Abiye ModelleriGenelTesettür Abiye Modelleri

Mislina Abiye Modelleri

Güpür kaplamalı, pul payetli kemerli, pelerinli tütülü elbiseleri ile dikkat çeken Mislina Abiye Modelleri, bir çok farklı tarzı kreasyonunda bulunduruyor.

Mislina Abiye Modelleri çok farklı beden gruplarına hitap ediyor. Özellikle kilolu hanımlara hitap eden modelleri ile dikkat çekiyor. 52 bedene kadar abiye bulmak mümkün.

38 modelden oluşan Mislina abiye modelleri çok farklı tarzlar ile dikkat çekiyor. Ayrıca fiyatları ile de dikkat çeken Mislina Abiye Modelleri, düşük gelir ve orta gelirli gruba da hitap ediyor.

 

Siyah Bordo Mislina Abiye
Siyah Bordo Mislina Abiye

 

Bu modellerden özellikle kilolu hanımlara hitap eden modelleri ele alacağım. Bir kaç model 52 bedene kadar çıkıyor, bunlardan en öne çıkanları yazımda yer vereceğim.

 

Örgü Detaylı Mislina Abiye Modeli
Örgü Detaylı Mislina Abiye Modeli

 

Mislina Abiye Modelleri Büyük Beden Abiyeler

 

Mor Mislina Abiye
Mor Mislina Abiye

 

Bu modeli kilolu ve esmer hanımlar için seçiyorum, üst taraftaki güpür kaplamalar dikkat çekiyor. Astarsız ve kuşaklı, pu payetli, kloş kesimli ve hakim yakalı olan bu model Mislina abiye modelleri arasında kilolu hanımlar için öne çıkan bir modeldir.

Mislina abiye modelleri arasında büyük bedene hitap eden diğer modelde bu görmüş olduğunuz altın yeşil renklerde üstü güpür kaplama abiyedir.

 

Siyah Mislina Abiye
Siyah Mislina Abiye

 

Bu modelin üst kısmında göğüs kalıbı mevcuttur, astarsız çıkarılabilir kuşaklı olan bu model pul payetli güpürlü işlemeli kumaşı ile öne çıkmaktadır. 30 yaş üstü kadınlara çok yakıştırdığım bir modeldir.

Eteğin sol tarafı daha uzundur, görüldüğü üzere kloş kesim vardır etek kısmında, arka tarafta da gizli fermuarı olan bu model çok şık bir modeldir.

 

Gri Siyah Eteği Tüllü mislina Abiye
Gri Siyah Eteği Tüllü mislina Abiye

 

Son olarak yine kilolulara hitap eden ve 52 bedeni bulunan bu modeli size takdim etmek isterim. Bisiklet yakalı şifon dantelli siyahın hakim olduğu bu model özellikle fazla kilolarınızın çıkmamasına yardımcı olacaktır.

Şifon olması, astarlı olması ve sırtında fermuarlı olması rahat ve şık bir model olmasını sağlamıştır. Üst kısmında düz kumaşın üzerine pul işlemeli dantel kumaş dikilmiştir buda abiyeyi ön plana çıkarmaktadır. Dar kalıp olsa da çok öne çıkan bir elbisedir.

 

Mislina Pelerinli Abiye Modelleri

Turkuaz Mislina Pelerinli Abiye Modeli
Turkuaz Mislina Pelerinli Abiye Modeli

 

Mislina’nın pelerinli modelleri çok beğenilmektedir, arkası pelerinli gösterişli modeller farklı renk skalası ile öne çıkmaktadır.

 

Mislina Yeşil Tüllü Gece Elbisesi
Mislina Yeşil Tüllü Gece Elbisesi

 

Turkuaz renginden tutun koyu yeşil rengine kadar farklı renklerde bir çok pelerinli modeli mevcuttur. Ayrıca mislina pelerinli abiye modelleri yalnızca gençlere hitap etmiyor, büyük beden tesettür abiye modelleri de mevcut.

 

Mislina Orta Yaş Abiye
Mislina Orta Yaş Abiye

 

Eğer büyük beden giyiyorsanız mislina tesettür abiye modelleri arasından kendinize uygun bir model bulabilirsiniz. Birbirinden farklı düğün ve davet organizasyonlarında giyebileceğiniz bir çok farklı seçenek mevcuttur.

 

Siyah Altın Renk Mislina Abiye
Siyah Altın Renk Mislina Abiye

 

Mislina İki Renk Tesettür Abiye Modelleri

 

Mislina İki Renk Abiye
Mislina İki Renk Abiye

 

Mislina’nın pelerinli tesettür abiye modelinin yanı sıra iki renk abiye modelleri de göz doldurmaktadır. Aşağıda bordo siyah abiye modelini de sizler ile paylaşacağım, tesettür abiye almadan önce mislinanın iki renkli abiye modellerine de göz atmanızı tavsiye edeceğiz.

 

Siyah Bordo Renk Mislina Abiye
Siyah Bordo Renk Mislina Abiye

 

Son olarak aşağıda verdiğimiz galerimizde tüm güzel tesettür abiye modellerine ulaşabilirsiniz, büyük boyutta görüntülemek isterseniz herhangi birine tıklamanız galeri sayfamıza yönlenmeniz için yeterli olacaktır.

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
DMCA.com Protection Status