SaçSaç ModelleriSaç Rengi

Mikro Kaynak Saç Fiyatları

Mikro kaynak saç fiyatları belirlenirken, kullanılan saçın gramajı dikkate alınmaktadır. Yani mikro kaynakta, taktırdığınız kaynak miktarıyla doğru orantılı olarak fiyatlar da artmaktadır.

Uzun saç her zaman kadınların sığınak noktası gibidir. Çünkü her kadın, mutlaka hayatının bir döneminde çok uzun saçlar kullanmış ve aurasını da unutamamıştır, değil mi? İşte o kalıcı etkiyi yaratmanın ve saçlarınızla girdiğiniz her ortamda dikkat çekmenin en kestirme yolu da mikro kaynak yaptırmak olacaktır.

Şimdi gözlerinizi kapatın ve kendinizi en güzel halinizle hayal edin. İşte aklınıza gelen o resmin belki de en önemli parçalarından birisi, saçlarınız olacaktır. Saçlarınız, sizin görünümünüzü tamamen değiştirmekte, eğer bakımı ve özeni ihmal edilmiyorsa her kıyafetinizi de kurtarmaya yetmektedir.

Günümüz koşulları v.s. göz önüne alındığında mikro kaynak saç boyunda saçlara sahip olmak oldukça zor olabilir. Ancak uzun saç seviyorsanız bunun da en kestirme yolu, mikro kaynak yaptırmanız olacaktır. Buyrun, şimdi sizi bu konuda biraz daha bilgilendirmemize izin verin…

 

Mikro Kaynak Saç Nedir

Mikro Kaynak Saç Nedir
Mikro Kaynak Saç Nedir

 

Mikro kaynak, saç diplerinize küçük tutamlar halinde saç eklenmesi işlemine verilen isimdir. Yani saçlarınıza malzemesini ve kalitesini sizin seçeceğiniz şekilde daha uzun parçalar eklenmesidir. Hal böyle olunca da her saç tipine ve her boya uygulanması mümkündür. 

Saç boyunuzdan sıkıldınız, uzun saçlar hayal ediyorsunuz, bunun için çok da beklemek istemiyorsunuz diyelim. İşte sizin için en pratik yöntem, mikro kaynak uygulamak olacaktır. Çünkü mikro kaynak, sizi hayallerinize ulaştıracak en pratik yöntemdir. Uyguladıktan sonra 4 ile 7 ay boyunca rahatlıkla kullanacağınız kaynaklarınız, her zaman daha etkileyici görünmenize de imkan sağlayacaktır.

Saçlarınızın kırıklarını aldırmak istediniz, fakat her zamanki gibi sonuç beklediğinizden daha kısa oldu diyelim. Dert etmeyin. Çünkü mikro kaynak sayesinde eskisinden çok daha bakımlı ve güzel, uzun saçlara sahip olabilirsiniz. At kuyruğu yapmayı çok seviyorsanız ya da belinize kadar uzattığınız saçlarınızı düz fönlü kullanmak istiyor olabilirsiniz. Bunun için size tavsiyemiz, doğru bir mikro kaynak uygulaması yaptırmanız olacaktır.

 

Mikro Kaynak Saç Nasıl Yapılır

Mikro Kaynak Saç Nasıl Yapılır
Mikro Kaynak Saç Nasıl Yapılır

Mikro kaynak, belirli aşamaları olan bir saç uzatma yöntemidir. İşlem birkaç saat sürse de, sonuç sizi aylarca özel hissettirmeye yeterli olacaktır. Kullanılan malzemenin fiyatına göre değişiklik gösteren mikro kaynak, bu açıdan bakınca her bütçeye de hitap etmektedir. Aslında fiyatlandırma konusunda net bir bilgi veremiyoruz. Çünkü kaynağın gramajına göre sonuç değişiyor. Fakat kabaca bilgi vermemiz gerekirse;

  • Boncuk Kaynak 550 ile 750 TL arası,
  • Mikro Keratin 300 ile 400 TL arası,
  • Mikro Kapsül 600 ile 700 TL arası,
  • Tress Kaynak 850 ile 1100 TL arası,
  • Örgü Kaynak 950 ile 1150 TL arası,
  • Mikro Kaynak 1200 ile 1350 TL arası,
  • Keratin Kaynak 600 ile 750 TL arası,
  • Mikro Nano Kaynak 1500 ile 1750 TL arası değişiklik göstermektedir.

 

Gerçek Saç Mikro Kaynak Fiyatları

Gerçek Saç Mikro Kaynak Fiyatları
Gerçek Saç Mikro Kaynak Fiyatları

Başkasında gördüğünüz ve hayran kaldığınız mikro kaynak saçlar, genellikle gerçek mikro kaynaklardan oluşmaktadır. Çünkü gerçek saçın duruşu bile diğerlerinden farklıdır.

Bu aşamada size tavsiyemiz, öncelikle kaynağı yaptıracağınız güzellik merkezini seçerken dikkat etmeniz olacaktır.1200 ile 1350 TL arasında değişen gerçek mikro kaynak fiyatları, sizi muhteşem saçlara kavuşturabilir.

Bakımlı ve güzel saçlar, kıyafetiniz ve enerjiniz en iyi anında olmasa bile gününüzü kurtarabilir. Belinize kadar uzanan bakımlı, ışıl ışıl saçlar sizi tek başına günün yıldızı yapabilir. Son dönemin en çok tercih edilen mikro kaynak yöntemini denemenizi mutlaka tavsiye ediyoruz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
DMCA.com Protection Status