Abiye ModelleriElbise ModelleriGenel

Modern Abiye Modelleri

Abiyeler bir kadının dolabının vazgeçilmezlerinden olmasına rağmen modası her an geçebilecek ya da sürekli kullanamadığı bir parçadır. Özel günlerde, gece yemeklerinde, balolarda kullandığımız abiyeler tarzımızı da yansıtmanın güzel bir örneğidir. Her sezon yeni model ve tasarımların eklendiği abiye şölenine 2020’de de eklenmeye devam edecek.

Geçtiğimiz yılın üzerinden çok fazla bir zaman geçmemesinden kaynaklı olarak 2020’nin modası hakkında tam olarak bir tanım yapamıyoruz. Ancak ünlü marka ve isimlerin tasarımlarını gördükçe kafamızda oluşan fikirler çok iç açıcı görünüyor açıkçası.

 

bacak dekolteli Modern Abiye Modelleri
bacak dekolteli Modern Abiye Modelleri

 

Modern Abiye Modelleri 2020

 

yırtmaçlı Modern Abiye Modeli
yırtmaçlı Modern Abiye Modeli

 

Yeni yıla girdiğimizde birçok kadın bu senenin modasının nasıl gelişeceği hakkında düşündüğüne eminiz. Bu yıl da gösterişli mekânların ve süslü masaların davetlerine yakışacak birçok abiye tasarımları yerini almaya başladı bile. 2020 tasarımlarında göğüs ve sırt dekoltesinin ön planda olduğunu görmek mümkün.

 

uzun tüllü farklı abiye
uzun tüllü farklı abiye

 

Ayrıca kısa modellerden ziyade uzun etekli abiyeler de ön sıralarda. Zarafet isteyen kadınlar için vücut boyunda biten masumiyeti andıran elbiseler vitrinlerde yerini almaya başladı. Daha çok taş işlemelerin göz önünde olduğunu görebilirsiniz. Klasiklerden vazgeçemeyen kadınlar için bu taşlı ve uzun abiyeler son derece kıymetli. Ancak yeni tarz arayışında olanlar ya da cesur davranmak isteyenler başka abiyelere de göz atabilirler.

 

uzun şık Modern Abiye Modelleri
uzun şık Modern Abiye Modelleri

 

Flörtöz ve hareketli bir tarza sahip abiye istiyorsanız tek omuzlu ve fırfırlı tasarımları tercih edebilirsiniz. Bu tarzı hem kış aylarında hem de yaz aylarında görmek mümkün. Fırfırlarının farklı renkte olduğu modeller size daha neşeli bir hava katacaktır. Kış aylarında tercih edecekseniz bordo abiyeler kullanabilirsiniz.

 

uzun şık Modern Abiye Modeli
uzun şık Modern Abiye Modeli

 

Bu sezon en çok göreceğiniz modeller arasında kayık yaka abiyeler olacaktır. Kumaşı, rengi ya da deseni değişmiş halleriyle karşımıza çıkacaktır. Dekoltelere tül detayının eklenmesi de bu sezon elbiselerinde oldukça popüler. Hem göğüs hem de göbek dekoltesinde tül detayı görmek mümkün.

 

tüllü Modern Abiye Modelleri
tüllü Modern Abiye Modelleri

 

Dekolteli Modern Abiye Modeli

 

tüllü Modern Abiye Modeli
tüllü Modern Abiye Modeli

 

Yılın ilk modellerine baktığımızda cesur dekolteler göz önüne çıkıyor. Hem iddialı hem de sade V yaka dekolteler oldukça şık. Parlak kumaşların yoğunlukla tercih edildiği hem bacak hem de straplez dekoltesinin bir arada kullanıldığını görmek mümkün.

 

turkuaz modern abiye
turkuaz modern abiye

 

Kendinden emin ve cesur kadınların mutlaka denemek isteyeceği parçalar arasında bel hattının tüm cazibesini kullanan modeller de mevcut. Feminen duruşunu elbiselerle yansıtmak isteyen kadınların sıklıkla tercih ettiği V yaka dekoltesi kokteyllerde göz doldurmaya devam edecek gibi görünüyor.

 

taşlı Modern Abiye Modelleri
taşlı Modern Abiye Modelleri

 

Omuz dekolteli ve fırfırlı abiyeler adından söz ettirmeye devam ediyor. Vücudu sarmasının yanı sıra volan bitişli etekler genç gösteren bir stile sahip. Genç olanlar ve kendini genç hissedenler için tercih edilebilir parçalar arasında. Bu abiyeler kadife kumaşla da birleşince seksi bir moda dönüşebiliyor. Hem gündüz kokteyllerinde hem de gece davetlerinde tercih edebileceğiniz bu elbiseler iddialı ve oldukça farklı bir tarza sahip.

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
DMCA.com Protection Status