İstanbul doğumludur.

 

Meyra Dalgalı Kızıl Saç Modeli
Meyra Dalgalı Kızıl Saç Modeli

 

Meyra Saç Rengi ve Modelleri

 

Meyra Açık Kırmızı Saç Rengi
Meyra Açık Kırmızı Saç Rengi

 

Güzel sanatçının özellikle kızıl saçları çok beğeniyor. Bizde sizlere daha önce ki saç modellerinden olan karamel ve sarı renk tonlarından oluşma saç renklerini ve kızıl saç modellerini yazımız içerisinde vereceğiz.

Yazı sonunda bulunan galerimizden güzel sanatçının tüm güzel saç modelleri ve renklerine ulaşabilirsiniz.

 

Meyra Kızıl Kahküllü Saç Modeli
Meyra Kızıl Kahküllü Saç Modeli

 

Meyra Instagram Hesabı

 

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Meyra (@officialmeyra)’in paylaştığı bir gönderi

Instagram hesabını da yukarıda veriyorum, görselleri ve videolarını instagram hesabından takip edebilirsiniz. Çok sık kullanmasa da zaman zaman içerik paylaşıyor.

 

Meyra Sarı Saç
Meyra Sarı Saç

 

Son olarak aşağıda ki galeride tüm saç modelleri ve saç tarzına dair görselleri verdim, herhangi bir görsele tıklayarak galeri sayfasına yönelip yüksek boyutta görüntüleyebilirsiniz.

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
DMCA.com Protection Status