Dekorasyon

Mutfak Perde Modelleri

Evlerimizin gelinliği olarak kabul ettiğimiz perdeler binbir çeşit ve her zevke uygun. Özellikle günümüzde çeşitlerin artması kadınları mutlu eden bir olay. Gelinlikler kadınlar için nasıl önemliyse perdeler de evin dekorasyonu için o kadar önemlidir. Perdelerin seçimine göre evin havası değişebilir.

Bazı perdeler evi olduğundan daha aydın gösterirken bazıları da daha karanlık ve boğuk gösterebilir. Bu da zevk meselesi tabi. Perdeler kendi içinde birçok da modele ve çeşide sahip. Hangi odaya hangi perde seçileceği de oldukça önemli. Mesela evinizin salonuna seçtiğiniz perde mutfak için uygun olmayacaktır. Perdeleri genellikle mobilyalara göre seçeriz.

 

Mutfak Perde Modelleri İncelemesi

 

Mutfak Perde Modelleri klasik desen
Mutfak Perde Modelleri klasik desen

 

Bu yazımızda sizlere mutfak perde modellerinin detaylı olarak bir incelemesini sunacağız ve bu yıl modada olan kruvaze mutfak perde modelleri ve jaluzi mutfak perdelerini sizler için değerlendireceğiz. Çok farklı, çeşitli modellerimiz mevcut bu modellerin görsellerini inceleyebilirsiniz. Editör seçimi olan farklı 20 modeli sizler için bu yazımızda yer verdik, beğendiğiniz modelleri ve tercih ettiğiniz modelleri yazı sonunda bulunan yorum bölümüne yazabilirsiniz.

 

Mutfak Perde Modelleri tül zebra
Mutfak Perde Modelleri tül zebra

 

Farklı renk kombinasyonlarında bir çok modelimizin bulunduğu bu yazımızda ki modelleri kendi mutfağınızın tarzına ve dolap renklerinize göre seçmeniz tavsiye edilir. Sadece model değil renkte çok önemlidir.

 

Mutfak Perde Modelleri tül perde
Mutfak Perde Modelleri tül perde

 

Kruvaze Mutfak Perde Modelleri

 

En Güzel Mutfak Perde Modelleri
En Güzel Mutfak Perde Modelleri

 

Evin en renkli alanlarından biri olan mutfak perdesiyle öne çıkmasa da tamamlanıyor. Mutfakların dekorasyonu kadınlar için son derece önemli. Perdeler mutfak için seçilirken kir tutmaması ve kolay temizlenebiliyor olması da önemli bir diğer husus.

 

Kruvaze Mutfak Perde Modeli
Kruvaze Mutfak Perde Modeli

 

Birbirinden farklı kruvaze perde modelleri de mutfağınızı renklendirebilecek ve hareket katacak türden. Hem bol dantelli hem de sade modeller bulmak mümkün. Kruvaze perde modelleri genellikle oturma odasında ya da salonda kullanılan bir model olmasına rağmen tercihe göre mutfakta da kullanılıyor.

 

Jaluzi Mutfak Perde Modelleri

 

Jaluzi Mutfak Perde Modelleri
Jaluzi Mutfak Perde Modelleri

 

Mutfak perdeleri için tercih sebeplerinden birinin kir tutmaması ve kolay temizlenmesi olduğunu söylemiştik. İşte bu özelliklere sahip en iyi seçenek Jaluzi perdeler diyebiliriz. Çünkü metal yapısı kolaylıkla silme imkanı tanıyor ve yıkamakla uğraşmayı engelliyor.

 

Renkli Mutfak Perde Modelleri
Renkli Mutfak Perde Modelleri

 

Sadece metal değil ahşap seçeneği de bulunmakta. Bu perdeler metre karesi başına fiyatlandırılıyor ve ölçeklere göre satılıyor. Pek çok renk seçeneği olan bu perdeler aynı zamanda antibakteriyel özellikler de taşıyor. Nemli bir bezle silmek temizlenmesi için yeterli.

 

mavi Jaluzi Mutfak Perde
mavi Jaluzi Mutfak Perde

 

Mutfak Tül Perde Modelleri

 

Mutfak Perdeleri
Mutfak Perdeleri

 

Mutfak perdeleri için çok fazla seçenek olsa da en çok tercih edilenler arasında hala tül perdeler bulunmakta. Daha sade ve yumuşak model sevenler için tül perdeler çok iyi bir seçenek. Mutfak perdesi olduğu için dikkat edilmesi gereken husus az yer kaplaması ve mutfağı aydınlatması. Güneş ışığını geçiriyor olması da etkili bir tercih sebebi.

 

çok tarz Mutfak Perde Modeli
çok tarz Mutfak Perde Modeli

 

Tüm modellerimize galerimizden ulaşabilirsiniz, bu modeller ile bir fikir edinebilir kendi mutfağınızı tasarlayabilirsiniz.

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
DMCA.com Protection Status