GenelSaçSaç Modelleri

Narcissa Malfoy Saç Modeli

Narcissa Malfoy saçı şu anda TikTok platformunda çok moda bizde sizlere hem bu saç modelini hem de gerçek hayatta uygulanış biçimlerine dair örnekler vereceğiz

Öncelikle Harry Potter serisinin kötü karakteri Narcissa Malfoy’a kısaca değinelim. Draco Malfoy’un annesi ve Lucius Malfoy’un eşi olan Narcissa ayrıca Bellatrix Lestrange ve Andromeda Tonks’un kız kardeşidir.

 

Narcissa Malfoy Family
Narcissa Malfoy Family

 

Kendisi resmi şekilde ölüm yiyen olmasa da, saf kan sevdalısıdır diyebiliriz. İşte bu sebeple eşinin peşinden giderek Lord Voldemort’un yanında yer almış ve birinci ve ikinci büyücü savaşlarında yer almıştır.

 

Narcissa Malfoy Yan Profil Saç
Narcissa Malfoy Yan Profil Saç

 

Fakat kendisine tam anlamıyla kötü cadı diyemeyiz, tüm bu olayları ailesini korumak maksadıyla yapmıştır. Bu kadar kısa bilgiden sonra yazımızın konusu olan o muhteşem saç modeline geçelim.

 

Narcissa Malfoy Hair Style
Narcissa Malfoy Hair Style

 

Narcissa Malfoy Saç Tarzı ve Modelleri

 

Narcissa Malfoy Saçı Kime Yakışır
Narcissa Malfoy Saçı Kime Yakışır

 

Bu kısımda sizlere öncelikle Narcissa Malfoy saçınının bir kaç örneğini vereceğim. Yan profilden de çekilmiş bu örnekleri inceleyebilirsiniz. Daha sonrasında ise gerçekten uygulanmış örneklerini sizlere sunacağım.

 

Narcissa Malfoy Saçı Gerçekte Uygulanışı
Narcissa Malfoy Saçı Gerçekte Uygulanışı

 

Yazımda üç farklı başarılı örneğe yer vermek istiyorum. Sizde aynı şekilde bu örneklerden yararlanarak, kuaförünüze bu ilginç ve bir o kadar güzel saç modelini yaptırabilirsiniz.

 

Gerçek Hayatta Uygulanmış Narcissa Malfoy Saç Modelleri

 

Narcissa Malfoy Hair Reel Life
Narcissa Malfoy Hair Reel Life

 

Kısa kesim Narcissa Malfoy saç uygulamasını da ben gayet beğendim. Bu tarz bir kesimle de güzel gidiyor diyebilirim. Bu saç tarzını kısa saç düşünenler benimseyebilir.

 

Narcissa Malfoy Saçı Gerçek Hayatta Uygulama
Narcissa Malfoy Saçı Gerçek Hayatta Uygulama

 

TikTok platformunda birden trend olması ile öne çıkan bu saç modelinin bir çok uygulayan olsa da birebir kopyalarını sizler için seçerek içeriğimde veriyorum.

 

Narcissa Malfoy Saçı Gerçek Hayatta
Narcissa Malfoy Saçı Gerçek Hayatta

 

Yukarıda verdiğim uzun saça uygulanan modelde gayet gerçeğine uygun uygulanmış bir modeldir. Son olarak aşağıda sizlere verdiğim galeride daha bir çok Narcissa Malfoy saç modeline ulaşabilirsiniz. Herhangi birine tıklayarak galeri sayfasına yönlenebilir ve görselleri büyük boyutta görüntüleyebilirsiniz.

Narcissa Malfoy Galerisi

 

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
DMCA.com Protection Status