Dövme Modelleri

Minik Dövme Modelleri

Minik dövme ihtiyatlı ve zarif olabilir, ancak bu minyatür sanat eserleri, mürekkep söz konusu olduğunda boyutun önemli olmadığını kanıtlıyor. Zira, minik dövmelerin büyük anlamı vardır ve tarzınız üzerinde de büyük etkisi vardır.

Her zaman istediğin o küçük dövmeyi yaptırmak için başka bir neden mi arıyorsun? Belki de en sevdiğin ünlülerin vücudundaki küçük dövmeler sizlere ilham olabilir. Sadece o dövmeleri vücudunda hayal etmen yeterli.

 

Minik Bulut Dövmesi
Minik Bulut Dövmesi

 

Sizler için bu yazımızda, anlamlarıyla birlikte minik dövme tasarımlarına yer verdik. Eğer dövme yaptırmak konusunda kararsızsan, bu içeriğimiz sayesinde fikrinin değişebileceğini iddia edebiliriz.

 

Kaplan Küçük Dövme Modeli
Kaplan Küçük Dövme Modeli

 

Minik Dövme Modelleri ve Anlamları

 

Geyik Dövmesi Modelleri
Geyik Dövmesi Modelleri

 

Küçük bir kenar arayan herkes için en iyi aksesuar, küçük, anlamlı, iyi yerleştirilmiş bir dövmedir. Elbette, kollarda ve omuzda havalı görünüyor ve oldukça etkileyici görünüyor. Ancak ufacık bir dövme, heyecan yaratmadan hem zevkli hem de seksi olabilir.

 

Minik Dünya Dövme Modeli
Minik Dünya Dövme Modeli

 

Küçük dövmeler, gerektiğinde gizlenebilirler. Ayrıca dövme hayranları, iyi yerleştirilmiş, ince ve seksi bir minik dövmeyi de takdir edeceklerdir.

 

Kara Kedi Dövme Modeli
Kara Kedi Dövme Modeli

 

 

Peki, küçük dövmeyi mükemmel yapan şey nedir? Ayak bileğinde geleneksel bir gül dövmesi mi? Ya da daha anlamlı daha derin bir şey? Ayrıca kulağın arkası, kürek kemiği veya parmağımızdaki küçük bir çıkıntı gibi beklenmedik vücut kısımlarını vurgulayacak bir şeyi de severiz.

 

Ejderha Dövme Modelleri
Ejderha Dövme Modelleri

 

Gerçeği söylemek gerekirse, doğru bir cevap yok. İster renk, ister minimalist çizgiler veya nokta işi olsun, tüm insanlar tarzlarına uyan mükemmel küçük dövmeyi bulabilecekler.

 

Topuğa Minik Dövme Modeli
Topuğa Minik Dövme Modeli

 

Bu dövmeler arasında kaybolmak ister misin? Aralarından seçim yapabileceğiniz çok güzel seçenekler var. Ve büyük karara yardımcı olmak için, mükemmel yeni gizli dövmeye ilham verecek en sevimli minik dövme tasarımlarından bazılarını bulduk.

 

Tek Boynuzlu At Dövmesi
Tek Boynuzlu At Dövmesi

 

Yıldızlardan ses dalgalarına ve minik ayak izlerine kadar bu sevimli dövmeler, içindeki isyancıyı yeni keşfetmeye başlayan kişiler veya güzel vücutlarında sadece küçük bir sanat eseri isteyen insanlar için mükemmel.

 

Boyun Arkası Küçük Dövme
Boyun Arkası Küçük Dövme

 

O halde, buradaki küçük dövmelere göz atın ve ilham alın! Boyutları onları iki, üç veya daha fazlasını yapmak için mükemmel kılar. Ancak biz istemedikçe onları kimse fark etmeyecek!

Minik Dövme Modelleri Galerisi

Büyük boyutta görmek için görsellerden herhangi birine tıklayabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
DMCA.com Protection Status